این ساعته چطوره؟ البته هنوز خیلی کار داره

danex

Member
این ساعته رومن توی فتوشاپ نشستم از اول ساختمش، هنوز نرسیدم که بقیه قسمتهاش رو هم بسازم، اگه ایده ای نظری انتقادی پیشنهادی دارین الان بگین که تو بقیه کار استفاده کنم

پیوست ها

• swatch.jpg
    swatch.jpg
    478.6 کیلوبایت · بازدیدها: 76

Narcisus

Member
برجستگي شيشه طوري كه انگار اومده بيرون دوباره تورفتگي پيدا كرده شيشه بيشتر كار ميخواد
ولي در كل قشنگه موفق باشي

samin.

Member
كارت حرف نداره ....
وقتي شما حرف اي ها رو ميبينم يهو ميرم تو خاكي!!!!

danex

Member
نرو تو خاکی! من تا قبل از این که این ساعت رو بسازم هیچوقت همچین ساعتی نساخته بودم! توهم هنوز هیچوقت همچین ساعتی نساختی! من تو فروم CG Talk دیدم یکی ساخته گفتم منم بسازم کلی هم پدرم درومد تا درست شد.

danex

Member
نرو تو خاکی! من تا قبل از این که این ساعت رو بسازم هیچوقت همچین ساعتی نساخته بودم! توهم هنوز هیچوقت همچین ساعتی نساختی!

nima_dsnr

کاربر VIP
فوق العاده هست
من که حق ندارم درباره این کار حرفه ای نظر بدم ولی انگار یک کمی gaussian blur بهش داده باشی کمی محو شده
اگر براق تر هم بود بهتر بود

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
همه چیزش عالی کار شده منتها روی شیشه ساعت بیشتر کار کن. شیشه های ساعت سوآچ خیلی براقه. اینی که الان شما طراحی کردی به نظر میرسه شیشه نداشته باشه. بقیه موارد رو عالی کار کردی.

خسته نباشی

Sleekman

Member
خيلي خوب شده (نميدونم كدوم فونت رو ميگن بچه ها البته مبناي اين كار بيشتر ساعته نه فونت)
از روي نمونه ساعت كشيدي يا تخيليه (آفرين)

danex

Member
از روی نمونه ساعت کشیدم، نفهمیدم منظور از فونت چیه؟ - باشه روی شیشه بیشتر کار میکنم ، مرسی

bache +

Well-Known Member
زیبا،جادار،مطمئن
302.gif

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا