باغ کتاب تهران (لوگو)

nima3ds

Member
سلام دوستان.
این یکی از آخرین کارایی هست که انجام دادم. برای مجموعه فرهنگی تفریحی باغ کتاب تهران. طراحی لوگو باید به صورتی بود که نشان گر ملی بودن مجموعه باشه و متناسب با اهداف مجموعه باشه. ( کتاب و کتاب خوانی و ...) :rose:
:tavajoh:دوستان عکس زیپ شده رو هم پیوست کردم! اون هم حجمش کمتره هم رنگ ها درست دراومدن! نمی دونم چرا رنگ ها تو خود عکس( که تو فروم هست) درست نیستن! :tavajoh:
مرسی بابت نظراتتون :wink:

پیوست ها

• Logo1(Nima_OmidSajedi).jpg
    Logo1(Nima_OmidSajedi).jpg
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 1
آخرین ویرایش:

sallarmelli

Active Member
منظورم این بود اون دایرهه برای چیه ؟ یه لحظه یادم تابلو راهنمایی رانندگی می افته و شاید هم مفهومه تمام کتب رو داره؟

30min

Banned
ایده فوق العاده هستش . باریکلا .
اما به نظرم کتاب رو تا بالای برج آزادی ببری بد نشه .
یک تستی بکن ببین چی میشه البته اگه دوست داری . :wink:
موفق باشی .

MOSTAFA

کاربر فعال
ایده جالبی داره آفرین
اگه خط قرمز دورش نبود بهتر بود خط دایره ای قرمز نماد محدودیت و ممنوعیت هست
موفقیتـ

nima3ds

Member
منظورم این بود اون دایرهه برای چیه ؟ یه لحظه یادم تابلو راهنمایی رانندگی می افته و شاید هم مفهومه تمام کتب رو داره؟

ببین اصلا نمی دونم چرا این جا که فایل رو قرار دادم چرا رنگ ها این طوری شدن!!!!! تو فایل خودم!!! رنگش کاملا نارنجی هست. اصلا هم به قرمزی نمی زنه!!! اون نشانگر کامل بودن مجموعه هست. همون طور که خودت اشاره کردی. این جا فریم مربعی به نظرم زیاد خوب نمیشد :)

ایده فوق العاده هستش . باریکلا .
اما به نظرم کتاب رو تا بالای برج آزادی ببری بد نشه .
یک تستی بکن ببین چی میشه البته اگه دوست داری . :wink:
موفق باشی .

مرسی. خیلی لطف داری. چشم یه تست می زنم حتما. ولی به نظرتون اون طوری یکم از بلندی برج کم نمیشه؟ ( منظور همون عظمت هست)

ایده جالبی داره آفرین
اگه خط قرمز دورش نبود بهتر بود خط دایره ای قرمز نماد محدودیت و ممنوعیت هست
موفقیتـ

مرسی :wink: نمی دونم چرا این طوری! نارنجی نارنجی هستش اصلیش! دو بار هم آپلود کردم این جا ولی درست نشد!

موافقم
باید برج رو یک جوری تا ته کتاب تموم میکردی
این که رفته بالا یکمی از ریخت افتاده.
ایده هم 20 :wink:

مرسی. چشمات 20 هستش! :green:

آخرین ویرایش:

nima3ds

Member
دوستان فایل زیپ شده رنگاش درستن. البته واسه من که درسته! ان شاالله واسه همه درست باشه :)

SajadCG

کاربر فعال
خوب شده.
منم با اینکه تا اگه دایره نبود بهتر میشد موافق هستم.
موفق باشید.

sallarmelli

Active Member
اتفاقا دایره به کار وحدت می ده رنگش رو عوض کن که مثل تابلوی عبور ممنوع نباشه مثلا کرمی با یه stork سیاه دورش

nima3ds

Member
پس دوستان روی اصل کار همگی نظر مثبت دارین انشا الله! :green: مرسی. ممنون. اصلاح رنگ و فریم بندی رو بهتر می کنم میفرستم

جدیدترین ارسال ها

بالا