بالا نیامدن ویندوز لپ تاپ

nima_dsnr

کاربر VIP
سلام
لپ تاپ وایو ویندوز 7 اورجینال 64 بیتی
اولش که روشن میکنی آرم وایو که میاد بعدش صفحه سیاه میاد cursor چشمک میزنه و میمونه
اصلا نمیشه هیچ کاری کرد نه سیف مود بالا میاد نه ریستور میشه
dvd های ریکاوری گذاشتم با اون بالا اومد ولی restore نشد و باز هم به همین صورت هست
از روی همون دی وی دی ها یک قسمت داره که میگه : Restore C: Drive
از این قسمت درایو سی رو فرمت کردم و به حساب خودم ویندوز رو ریکاور کردم
ولی ظاهرا قبلا کسی اینو دستکاری کرده یود و ویندوز رو تو دراو F ریخته بود
الان درایو سی 100 مگ بیشتر نیست و همه چیز تو اف هست
چجوری میتونم مسیر نصب ویندوز از درایو C به درایو F تغییر بدم؟
هیچ گزینه ای تو dvd نداره... فقط یک گزینه Restore C: format داره یکی هم Restore all computer and driver

iLove

Active Member
مي توانيد با استفاده از سي دي هاي بوتيبل hiren boot مشكلاتت رو حل كني.
پس از بوت شدن سي دي كافي با لستفاده از گزينه هاي مديريت ويندوز و هارد ديسك تغييرات مورد نظرت رو اعمال كني.

nima_dsnr

کاربر VIP
ممنون
در حال حاضر سی دی هاشو در دسترس ندارم
البته ایمیج اش رو دارم ولی امکان رایت کردن و استفاده ازش رو ندارم
با دی وی دی های ریکاوری چیکار میتونم بکنم؟

the_king

مدیرکل انجمن
قاعدتا وقتی گزینه Restore all computer and driver رو انتخاب کنید کل پارتیشن های فعلی روی هارد دیسک رو
نابود می کنه و عین تنظیمات کارخونه ای هارد دیسک رو پارتیشن بندی و ویندوز رو با درایور هاش کپی می کنه.

iLove

Active Member
اگه كامپيوتر شخصي داريد ميتونيد اونارو به دي وي دي بزنيد و بعد تو لپ تاپ اجرا كنيد.

iLove

Active Member
يه راه هم اينه كه از ويندوز هاي آماده در دي وي دي استفاده كنيد كه بلافاصله بعد از روشن شدن كامپيوتر بوت شده و يه نسخه مجازي از هر سيستم عاملي كه مي خواهيد اجرا مي شود.

nima_dsnr

کاربر VIP
ظاهرا تحقیق کردم راهی برای برگرداندن اطلاعات از طریق دی وی دی های ریکاوری پیدا نشد
چون درایو اکتیوش از C به F تغییر پیدا کرده بود و ویندوز تو اف بود و ریکاوری از درایو C گرفته شده بود.
با hiren's boot بالا آوردمش و اطلاعات هارد رو روی یک هارد اکسترنال ریختم و کل هارد رو به تنظیمات کارخونه برگردوندم.
یعنی فرمت کامل هارد.
همینی که آقا بهزاد اول گفت.
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا