باز هم مشکل با فارسی

***UNIQUE***

Active Member
سلام
این فایل رو ببینید اطلاعات رو از یه فایل text فارسی میگیره اما درست نشون نمیده چطوری اینو درست کنم؟؟؟:-? :cry:
لطفا" راهنمایی کنید .

پیوست ها

• New Folder.rar
    4.1 کیلوبایت · بازدیدها: 7

amir_s

Active Member
فایل Text رو با فرمت UTF-8 ذخیره کنید ...
( موقع ذخیره سازی فایل در Notepad در قسمت پایین ANSI رو به UTF-8 تغییر بدید ! )

***UNIQUE***

Active Member
مشکل حل نشد باز هم کاملا" درست نشون نمیده . حرف ی را مثلا"در کلمه
سلام خوبی
به صورت :
ی سلام خوب
نشون میده !!؟
ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم؟؟؟؟):

در Flash 8 هم همین مشکلات وجود داره یا نه؟ مشکل فارسی حل شده؟؟

Security9776

Active Member
سلام ،
برای حل این مشکل شما در نوت پد فایل رو باز کنید بعد از Edit > Replace رو انتخاب کنید . در فیلد اول حرف ی معمولی رو تایپ کنید و در فیلد دوم Shift + X که همون حرف ی هست منتهی یک جور دیگش رو وارد کنید و بعد هم که بقیش معلومه .
این مشکل گاهی در Word هم به وجود می یاد .

موفق و سربلند باشید ، محسن

آخرین ویرایش:

mohsenshahab

Active Member
سلام منم همین مشکل رو داشتم و همه این کارها رو کردم ولی حل نشد تا اینکه یه نرم افزار کمکی تو یکی از سایتها دیدم که مخصوص این کار بود میگردم پیداش میکنم بهت میگم

Security9776

Active Member
سلام ، محسن جان ،
شما اگه مراحل بالا رو انجام بدی 100 درصد کارت درست می شه و نیاز به برنامه جانبی نداره !

موفق باشید ، محسن !

***UNIQUE***

Active Member
بله. جناب security درست میگن .نیاز به برنامه جانبی نداره با این راه و کمک ایشون مشکل من هم برای این مورد حل شد.
موفق باشید

Robotmamad

New Member
شما نرم افزار فارسي نويس مريم رو نصب مي كني متنتو تو اون(مريم) تايپ مي كني و حالا در Flash MX ابزار TEXT رو انتخاب مي كني روي صفحه كليك مي كني Paste رو مي زني (الان هم متنت اشكال داره بايد فونت متنت رو فونت هاي مريم انتخاب كني.مانند:F_KOfy F_maryam F_badr و...

Security9776

Active Member
سلام ، دوست عزیز ،
ورودتون رو به این انجمن تبریک می گم ،
بحث بالا بر سر موارد داینامیک و لود از خارج از فلش هست . برای موارد استاتیک درسته از نرم افزار های مریم ، IPT ، jp5 و از همه بهتر شتاب می تونید استفاده کنید .

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا