افزونه با 5800 کار کنید و بعد بخریدش

به نظرتون برنامه چطور بود؟

• مجموع رای دهندگان
    5

zozze

Active Member
کمک

با سلام
کسی نمیتونه جواب منو بده؟؟؟؟؟؟:sad::cry:
باید از چه transtion از برنامه استفاده کنم تا شکل transtion واقعی گوشی بشه،بعد واسه دکمه xpressbar چی؟
کسی راه حلی به ذهنش نرسید؟:lol:
2تا بحث قبل رو بخونید بعد جواب بدین:green:
ممنونم:rose:
منتظرم

zozze

Active Member
مشکل در xpressdbar

سلام من از ترفند دوستمون استفاده کردم و واقعا ازش متشکرم
اما به یه مشکل توی بخش move object برخورد کردم
من تو تا عکس از محیط برنامه و مختصات گرفتم
خواهش میکنم هرکس که میتونه کد اون رو بهم بده
کد باید به این صورت باشه که با کلیک اول روی xpress key اکسپرس بار پایین بیاد و با کلیک دوباره بالا بره
با تشکر

پیوست ها

• mmb pix.rar
    79.2 کیلوبایت · بازدیدها: 18

zozze

Active Member
پس کجان این استاد های بیلدر؟:mad:
یه راهنمایی به این سادگی رو کسی نمیتونه بهم بگه؟:sad:
منتظرم

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
کد:
Click = Click <> [color=#0000FF]TRUE[/color] 
BarX = [color=#000090][b]ObjectX[/b][/color](Master Layer::Bar) 
BarY = [color=#000090][b]ObjectY[/b][/color](Master Layer::Bar) 
BarH = [color=#000090][b]ObjectHeight[/b][/color](Master Layer::Bar) 
Step = [color=#ff0000]5[/color] 
[color=#0000FF]If[/color] (Click) [color=#0000FF]Then[/color] 
  [color=#000090][b]MoveTo[/b][/color]("Master Layer::Bar","BarX,BarY+BarH,Step") 
[color=#0000FF]Else[/color] 
  [color=#000090][b]MoveTo[/b][/color]("Master Layer::Bar","BarX,BarY-BarH,Step") 
[color=#0000FF]End[/color]

شما به کدی که من نوشته بودم توجه کردین ؟
من اون شئ Bar رو درست روی لبه ی عکس قرار داده بودم، یعنی اگر به اندازه ی ارتفاع خود عکس (Bar) جابجا میشد، کامل نمایش داده میشد.
حالا شما اگر فاصله تون بیشتره، ببینید از اون مختصات چه فاصله ای داره، بعد یک مقدار ثابت رو باهاش جمع کنید.
مثلاً تو این عکسی که گذاشتید، یک فاصله ای به اندازه ی حدوداً 115 پیکسل وجود داره، یعنی برای جابجایی، شئ باید به اندازه ی ارتفاعش+115 جابجا بشه
یعنی کدش باید چیزی شبیه به این بشه:
کد:
Click = Click <> [color=#0000FF]TRUE[/color] 
BarX = [color=#000090][b]ObjectX[/b][/color](Master Layer::Bar) 
BarY = [color=#000090][b]ObjectY[/b][/color](Master Layer::Bar) 
BarH = [color=#000090][b]ObjectHeight[/b][/color](Master Layer::Bar) 
Const = [color=#ff0000]115[/color] 
Step = [color=#ff0000]5[/color] 
[color=#0000FF]If[/color] (Click) [color=#0000FF]Then[/color] 
  [color=#000090][b]MoveTo[/b][/color]("Master Layer::Bar","BarX,BarY+BarH+Const,Step") 
[color=#0000FF]Else[/color] 
  [color=#000090][b]MoveTo[/b][/color]("Master Layer::Bar","BarX,BarY-BarH-Const,Step") 
[color=#0000FF]End[/color]

ضمن اینکه تقاضا میکنم بر اساس قوانین انجمن، قبل از اینکه به ارسالتون پاسخی داده نشده، خودتون در تاپیک پست ندید:
C7 - پیش از پاسخگویی سایر کاربران به آخرین پاسخی که خودتان ایجاد کرده اید پاسخی ندهید.
برای بالا آوردن مبحثی که خودتان ایجاد کرده اید پاسخ های بی مورد ارسال نکنید، برای دریافت کردن پاسخ از سایر کاربران باید صبور باشید. ارسال کردن مطالب بی مورد و اضافی اسپم محسوب شده و ممنوع است.
لطفاً این موارد رو رعایت بفرمایید، در غیر اینصورت مجبور به برخورد جدی خواهم بود.

موفق باشید.

m javad

کاربر متخصص
با سلام
کسی نمیتونه جواب منو بده؟؟؟؟؟؟:sad::cry:
باید از چه transtion از برنامه استفاده کنم تا شکل transtion واقعی گوشی بشه،بعد واسه دکمه xpressbar چی؟
نیاز نیست از transtion خاصی استفاده بکنید، قرار نیست که همه چیز آماده و محیا باشه
خودتون شبیه سازیش کنید

zozze

Active Member
نیاز نیست از transtion خاصی استفاده بکنید، قرار نیست که همه چیز آماده و محیا باشه
خودتون شبیه سازیش کنید
با تشکر از شما که همیشه توی ذوق من میزنید و حالمو میگیری.
من 16 سالمه و تازه کارمو به صورت جدی پیش گرفتم توقع نداشته باشید مثل شما باشم که استادید
اگر هر سوالی بکنم مثل شما جوابم رو بدن پس باید برم و فکر یه کار دیگه باشم.
امیدوارم بهتر راهنماییم کنید،همش منفی نباشید:rose:

آخرین ویرایش:

zozze

Active Member
ضمن اینکه تقاضا میکنم بر اساس قوانین انجمن، قبل از اینکه به ارسالتون پاسخی داده نشده، خودتون در تاپیک پست ندید:

لطفاً این موارد رو رعایت بفرمایید، در غیر اینصورت مجبور به برخورد جدی خواهم بود.

موفق باشید.[/QUOTE]
با تشکر از شما که همیشه به من جواب نمیدی فقط من کد شما رو نگاه کرده بودم اما فقط اینکه من مشکل دارم با move object اگر میتونید کد رو برام توی مثالی مثل اون عکس بذارید یا مثلا میخواید براتون فایل mbd رو بذارم،چکار کنم هرجور بفرمایید انجام میدم.
از تذکرتون هم ممنون چشم انجام میدم

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
من که براتون مثال گذاشته بودم, اون کدها هم مربوط به همون مثال هست.
توی اون مثال, شئ Bar در محلی قرار گرفته بود که اگر به اندازه ی ارتفاعش به سمت پایین حرکت میکرد تماماْ نمایش داده میشد, حالا فرض بفرمایید بجای اون نقطه, شئ ۱۵۰ \یکسل بالاتر قرار گرفته, حالا اگر کدهای جدیدی که براتون نوشتم رو جایگزین همون کدها در مثالی که براتون پیوست کردم بکنید, باز هم همون نتیجه رو میگیرید.

zozze

Active Member
دستتون درد نکنه ولی بخدا نمیگیرم چی میگید،بعضی وقتا قفل میکنم!:cry::sad:
فقط کدش رو بذارید توی یه فایل+راهنماییش تا وقتی که جلوم باشه و بفهمم.دستتون هم درد نکنه
من توی پست قبل اشتباه نوشتم جواب نمیدید،منظورم جواب میدید بود:green:
الانم براتون سورس رو میذارم تا این بخش رو درست کنید برام!ببخشید!ضعیفم توی کد نویسیش!اما دارم یاد میگیرم

پیوست ها

• mini.rar
    682.9 کیلوبایت · بازدیدها: 20

zozze

Active Member
نسخه دوم و تکمیل نشده برنامه

سلام دوستان بعد از چند روز بقیه جا های گوشی رو هم تکمیل کردم که هنوز ستینگش کامل نیست،و دکمه xpress bar کار نمیکنه و دارم روش کار میکنم.
فعلا یه کم نظر بدین به برنامه و transtion صفحات هم تکمیل نکردم جون فقط میخواستم بهم نظر بدین فعلا تا بیشتر تکمیلش کنم،فقط هر کس بلده چطور میتونم xpressbar رو درست کنم از پست قبلی استفاده کنه و بهم راهنمایی کنه.
با تشکر از همه:rose:
فایل آپلود نشد به علت سرعت پایین:sad:،امشب فایل رو آپلود میکنم و منتظر نظرات همه هستم،ببخشید

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا