با چه برنامه ای باید Rmرو به Mp3یاWmaتبدیل کرد

sefr

Member
با سلام
ساده ترین راه استفاده از آخرین ورژن جت آیودیو است .
در بخش کانورتور میری فرمتی رو که میخوایی بهش تبدیل کنی رو انتخاب میکنی و یه مسیر میدی و فایل حاضرت رو هم براش مشخص میکنی . بعد زحمت میکشی و میزنی تا کانورتش کنه ...
اگه مشکل اومد باز هم بگو.... زنده باشی .
یه روش دیگه هم تو نرو هستش که اگه این جواب نداد اونو میگم

Sunboy454

Active Member
با هر برنامه ی converter یی میشه این کارو کرد ، فقط باید codec های زیر رو سیستمت نصب باشه :
Real Alternative v1.44 or Mirror size=6.25 mg
البته اگه jetaudio داری خودش اینکارو واست انجام میده و احتیاج به codec نداری

Sunboy454

Active Member
شما اون کدکی که من گفتم رو نصب کن مشکلت به احتمال زیاد حل میشه ، در ضمن شما از کدوم نسخه ی jet استفاده میکنی ؟

bache +

Well-Known Member
من ميخوام ار ام رو از سرور رو هارد دانلود كنم قبلا يه برنامه كوچبك بود كه لوگو سبز رنگ داشت در به در دنبالشم ولي پيدا نكردم

Sunboy454

Active Member
من ميخوام ار ام رو از سرور رو هارد دانلود كنم قبلا يه برنامه كوچبك بود كه لوگو سبز رنگ داشت در به در دنبالشم ولي پيدا نكردم
از این به بعد مشکلاتتو تو تاپیک جداگانه مطرح کن
فایلتو بصورت عادی دانلود کن و پسوندشو به txt تغییر بده ، لینک فولشو پیدا میکنی

amirhomayoun

Active Member
نه . اقا درست ميگين جت آديو هيچ وقت rm رو نميتونست تبديل كنه به mp3 (هميشه برعكسشو فقط انجام ميداد!) من شخصا چند تا نرم افزار رو امتحان كردم ولي هيچ كدوم خوب نبودن. هميشه يه مشكلي داشتن . اگه كسي با نرم افزار به درد بخوري كار كرده من هم خوشحال ميشم ياد بگيرم.

bache +

Well-Known Member
آقا من مطرح كردم از خود شمتا هم كمك خواستم به جوابي نرسيدم الان كه تاپيكو ديدم فك كردم همونه كه خودم زدم ولي نبود در ضمن اين txt بايد اون اول لينكو به يه چيزي تغيير بدي بعد يه صفحه باسه دانلود مياد اگه بدي ممنون ميشم

Sunboy454

Active Member
bache + گفت:
آقا من مطرح كردم از خود شمتا هم كمك خواستم به جوابي نرسيدم الان كه تاپيكو ديدم فك كردم همونه كه خودم زدم ولي نبود در ضمن اين txt بايد اون اول لينكو به يه چيزي تغيير بدي بعد يه صفحه باسه دانلود مياد اگه بدي ممنون ميشم
متوجه نشدم واضحتر توضیح بده ، در ضمن لینک فایل rm رو بزار راحتتر میشه توضیح داد

آخرین ویرایش:

bache +

Well-Known Member
من وقتي فايل rm رو تو نت پد باز ميكنم اون نوشترو بايد يه تغيري بدم نميدونم چه تغيري
اصلا اين برنامه يا اين روشو بگو من قبلا كار ميكردم ولي از يادم رفته
مرسي

Sunboy454

Active Member
لینک فایلتو بزار ؛
در ضمن اگه این روش واست خیلی سخته میتونی از برنامه ی StreamDown استفاده کنی لینکشو یه موقعی TakDownload گذاشته بود

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا