افزونه با 5800 کار کنید و بعد بخریدش

به نظرتون برنامه چطور بود؟

• مجموع رای دهندگان
    5

zozze

Active Member
با سلام خدمت دوستان خوب سایت،این بار با دست پر اومدم
خواستم این برنامه رو معرفی کنم و بهم راهنمایی کنید که چه چیزایی رو بهش اضافه کنم
کم کنم و یا هر نظر دیگه ای.

حالا توضیحات برنامه:
این برنامه به عزیزانی که قصد خریدن گوشی نوکیا 5800 را دارند این امکان را میدهد که با منو و تمامی قسمت های گوشی ابتدا آشنا شوند و در صورت تمایل اون گوشی رو خریداری کنن.

فقط بگم این نسخه کاملش نیست و فقط واسه نظر دادن میذارمش
بعد از دریافت نظرات شما و استفاده از اونا توی پروژه نسخه کاملش رو میذارم واسه دانلود.
فقط اگر کسی یه آیکن خوب داره واسه برنامه که شکل 5800 باشه برام بذاره
با تشکر

فقط تقلید ممنوع چون ابتکاریه!
با تشکر از همه دوستان خوبم.
تشکر فراموش نشه:wink:
تشکر یادت رفت؟:snap:

پیوست ها

• 5800 (2).rar
    805.8 کیلوبایت · بازدیدها: 298
آخرین ویرایش:

m javad

کاربر متخصص
سلام و خسته نباشید
به نظر من که زیاد هم ایده جالبی نیست!
دقیقا متوجه نمیشم که قراره چی کار کنه؟

آخرین ویرایش:

zozze

Active Member
سلام و خسته نباشید
به نظر من که زیاد هم ایده جالبی نیست!
دقیقا متوجه نمیشم که قراره چی کار کنه؟

مرسی از نظرت ولی خوب قراره کسی که میخواد این گوشی رو بخره واسه آشنا شدن با بخش های گوشی از این برنامه استفاده.تازه میشه توش علاوه بر این،توضیحات خود گوشی و... رو گذاشت داخلش
حالا به نظر شما هنوز بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:shock:

m javad

کاربر متخصص
این زمانی جالب هست که نرم افزار بتونه تنوع خوبی از محصولات موجود رو داشته باشه، نه تنها یه محصول
اون وقت کاربر میتونه با دیدن اونا و امکاناتشون (البته نه در این حد که تو این نمونه بود، بلکه خیای کاملتر و نزدیکتر به واقعیت، و حتی با اندازه 100%) و مقایسه اونا یه انتخاب بهتر داشته باشه.
موفق باشید

zozze

Active Member
این زمانی جالب هست که نرم افزار بتونه تنوع خوبی از محصولات موجود رو داشته باشه، نه تنها یه محصول
اون وقت کاربر میتونه با دیدن اونا و امکاناتشون (البته نه در این حد که تو این نمونه بود، بلکه خیای کاملتر و نزدیکتر به واقعیت، و حتی با اندازه 100%) و مقایسه اونا یه انتخاب بهتر داشته باشه.
موفق باشید

بله دوست من منم با همین موافقم همون اول هم گفتم که یه نمونه کوچیک هست
که اگر به نظر دوستان جالب باشه نسخه های کاملتر و متنوع تر از این ها رو بسازم.
فقط به نظرت برنامه به جز اینکه وارد هر بخش بشه دیگه چه کاری بکنه که جالب تر باشه؟مثل همون هایی که گفتی واقعی باشه و کارهای دیگه بکنه.
از هر کس دیگه ای هم که این مطلب رو میخونه خواهش میکنم نظر خودش رو بگه واسه پشرفت کار
منتظر نظراتتون هستم:cool:

آخرین ویرایش:

zozze

Active Member
کسی نیست؟

با سلام
من این نمونه برنامه رو گذاشتم که عزیزان دانلود کنن و نظر بدن،اما هیچ کس نه نظری داد و نه پیشنهادی:cry::mad:
،از عزیزان خواهش میکنم در نظر سنجی و در راهنمایی و پیشنهاد برای این برنامه شرکت کنند،تا من بتونم یه چیز خوب از آب در بیارمش،منتظر نظراتتون هستم
با تشکر:neutral:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
دوست عزیز، ایده ی جالبی هست، اما اصلاً ایده خوب پرداخت نشده !
برای اینکار، عکس ها رو با کیفیت بهتری تهیه کنید، اگر قرار هست این برنامه، یک شبیه سازی از محیط این گوشی باشه، پس باید اینکار به دقت صورت بگیره تا کسی که از برنامه استفاده میکنه، بدونه که اگر گوشی رو بخره دور از چیزی که دیده نخواهد بود.
مثلاً افکت نمایش XpressMusic Bar اصلاً به این شکل نیست، یا مثلاً اگر دکمه ی سبز رو در HomeScreen بزنید و یا وقتی که در منو ها هستید، عملکردشون متفاوت خواهد بود.

پیشنهاد من این هست که در وهله ی اول، از تصاویر با کیفیت بهتر استفاده کنید، ترجیحاً از سایز استاندارد خود گوشی استفاده کنید، و عملیات شبیه سازی رو با دقت بیشتری انجام بدید و صرفاً به قرار دادن چند عکس در کنار هم اکتفا نکنید.

بدون تعارف، کارتون درحال حاضر کیفیت مناسبی نداره، اما میتونید با کمی دقت و تلاش، کیفیتش رو خیلی بالاتر ببرید

موفق و پیروز باشید.

zozze

Active Member
با تشکر

با سلام
و تشکر از شما
من واسه یکیفیت کار باید بگم که اون رو با کیفیت poor quality کامپایل کردم
واسه اینکه آپلود و دانلود اون راحت تر باشه،از نظراتتون هم متشکرم،بهترش میکنم
بعد واسه اندازه تصویر و خود گوشی به نظرتو اگر کوچکش کنم دیگه از داخلش چیزی معلوم میشه؟
حالا باز هرچی شما بگید چون تجربه شما هم بیشتره
و فقط بگید به نظرتون برنامه تا چه حدی از گوشی پیش بره؟
ممنونم که بهم نظر دادید!:neutral::oops::green:

Ehssan_it

Well-Known Member
اره خیلی از کاربری های خوبی که این گوشی داره نشون داده نشده ( حتی در حد یک دموی ساده )
ولی همین که می خواین این پروژ] رو ادامه بدین خوبه

zozze

Active Member
با تشکر

سلام
خدمت شما دوست عزیز،من یه سوال برام پیش اومد،منظور شما اینه که تا چه حدی پیش برم؟:-?
مثلا تا حدی که حتی بشه با برنامه فیلم گرفت؟:shock:
تم عوض کرد؟:shock:
بازی کرد؟:shock:
یا نه فقط همه جاهای گوشی رو نشون بده ولی نشون دادن و ضبط فیلم و عکس،بازی کردن،آهنگ گوش دادن و... رو نداشته باشه:green:،چون در غیر این صورت برای ساخت همین یه برنامه که مخصوص معرفی5800هست وقت بسیار زیادی لازمه:cry::sad:
لطفا راهنماییم کنید:?:
با تشکر:clap:

Ehssan_it

Well-Known Member
شما یک برنامه ساده درست کردی با امکانات بسیار محدود و گرافیکی که چندان مناسب نیست

شما حداقل امکاناتی که میتونی درست کنی به قول خودت تعویض تم یا نشان دادن همه جای گوشی رو شروع کن
بعد روی ضبط و ... بحث کنیم

zozze

Active Member
چشم دوست عزیز
مرسی که به من و پروژه ام اهمیت میدی و راهنماییم میکنی:rose:
فقط یه چیز:-?
چطور xpressbar رو با move object تکون بدم که با یه کلیک بیاد پایین و با یه کلیک روش بره بالا.و مشکل اینجاست که تصویر باید از خارج از برنامه بیاد داخل و از داخل بره بیرون برای اون موو آبجکت،ولی توی برنامه باید از بالای ال سی دی بیاد و آخرش هم بره همون جا،لطفا راهنماییم کنید

nevercom

خب راحت ترین راهش این هست که عکستون رو چندتکه کتید (عکس خود گوشی)، یعنی LCD یه شئ Bitmap باشه و...، حالا اینجوری اون XpressBar میتونه بره زیر یک شئ عکس Bitmap دیگه، که مثلاً میشه قسمت بالای LCD

Ehssan_it

Well-Known Member
منظور جناب مدیر از این کلک رشتی هاست
لازم نیستبرای همه چیز فکر کدنویسی باشی یهخورده قوه خلاقه رو کار بندازی بدم کد نویس هم چیز خوبی از کار در میاد

zozze

Active Member
مشکل

با تشکر از راهنمایی شما:green:
اما من متوجه منظورتون نشدم،منظورتون اینه که اکپرس بار از زیر بیت مپ که LCD گوشی هست بیاد بالا و بعد بره؟:-?
میتونید توی یه مثال به یه پروژه ساده نشونم بدین تا من واسه برنامه ام ازش الگو بگیرم؟
ممنون میشم
مرسی:neutral:
سخته!:sad:

nevercom

نمونه رو ببینید، منظورم رو متوجه میشید

پیوست ها

• Objects.rar
    169.5 کیلوبایت · بازدیدها: 37

zozze

Active Member
مرسی دوست من
ولی مشکل کار اینجاست اگر بخوایم اکسپرس بار توی همه جا کار کنه این روش جواب نمیده
میخوای سرس کار رو بذارم تا راهنماییم کنی؟
البته بعد میشه اون رو حذف کرد؟
یا رمزشو با پیغام خصوصی بفرستم؟
هرکدوم رو شما بگید
منتظرم

nevercom

نیازی به ارسال سورس فایل نیست !

یک مثال براتون پیوست کردم که شاید بتونه رانماییتون کنه.

قسمت بالای گوشی و XpressBar در Master Top Layer قرار دارن که در تمام صفحات (اگر نیاز به صفخات متعدد باشه) در بالای سایر اشیاء قرار میگیرن
خود گوشی هم در Master Page قرار داره که پایین ترین لایه هست.
اینجوری با زدن اون دکمه ی XpressMusic اون bar ظاهر میشه، و مهم نیست که زیرش چه عکسی باشه.

برای حرکت بین منوهای گوشی هم از ReplaceImage استفاده شده (بجای جابجایی بین صفحات، که معلوم بود از این تکنیک استفاده کرده بودید.)

پیوست ها

• Phone.rar
    316.6 کیلوبایت · بازدیدها: 38

king75

Member
عزیز مشکلات رو میگم

1-نداشتن دکمه close برنامه (مشکل ساده هست)

2-محدودیت گوشی ها یعنی فقط 5800

3- وقتی مثلا رو دکمه سفید رنگ وسط کلیک می کنی و میره تو منو هیچ وقت تو 5800 اینطوری سفحه تغییر نمیکنه!

و شما فقط دکمه های فعال در اول رو زدید این گوشی کار آیی های زیادی داره منو آهنگ و فیلم و ... هم بگذاری بهتره

zozze

Active Member
عزیز مشکلات رو میگم

1-نداشتن دکمه close برنامه (مشکل ساده هست)

2-محدودیت گوشی ها یعنی فقط 5800

3- وقتی مثلا رو دکمه سفید رنگ وسط کلیک می کنی و میره تو منو هیچ وقت تو 5800 اینطوری سفحه تغییر نمیکنه!

و شما فقط دکمه های فعال در اول رو زدید این گوشی کار آیی های زیادی داره منو آهنگ و فیلم و ... هم بگذاری بهتره
با تشکر از شما دوست عزیز
ولی اگر منظورتون از تغییر شکل من هست خوب من از کدوم trastion استفاده کنم که شکل منوی خود گوشی بشه
و درضمن شما صبر کنید من واسه 5800 رو تکمیل کنم ، بعد قلقش که توی دستم اومد واسه گوشی های دیگه هم بسازم
در کل با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا