بازکردن عکس فقط با برنامه ای خاص

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
:)دوستان به یه مشکل بر خوردم که هر چی سعی کردم خودم نتونستم حلش کنم حالا ازتون میخوام این مشکل من رو مطالعه کنید ببینید راه حلی براش دارید یا نه ؟

:Dببینید یه برنامه نوشتم مثل Windows Picture and Fax viewer حالا میخوام فرمت عکسهامو عوض کنم تا اینجا هیچ مشکلی نیست .

حالا میرسیم به مشکل :

من میخوام عکس هام فقط با برنامه ای که من نوشتم باز بشن و نمایش داده بشن و برنامه های دیگه نتونن اونو نمایش بدن ولی وقتی مثلا من عکسی به نام A.jpg دارم و اون رو Rename میکنم و فرمتش رو میکنم مثلا xxx که میشه A.xxx حالا برنامه ی من این عکس رو نشون میده ولی مثلا با برنامه های دیگه هم این عکس رو اگر open کنیم نمایش داده میشه.

راه حل شما چیه که برنامه های دیگه نتونن عکس رو باز کنن ؟

با سلام ...

این کار رو با MMB نمیشه کرد ( البته یه جورایی میشه کلک زد اونم این که بیای و با یک پلاگین فایل تصویری رو کد گذاری کنی و در موقع بارگذاری تصویر فایل مذکرو رو از حالت کد در اورده و در یک مسیر معیین کپی کنی و از اون مسیر فایل تصویری رو نمایش بدی ). انجام این کار باعث میشه سرعت انجام کارت یکم پایین بیاد ... ولی در زبانهای برنامه نویسی میتونی با کمی تجربه یک پسوند رو که وابسته به یک پسوند رایج مانند jpg یا bmp هست رو طراحی کنی و از اون در برنامه هات استفاده کنی ... ( ولی اگه سرعت زیاد برات مهم نیست میتونی از همون راهی که گفتن کلک بزنی و کارت رو راه بندازی ) ....

یا حق ...

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
:)دستت درد نکنه مهران بزار یه تست کنم ببینم چقدر سرعت میاد پایین.

بازم ممنون.

در ضمن اولین فرصت که on شدم یه صحبت هایی باهات دارم.

جدیدترین ارسال ها

بالا