بازکردن دو برنامه افترافکت بطور جداگانه

massomeh1

Member
سلام ببخشید امروز سوالی برام پیش اومد می خوام بدونم آیا امکان داره ما همزمان دوتا برنامه افترافکت سی اس 5 رو باز کنیم و یکی مشغول به رندر باشه و در دومی کار دیگری انجام دهیم ؟؟؟ یا اینکه در یک برنامه افترافکت چطوری می توانیم تنظیم کنیم که رندر پروژه رو انجام بده اما بشه در عین حال با برنامه پروژه جدیدی رو باز کرد و شروع بکار کرد یعنی موتور افترافکت این امکان رو داره که همزمان با رندر بتوانیم روی یک پروژه دیگه کار کنیم؟؟؟
علت اینکه این سوال رو می پرسم این هست که گاهی رندر پروژه زمان زیادی طول می کشه و ما وقت کافی نداریم که در این زمان صبر کنیم تا رندر تموم بشه می خواهیم در زمانیکه برنامه مشغوله رندر هست ماهم با برنامه کار دیگری انجام بدیم نمی دونم شدنی هست یا نه؟

khoushechin

Well-Known Member
سلام شما میتونید از دو تا یوزر سیستم استفاده کنید!
و بینشون سویچ کنید!

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
اسکریپت BackGround (BG) Render یه امکان شبیه این رو داره . البته دو تا برنامه افتر رو نمیشه باز کرد .
میتونی دو تا پروژه رو بیاری تو یه پروژه و دو تا کامپوزیشن جدا داشته باشی (تو یه پروژه )
یه کامپوزیشن رو با این اسکریپت میذاری رندر بشه > و همزمان میری سراغ کار بر روی کامپوزیشن دیگه .

Minamovaffagh

New Member
سلامممم
یه سوال خیلی مهم ،خواهش میکنم جواب بدین
من تازه دارم افترافکت کار میکنم
یه پروژه باز دارم ،صفحه کامپوزیشنم دوتا شده
هردوشم یه پروژه رو نشون میده و هرکاری اینور انجام بدم اونور انجام میشه.
چجوری باید به حالت قبل برشگردونم؟

pool2009

Member
سلام ببخشید امروز سوالی برام پیش اومد می خوام بدونم آیا امکان داره ما همزمان دوتا برنامه افترافکت سی اس 5 رو باز کنیم و یکی مشغول به رندر باشه و در دومی کار دیگری انجام دهیم ؟؟؟ یا اینکه در یک برنامه افترافکت چطوری می توانیم تنظیم کنیم که رندر پروژه رو انجام بده اما بشه در عین حال با برنامه پروژه جدیدی رو باز کرد و شروع بکار کرد یعنی موتور افترافکت این امکان رو داره که همزمان با رندر بتوانیم روی یک پروژه دیگه کار کنیم؟؟؟
علت اینکه این سوال رو می پرسم این هست که گاهی رندر پروژه زمان زیادی طول می کشه و ما وقت کافی نداریم که در این زمان صبر کنیم تا رندر تموم بشه می خواهیم در زمانیکه برنامه مشغوله رندر هست ماهم با برنامه کار دیگری انجام بدیم نمی دونم شدنی هست یا نه؟
با سلام - وقت بخیر- راهکاری که Adobe برای این مشکل در نظر گرفته استفاده از برنامه Adobe Media Encoder است . شما بعد از اینکه تغییرات نهایی روی کامپوزیشن اصلی انجام دادید و می خواهید رندر بگیرید (بعد از اینکه برنامه نصب کردید ) با انتخاب کامپوزیشن و زدن کلید میانبر Alt+Ctrl+M کامپوزیشن رو به صف رندر برنامه media encoder میفرستید و میتونید موازی با رندر در آن برنامه روی پروژه دیگه در افترافکت کار کنید ( البته می تونید پروژه افتر داخل خود media encoder هم باز کنید)

جدیدترین ارسال ها

بالا