با سلام و خسته نباشيد

نازنين

New Member
سلام به همه ببخشيد من تازه به جمع شما پيوستم و خيلي دوست دارم در زمينه فتوشاپ مطالب رو بدونم البته من كلاس فتوشاپ ميريم ولي هنوز چيز زيادي ياد نكفتم مي خواستم بدونم من بايد از كجا شروع كنم و اگه ميشه تصاويري با پسوند psd كه لايه هاي باز دارند
ممنونم از همكاري تون

d@nial

Well-Known Member
نازنين گفت:
سلام به همه ببخشيد من تازه به جمع شما پيوستم و خيلي دوست دارم در زمينه فتوشاپ مطالب رو بدونم البته من كلاس فتوشاپ ميريم ولي هنوز چيز زيادي ياد نكفتم مي خواستم بدونم من بايد از كجا شروع كنم و اگه ميشه تصاويري با پسوند psd كه لايه هاي باز دارند
ممنونم از همكاري تون
اول تبریک میگم بخاطر ورودتون

شما برای شروع کار و پیشرفت، بهتره کارهای دیگران رو ببینید و ایده بگیرید، همچنین از آموزشها و مقالات درون سایت www.majidonline.com و آموزشها درون انجمنها استفاده کنید و کارهای جدیدی بسازید
بعدش میتونید کارهاتون رو تو انجمن نظرخواهی و گالری قرار بدین تا رو کارتون بحث بشه و اشکالات کارتون رو متوجه بشید

موفق باشین

FashisT

Active Member
همونطور که دانیال گفت با دیدن آموزشها و طرحهای دیگران میتونید سطح اطلاعاتتون رو بالا ببرید و مرتبا طرح بزنید حتی اگر بد بود!
تاپیک در انجمن مربوطه اش منتقل میکنم!
فعلا

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
نظرات بچه ها درسته ولی باید ببینیم این دوستمون طرز صحیح استفاده از ابزار رو می دونه یا نه؟

به نظر من شما اول باید طریقه درست استفاده از ابزار رو یاد بگیرین بعد شروع کنی به زدن طرحهای ساده و تمام فیلترها و اکشن ها و براشها و ... را خوب بشناسی بعد بیای و از کارای دیگران ایده بگیری و طرحهای حرفه ای تری رو ایجاد کنی

موفق باشی

YTERROR

Active Member
میشه ولی برای این که راه یک ساله رو یک شبه بری کافیه از برشهای آماده و ... استفاده کنی تا از بالا بری بالاتر نه از پایین بخوایی بری بالا

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا