باز هم کارت گرافیک ! یه کم عجله دارم !

آقایون من از گرفتن iMac پشیمون شدم !
دارم یه سیستمه قوی میبندم با 2 تا Cpu Zeon !

موندم تو کارت گرافیک !
آقا هرچی هست تو بازار واسه بازیه ! میتونم تا 800،000 تومان هم هزینه کنم !
دوستان اگه اطلاعاتی در زمینه یه کارت خوب که سرعت پردازش بالایی داشت باشه و هزینشم ازین بیشتر نباشه و واسه رندر گرفتن خوب باشه، دارین ،
ممنون میشم که منو راهنمایی کنین !
با تشکر

Aghdas

New Member
کارت گرافیک

با سلام! به نظر من کارت گرافیک زیر می تونه جوابگوی کارتون باشه! البته اگه اصلش از شرکت GigaByte گیرتون بیات و مشخصاتش هم دقیقاً مثل این باشه!
چون مدلهای مختلفی از این کارت و با قیمت های مختلف وجود داره!
Nvidia 8800 Ultra / G80, 612 MHz ,768 MB GDDR3
توجه کنید که قیمت کارت بالا حدود هشتصدهزار تومنه! 300 یا 400 هزار تومنیش هم هست که اصل نیست! موقع خرید دقت کنید! (فقط GigaByte)

البته کارتهای Quadro که دوستان به آن اشاره کردند بسیار عالی است و قیمت های آن برای از ما بهترونه!
ولی اگه ارثی بهتون رسید یا تو قرعه کشی برنده شدید، یا اینکه والت دیسنی تهیه کنندتون شد، می تونید از مدلهای زیر استفاده کنین:
NVIDIA Quadro FX 3000/3000G
(with Genlock)

NVIDIA Quadro FX 2000

NVIDIA Quadro FX 1000

mosy252

Member
قابل به ذکر است که کارت گرافیک به رندر هیچ ربطی نداره و تو رندر فقط cpu و RAM مصرف میشه.به نظر من از پول کارت گرافیک کم کنی و CPU و RAM بههتر بخری بهتره.یک کارت گرافیک nvidia DDR 3 1GIG جواب کار گرافیکی تو میده.

1835ali

Well-Known Member
دوست عزیز پارتیکال ها و ncloth ها در هنگام رندر از کارت گرافیک استفاده می کنند و همچنین hardware رندرینگ از همه سخت افزار ها و همچنین کارت گرافیک استفاده کامل می بره البته برای کارهای ساده و چند فریمی سعی کنید از cpu بالاتر استفاده کنید

mosy252

Member
اونا جزو render حساب نمیشه بلکه جزوهsimulation حساب میشه.,ولی maya hardware رو نمی دونستم.متشکرم.

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
سلام دوست عزیز
به نظرم همون طوری که ایمان جان اشاره کرد و نسبت به پولی که شما میدین NVIDIA Quadro FX بهترین انتخابه
خوبیش اینه که از میتونی رندر ها تو با جزییات کامل با ابزار رادیوسیتی تو ویو پرت رندر کنی
یکی از بچه های ساری این کارت گرافیک با 128 مگابایت حافظه رو 700 تومن گرفته بود که یه غوله واسه خودش
ولی به درد بازی نمیخوره

rezvooli

Member
سلام

هادی جان من خودم quadro Fx 3700 دارم تو بازیم حرف نداره تا الان که خیلی خوب جواب داده هم تو رندر هم تو بازی

نمیدونم چرا میگن quadro بدرده بازی نمیخوره :-? 4 تا gpu داره که تو همه چی خوب جواب میده

DIMO

Active Member
هادی جان من خودم quadro Fx 3700 دارم تو بازیم حرف نداره تا الان که خیلی خوب جواب داده هم تو رندر هم تو بازی
نمیدونم چرا میگن quadro بدرده بازی نمیخوره 4 تا gpu داره که تو همه چی خوب جواب میده

واقعاً جواب میده؟......قیمتش چنده؟ من که گرافیکم افتضاحه Geforce 7300 Gs......

شاد و پیروز باشی

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
سلام

هادی جان من خودم quadro fx 3700 دارم تو بازیم حرف نداره تا الان که خیلی خوب جواب داده هم تو رندر هم تو بازی

نمیدونم چرا میگن quadro بدرده بازی نمیخوره :-? 4 تا gpu داره که تو همه چی خوب جواب میده

سلام رضا جان والا من که گفتم از یکی از بچه های ساری شنیدم ولی حرفه شما معتبر تره 4کریم

DIMO

Active Member
کارتت رو هم ردش کن...
با 110 میتونی یه 4670 بگیری.

ایمان یکم بیشتر راجع بهش توضیح می دی....اسم شرکتش چیه و کیفیتش چجوره،تو دوتا محیط جواب میده(بازی و نرم افزارهای سه بعدی)و غیره.........

اجمالی باشه دیگه...ممنون

پیروز باشی

Sherlock_Holmes

Active Member
ببین امید با برند his که از برندهای معتبر برای ati هست میتونی گیر بیاری...
کارت بسیار خوبی هست...

تو صفحات قبل بنچهاشو گذاشتم...

توی بازی که خیلی خوب جواب میده...
توی سه یعدی هم اونقدر که باید کار بده میده... چیز خوبیه...
یعنی انتخاب عاقلانه و بسیار درستیه...

جدیدترین ارسال ها

بالا