بانك فقط قابل خواندن است.

SAEED2000

New Member
با سلام
دوستان من با يك مشكل مواجه شدم كه منو گيج كرده
من يك فرم نظر سنجي درست كردم از طريق اون يك فايل ASP باز مي شه
در اين فايل ASP اطلاعات ارسال شده تو سط اون فرم در يك بانك ذخيره مي شه
اين فايل ASP تو PWS راحت اجرا مي شه و جواب مي ده
ولي وقتي اين رو UPLOAD مي كنم وقتي مي خواد تو بانك بريزه مي گه فقط قابل خوندن هستش
در ضمن من اين فايلها رو به يك سرور ديگه UPLOAD كردم ولي اونجا درست جواب داد
به نظر شما مشكل چيه

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

اشكال از تعريف سطح دسترسي يا permission براي اون فايل يا شاخه اي كه اون فايل توش هست، هستش... بايد دسترسي اونو فكر كنم به 777 تغيير بدين

مجيد

SAEED2000

New Member
من چطوري مي تونم permission رو تغيير بدهم
هر چي گشتم چيزي تو اني مايه ها پيدا نكردم

از پاسخ شما متشكرم

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام
اگر به كنترل پنل سايتتوون دسترسي داريد از اونجا قسمتي كه فايلهاي سايتتون رو نشون ميده اين كاور بكنيد اگر نه از توي FTP ميتونيد اين كارو انجام بدين.. بگيد با چه برنامه اي براي FTP كار ميكنيد تا بشه راهنماييتون كرد در اين زمينه

مجيد

SAEED2000

New Member
مجيد جان از اينكه پاسخ سوالاتم رو مي ديي ممنون
اقا من با ftp كار نمي كنم يعني فكر كنم ftp نداشته باشه چون تو كنترل پنل نتونستم پيداش كنم من با File manager سايت كار مي كنم كه هيچ چيزي به نام Permissions توش پيدا نمي شه

ولي يه جايي به اين Virtual Directory Properites برخورد كردم كه در ان گزينه هاي زير را مي شود تنظيم كرد.
Access كه در حالت Read است.
Permissions كه در حالت Write است.
Allow Anonymous كه در حالت No است.

به نظرت اين Permissions همون Permissions كه بايد تنظيم كنم.

قربانت سعيد

SAEED2000

New Member
اقا ما دو روزه كه داريم اين تاپيك رو چك مي كنيم
كسي جواب ما رو نمي ده

ثواب داره

farsinuke

Member
سلام سعيد جان...
همونطور كه مجيد عزيز و دوستان گفتند ايراد از تعيين حق دسترسي هست. معمولا براي اينكه سرور ها داراي امنيت باشند، از حق دسترسي استفاده ميشه. اگر شما بخواهيد برروي سرور Write كنيد شاخه مربوطه بايد داراي حق دسترسي Read+Write داشته باشه. ساده ترين راه اين هست كه به سرور خود FTP كنيد. بهترين و ساده ترين برنامه كه از محيط خيلي User Friendly تشكيل شده كه تا بحال من ديدم برنامه SmartFTP هست(خيلي جملم طولاني شد خودم هم نفهميدم 8O ). كافيه اين برنامه رو از http://smartftp.com بگيري. وقتي دريافت كردي در قسمت address، آدرس ftp خودت و در قسمت user و pass شناسه و كلمه عبور( :ذوق: ) رو وارد كن. وقتي به سايت وصل شدي folder مورد نظر رو select كن و دكمه F7 رو بزنه تا CHMOD كني. CHMOD يعني Change Mode. به اين معني كه حق دسترسي رو در Mode هاي مختلف بتوني تغيير بدي. توي كادر عدد 777 كه Read+Write+Execute هست رو وارد كن تا حق دسترسي رو كامل بدي به سرور.
اگه بيربط نوشتم و نوشته ها كمكت نكرد منو ببخش

موفق و پيروز باشي...

سلام !
ببخشيد اگه بخواهيم تويlocalhost اين كار رو بكنيم
چيكاربايد بكنيم
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا