بحث و شراکت: محفل دانلودرها ( قبل از ارسال پست حتما پست اول مطالعه شود) ?!~!؟

DaRiOuShJh

Member
دوستان این تاپیک چند هدف اصلی داره:

1. بحث و مشورت در مورد اینکه به صرفه ترین نوع فایل های دانلودی برای هر شخص و سلیقه ای چه نوعی میباشد.
2. آشنایی با سایت های مرجع و معتبر برای دانلود فایل های بی مشکل و مطمئن
3. آشنایی با سلایق دیگر دوستان
4. نگاهی به سایت های فایل هاستینگ و ترفند های جستجو و دانلود از آنها
5. خرید دو یا چند نفره اکانت پرمیوم سایت ها به صورت شریکی بنا به نیاز افراد

و کلیه موارد مرتبط با موارد فوق و ...

قوانین تاپیک برای انسجام و بازدهی بیشتر مطالب کاربران:

1. لطفا در روزهای ابتدایی کار تاپیک کلیه موارد مرتبط به خودتان را ترجیحا در یک پست به صورت کامل و به گونه ای قرار دهید تا دیگر کاربران به راحتی بتوانند با سلیقه وانتخابات شما آشنایی حاصل کنند
2. به سلایق و نظرات هم احترام متقابل بگزاریم
3. ترجیحا برای اینکه با قوانین انجمن ها به مشکل نخوریم موضوعات خصوصی تر و موضوعاتی که احتمالا بر خلاف موارد قانون جرایم رایانه ای و همینطور قوانین انجمن هست را در تاپیک مطرح نکنید، حق حذف پست های مشکل دار برای ناظمان و مدیران انجمن محفوظ است
4. در صورتی که میخواهید با کاربر یا کاربرانی شراکتی انجام دهید تنها از طریق پ.خ و پروفایل و ... با انها تماس برقرار کنید، این تاپیک برای این مسائل شخصی مناسب نمیباشد
5. لطفا از قبل از صحت اطلاعاتی که با دیگران در این تاپیک به اشتراک میگزارید اطمینان کامل حاصل فرمایید
6. اگر مبحثی مانند فایل هاستینگ و ... تاپیک مجزایی در انجمن داشت لطفا در تاپیک های جداگانه ی هر کدام موارد جزئی تر را دنبال کنید
7.لطفا از تبلیغ هر نوع سرویسی به هر صورتی بپرهیزید

با تشکر پیشاپیش از همه دوستانی که در این تاپیک شرکت میکنند و معلوماتشون رو با دیگران به اشتراک میزارند

برای راحتی دوستان یک پرسشنامه کلی مینویسم موضوعات شخصی و سلیقه ای و اضافه رو بعد از پاسخ به این پرشسنامه میتونید به پست خودتون اضافه کنید:

0. مشخصات سرویس اینترنتتان چیست؟ آیا از نسبت هزینه و استفاده ی خود راضی هستید؟

1. متوسط دانلود روازنه و یا هفتگی یا ماهیانه شما چقدر است؟

2. معمولا از چه مراجعی برای جستجوی فایل های مورد نظرتون استفاده میکنید؟ لطفا معرفی کنید

3. تورنت را ترجیح میدهید یا دانلود مستقیم از سایت ها و فایل هاستینگ ها؟ چرا؟

4. آیا از سایت های مستقیم کننده لینک های ایرانی یا خارجی استفاده میکنید؟ لطفا خلاصه وار معرفی کنید

5. آیا اکانت پرمیوم دارید؟ از چه سایت هایی؟

6. آیا به صورت شراکتی از اکانتتان استفاده میکنید؟ اگر جواب مثبت است چگونه؟

7. از نظرشما چه فایل هایی ارزش دانلود دارند؟ چه فایل هایی ارزش خرید دارند؟

8. مقداری از سلیقه و انتخاب های خود بگویید تا دوستان دیگر بیشتر با شما آشنا شوند

9. آیا به دنبال شریک برای خرید اکانت یا ... هستید؟ اگر جواب مثبت است توضیح مختصر و کلی دهید و شرایط شراکت خود و همچنین راه های ارتباط دیگران با شما را ذکر کنید

10. اگر موارد دیگری در ذهن دارید که در بالا اشاره نشده با دیگران در میان بگزارید

DaRiOuShJh

Member
0. مشخصات سرویس اینترنتتان چیست؟ آیا از نسبت هزینه و استفاده ی خود راضی هستید؟

128 نامحدود - داتک - تهران - ماهی 28 چوق چه عرض کنم از هیچی بهتره :دی

1. متوسط دانلود روازنه و یا هفتگی یا ماهیانه شما چقدر است؟

سرعتم 16 ثابت هست میشه روزی 1.3 گیگ و هفته ای 9.5 گیگ و ماهی 39-40 گیگ

2. معمولا از چه مراجعی برای جستجوی فایل های مورد نظرتون استفاده میکنید؟ لطفا معرفی کنید

معمولا گوگل خوبه ولی این دو تا سایت اولین جاهاییه که میگردم: warez-bb.rg و filecrop.com
تو رپید باز هم یه سرچی میزنم ببینم فایله مستقیم شدش هلو برو تو گلو آمادس یا نه :دی

3. تورنت را ترجیح میدهید یا دانلود مستقیم از سایت ها و فایل هاستینگ ها؟ چرا؟

تورنت اگه سایت هایی مثله demonoid و ... باشه خوبه ولی بازم معمولا از سایت و هاستینگ دانلود میکنم سرعتش بهتره برام
تورنت ها رو هم با torrific مستقیم میکنم بعد دانلود میکنم اگه باشه

4. آیا از سایت های مستقیم کننده لینک های ایرانی یا خارجی استفاده میکنید؟ لطفا خلاصه وار معرفی کنید

خارجی ها هم خوبن ولی ایرانی ها رو بیشتر کار میکنم
اکثرا رپید باز و آپلود باز استفاده میکنم
رپیدباز که قدیمی تره و امتحانش رو پس داده سایته خوبیه
آپلود باز هم جدید اومده ولی فعلا بدی ندیدم ازش

5. آیا اکانت پرمیوم دارید؟ از چه سایت هایی؟

بله هم از رپید باز دارم و هم از آپلودباز
البته آپلود باز به صرفه تره به مراتب در حاله حاضر
رپید باز فقط فایل های متسقیم شدش رو سرچ و دانلود میکنم اگه بخوام که معمولا چیزایی هم که من میخوام نداره

6. آیا به صورت شراکتی از اکانتتان استفاده میکنید؟ اگر جواب مثبت است چگونه؟

بله
رپیدباز رو که به یکی از دوستان دادم چون خودش نداشت
آپلودباز هم یکی از دوستان اکانتش رو داده 10 گیگ روزانه براش زیاده منم 1.3 گیگ در هر صورت بیشتر دانلود نمیتونم بکنم تو روز
نمیصرفه در هر صورت اکانته تکی برام شراکتی اگه مطمئن باشه بهتره برام

7. از نظرشما چه فایل هایی ارزش دانلود دارند؟ چه فایل هایی ارزش خرید دارند؟

خوب من فایل هایی که نشه خرید یا صخت پیدا بشن یا قیمتشون بالا باشه رو دانلود میکنم معمولا
خودم کلا بیشتر آلبوم و کلیپ دانلود میکنم (متال :دی) چون پیدا نمیشه زیاد بشه هم قیمتاش نجومیه
بغلش فیلم و انیمیشن با حجمه زیره 700 مگ گه گداری دانلود میکنم چیزه خوبی باشه و لینک کم داشته باشم

بازی و انیمه و ... رو معمولا دی وی دی ای 450-500 میخرم پستی هم به صرفست هم مطمئن
بخوام دانلود کنم 4 روز زمان میگیره هر کدوم که در مقایسه با مصرفه برق و زمان و .... 500 تومن خیلی خوبه زمانه رایت کردن هم لازم نداره دی وی دی هم تی گیت میگیرم با گارانتی تعویض و ... دیگه چی بخوام خوب :دی

8. مقداری از سلیقه و انتخاب های خود بگویید تا دوستان دیگر بیشتر با شما آشنا شوند

اکثرا دوستان میشناسن دیگه همین چیزایی که بالا اشاره کردم;)

9. آیا به دنبال شریک برای خرید اکانت یا ... هستید؟ اگر جواب مثبت است توضیح مختصر و کلی دهید و شرایط شراکت خود و همچنین راه های ارتباط دیگران با شما را ذکر کنید

کسی خواست شریک باشه تو اکانت گرفتن و ... یه خبر بده البته فعلا یکی از دوستان هست با هم میگیریم (یاهو هم هست پروفایلم هم هست)
ولی مثلا آپلودباز رو فک کنم تا 4 نفر هم بشه شریک شد چون 10 گیگ خیلیه روزانه

هر روزم که همه دانلود نمیکنن

10. اگر موارد دیگری در ذهن دارید که در بالا اشاره نشده با دیگران در میان بگزارید

چیزه خاصی به فکرم نمیرسه ولی ریپ های shining و scorp رو دوست میدارم :دی

جدیدترین ارسال ها

بالا