این کارت ویزیتو ساختم خوبه؟ بده؟ چشه؟

neolone

Member
بچه ها من این کارت ویزیت رو ساختم . البته زیاد روش کار نکردم . اگه میشه نقاط ضعف و خدایی نکرده قوتشو بگید. البته چون مقوایی که برای چاپش انتخاب کردم خیلی گرونه فعلا بیخیال چاپش شدم فقط می خوام نقصاشو بر طرف کنم.

پیوست ها

• Card3.jpg
    Card3.jpg
    176.2 کیلوبایت · بازدیدها: 76

neolone

Member
البته دوستان توجه کنن که من چون نتونستم تصویر با کیفیت تری رو آپلود کنم یه سری از جزییاتش مثل خط هایی که تو زمینش هست زیاد مشخص نیستند.ه هر حال خوشحال میشم نظرتونو بگین.

به نظر من اصلا جالب نبود
من فقط از کادر دورش خوشم امد بقیش به نظر من جالب نیست
شرمنده که اینجوری گفتم

به نظرم زمینه کارت را خوب کار کردی مشکل از جای قرار گیری نوشته ها و همچنین نوع فونت هاست. اگه اینا را درست کنی خوب میشه . موفق باشی .

nima_dsnr

کاربر VIP
آره اون مجتبی مویدی رو خوانا تر بنویس.
اگر اون توضیحات رو هم فارسی بنویسی درکش برای مردم راحت تره.
آخه همه مثل من که خارجی بلد نیستن !
39.gif

Hectorist

Member
فکر میکنم تو ذوقش نخورده باشه ، البته فعلا !!!

بابا بنده خدا اومده کارت ویزیتش رو اینجا گذاشته تا ما نظر بدیم ، مشکلاتش رو بگیم ، خوبیهاش رو بگیم . نه اینکه بیایم بگیم بدرد نمیخوره بعدشم پاشیم بریم.

mostafa_cs

Well-Known Member
خوب اونقدرها هم که دوستان میگن بد نیست ولی اونقدرها هم توپ نیست.
بزرگترین مشکلش هم فکر کنم همون نوشته ی مجتبی مویدی باشه که بد شکل شده.
یکی دیگه هم اینکه (نمیدونم چطوری بگم) نوشته ها نا هماهنگ هستن و آدم رو گیج میکنه.
پیروز و سربلند باشید...

Hectorist

Member
شاید یکی از مشکلاش این باشه که همه نوشته های انگلیسی رو از سمت چپ الین (Align) کردی. می تونستی یکم بیشتر بهش جون بدی. الان یه خورده سرده ، چشم کِش نیست. می دونی باید یه کاری کنی که وقتی کسی بهش نگاه میکنه چشمش راحت در اطراف کارتت بچرخه . همه جا رو ببینه . الان چشم رو همین مجتبی مویدی به خودش مشغول میکنه . از چند تا رنگ شاد تر استفاده کن شاید بهتر بشه.

cross

Member
من دوباره همه رو از نو میگم :دی
مجتبی مویدی طرحش قشنگه ولی خوانا نیست....
استفاده از فونت های مختلف و خاص تو کارت ویزیت چیز جالبی نیست.... بیشتر باید با افکت ها بازی کرد تا فونتها... (فونت نوشته های انگلیسی ایراد داره...)
کرح پس زمینه و بردر بندی ها هم نسبتا خوبه
البته همونطور که خودت گفتی زیاد روش کار نشده.... اما به نظر من زیاد باید کار بشه

Mandana

Active Member
خوب اینجور که معلومه زمینه کاریتون آگهی و طراحیه
برای اینکه بتونین با کارت مشتری رو جذب کنین باید کارت شما در وهله(وحله!) ی اول یک طرح گرافیکی شیک باشه
ساده ولی جذاب و همه پسند
در وهله ی دوم تمام اون قسمتهایی رو که میتونی فارسیشونو بنویسی، فارسی بنویس
معلوم نیست،شاید کارتت دست کسی بیافته که زبانش ضعیف باشه.اونوقته که نگاهش می کنه و میندازه دور
روی اسم و فامیلت بیشتر هم می تونی مانور بدی.اما سعی کن نوشته های توضیحات رو که ریز مینویسی زیاد سیخشون نزن، تا خواناییشونو از دست ندن
دلیلی نداره فونتها به اون بزرگی باشن، الان نون تو فضای خالیه
145.gif
چه ایرادی داره بعضی از قسمتهای کارتت با انتخابهای بجا خالی بمونن؟خیلی هم خوشگل میشه
سعی کن برای کارتت فقط از یه تینت رنگ استفاده نکنی.استفاده از رنگهای متضاد رنگ کارتت در نوشته های مهم تاثیر زیادی داره
اون نئوآنلاین رو هم ساده بنویس
170.gif

همینا به فکرم رسید فعلن!
ادیتش کن و دوباره بذار، باشد که رستگار شویم
happysmiley.gif

موفق باشی
happy.gif

cross

Member
2ماندانا:کاملا دقیق بود ....
واسه من که خیلی مفید واقع شد.... راست میگه قرار نیست که کل کارت پر بشه...
لازمه که قسمتهایی خالی باشه...

همین اشکال رو امروز تو طرح یکی از دوستام دیدم.... البته اون یه بنر بود اما نمیدونستم چجوری بهش بگم....
ماندانا خانم ممنون...
فردا بهش میگم :p

AMiR

Active Member
فونت ها ساده تر استفده كنيد بهتره
افكت ها ور ، روي يك نوشته اعمال كنيد
اين طوري بيننده حوصله نمي كنه همه كارت رو بخونه
روي شماره تلفن هم افكت نديد زيبا تره
در كل زيبايي در سادگيست ،‌باشد كه رستگار شويم

AMiR

Active Member
يه نكته ديگه !
يه جاي خالي واسه جاي انگشت بذاريد كه بشه اون قسمت رو گرفت و كارت رو خوند!
طوري كه تمام كارت قابل خوندن باشه

thekhosrow

Member
خوانا نيست بعضي حروف..
من با ديدن اين كارت چيز زيادي از فعاليت شما متوجه نميشم !

آگهي چي !؟ طراحي چي !؟ ..

موفق و پيروز باشيد.

neolone

Member
سلام .
با تشکر از همه ی بچه ها که اینقد خوب نظراتشون رو به آدم می گن. خواستم بگم من روی این کارت زیاد کار نکردم ولی اصل کارت یه چیز دیگه بود که تو یه پست جدید می ذارم.البته قول نمی دم اون بهتر باشه.

chortke

New Member
سلام دوست عزیز
به نظر من چیدمان و نوع فونت هایی که به کاربردی به کارت نمیاد و یه جور ناهماهنگی توی کارت ایجاد کرده.

جدیدترین ارسال ها

بالا