اینوایت PersianGig

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Merott

Active Member
اوه چقدر درخواست بالا رفته! من فعلاً هیچی ندارم که بفرستم!
البته آقا پیمان، شما 3 بار پست زدین که ازتون خواهش می کنم 2 تا رو پاک کنید که اشتباهی رخ نده... در غیر اینصورت فکر می کنم بهتره باشه از مدیران بخوایم که پست های اضافی رو پاک کنن.... خیلی ممنون....

آخرین ویرایش:

Merott

Active Member
چند وقتيه كه پرشين‌گيگ بهم دعوتنامه نميده! نميدونم براي بقيه‌ي دوستان هم همينطوره يا نه! به هر حال به محض اينكه دعوتنامه داشته باشم شروع مي‌كنم به دعوت كردن دوستان....

جون من اين چندميه؟!:) (نميدونم! شايد هم براي دوستتون باشه) به هر حال چشم... هر وقت دعوتنامه داشتم ميفرستم :wink:

worldman_safa

Active Member
چند وقتيه كه پرشين‌گيگ بهم دعوتنامه نميده! نميدونم براي بقيه‌ي دوستان هم همينطوره يا نه! به هر حال به محض اينكه دعوتنامه داشته باشم شروع مي‌كنم به دعوت كردن دوستان....

جون من اين چندميه؟!:) (نميدونم! شايد هم براي دوستتون باشه) به هر حال چشم... هر وقت دعوتنامه داشتم ميفرستم :wink:
گمونم سوء تفاهم شده !

من یکسال پیش تو همین تاپیک و تاپیک های مشابه با شما همکاری و برای دوستان دعوتنامه ارسال می کردم !

دو روز پیش دوستم ازم دعوتنامه خواست و از اونجایی که خودم دعوتنامه نداشتم ، از شما خواستم تا این محبت رو در حق من بکنید . :wink:

مخلصم

Merott

Active Member
گمونم سوء تفاهم شده !

من یکسال پیش تو همین تاپیک و تاپیک های مشابه با شما همکاری و برای دوستان دعوتنامه ارسال می کردم !

دو روز پیش دوستم ازم دعوتنامه خواست و از اونجایی که خودم دعوتنامه نداشتم ، از شما خواستم تا این محبت رو در حق من بکنید . :wink:

مخلصم
بله دوست عزيز... همكاريتون هم يادم هست....:)
سوء تفاهم چرا داداش؟! حدسش رو زده بودم.... تو پست قبليم هم كه گفتم شايد براي دوستتون ميخوايد كه همينطور هم هست....
به هر حال به روي چشم... هر وقت داشتم ميفرستم...:neutral:
موفق باشي رفيق...:wink:

Merott

Active Member
سلام سياوش جان
ممنون از ارسال دعوتنامه براي دوستمون آقا منصور....
ولي اگه توجه ميكرديد مي‌ديديد كه بسياري از دوستان هنوز درخواستشون بدون جواب مونده....
به هر حال اين‌يكي قسمت آقا منصور بود... ولي لطفاً از اين به بعد رعايت فرماييد....
با تشكر...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا