با 5 هزار تومان صاحب سایت شوید!

eska

New Member
سلام.
دوستان عزیز بنده برای ارتقای فعالیت ها در فضای مجازی و رفاه حال کاربرها میخوام یه پیشنهاد رو ارائه بدم.
بنده طراح سایت هستم و میخوام سایت هایی با طراحی فوق العاده و امکانات زیاد برای کاربران متقاضی طبق درخواست خودشون تهیه و طراحی کنم.هاست و دامنه با خودم هست و شما فقط و فقط ماهیانه 5 هزار تومن به حساب بنده واریز میکنید.تعرفه مدت زمان های دیگه رو اینجا مینویسم :
1 ماهه : 5 هزار تومن
3 ماهه : 10 هزار تومن
6 ماهه : 20 هزار تومان
1 ساله : 40 هزار تومن
تاکید میکنم که همه هزینه ها اعم از هاست و دامنه و تامین امنیت با خودم هست و طراحی و امکاناتش هم خیلی خوبه.در ضمن اگر از کار راضی نبودید میتونید طی 5 روز پولتون رو برگردونید.
عزیزانی که تقاضای مالکیت دائمی سایت رو داشته باشند بصورت توافقی قیمت رو تعین میکنیم.
شماره تماس بنده :
09364445525
آیدی یاهو :
loverboy_s20
علی انصاری
با تشکر از توجه شما

آخرین ویرایش:

eska

New Member
سلام دوست محترم.بنده نمونه کار خاصی ندارم.گفتم که : اگه راضی نباشید پولتون رو برمیگردونیم.

علی آقا سلام

قصد جسارت ندارم اما حاضرم در یک صورت باهاتون کار کنم و اینکه پول هر ماه رو آخر اون ماه براتون واریز میکنم

اگه این شرایط رو قبول دارید من نیاز به یک سایت دارم.

با تشکر

eska

New Member
برادر من مشکلی نیست.منم حاضرم اینطوری کار کنم.اما در این صورت باید دامین رو خودتون تهیه کنید.من که نمیتونم دامین رو تهیه کنم از جیب خودم اونوقت مشخص نباشه آخر ماه پولی بدستم برسه یا نه.پس قبوله در صورتی که دامین رو خودتون رو تهیه و برای نصب سایت و طراحی تحویل من بدید

برادر من مشکلی نیست.منم حاضرم اینطوری کار کنم.اما در این صورت باید دامین رو خودتون تهیه کنید.من که نمیتونم دامین رو تهیه کنم از جیب خودم اونوقت مشخص نباشه آخر ماه پولی بدستم برسه یا نه.پس قبوله در صورتی که دامین رو خودتون رو تهیه و برای نصب سایت و طراحی تحویل من بدید

ـــــــــــــــــــــــــــــ

پیغام خصوصی فرستاده شد

با تشکر

batlagh

Member
نمونه کارهاتون رو میشه بفرمایید؟
حداقل یکی 2 طرح سایتی که زده باشید و... چه شخصی یا برای جایی و... به خصوص می خواهم گرافیک سایت هاتون رو ببینم!

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا