اینوایت PersianGig

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Merott

Active Member
سلام برای من هم لطف کنید بفرستید:p[email protected]
لطفا" برای من دعوتنامه PersianGig ارسال کنید.

[email protected]

با سپاس
salam lotfan bari man ham ye inviter mikham az persian gig
[email protected]
دعوتنامه ها ارسال شد... به دو کاربر جدید سایت هم خوشامد میگم...
موفق باشید....

آخرین ویرایش:

Parthia

Member
سلام به Merott جان خسته نباشید میگم واقعا کارش سخته من خودم یه دورانی توی بازی دات کام این کارو میکردم ولی حالا میخوام یه اکانت توی پرشین گیگ بسازم اگه یه بار دیگه هم درخواست داده بودم ولی فقط یه ایمیل اومد گفت درخواست شما برآورده خواهد شد (غول چراغ جادو) ولی بعدش دیگه هیچ چی نیومد میخواستم بگم اگه میشه یه کم سریع تر واسه من بفرستید خیلی خیلی نیاز فراوان دارم (واسه آپدیت یکی از برنامه هام میخوام) تشکر میکنم خیلی فراوان (دو نقطه دی)

salam

سلام دوستان اگه لطف کنید و برای من هم دعوتنامه بفرستید ممنون میشم
amirhossein_kh2006(at)yahoo.(dot)com

Merott

Active Member
سلام به Merott جان خسته نباشید میگم واقعا کارش سخته من خودم یه دورانی توی بازی دات کام این کارو میکردم ولی حالا میخوام یه اکانت توی پرشین گیگ بسازم اگه یه بار دیگه هم درخواست داده بودم ولی فقط یه ایمیل اومد گفت درخواست شما برآورده خواهد شد (غول چراغ جادو) ولی بعدش دیگه هیچ چی نیومد میخواستم بگم اگه میشه یه کم سریع تر واسه من بفرستید خیلی خیلی نیاز فراوان دارم (واسه آپدیت یکی از برنامه هام میخوام) تشکر میکنم خیلی فراوان (دو نقطه دی)
لطفاً ایمیلتون رو بذارید تا دعوتنامه براتون ارسال بشه....
سلام دوستان اگه لطف کنید و برای من هم دعوتنامه بفرستید ممنون میشم
amirhossein_kh2006(at)yahoo.(dot)com
برای شما فرستادم دوست عزیز.....

vatanmusic

Well-Known Member
دوست عزيز شما قبلا با اين ايميل [email protected] يه دعوتنامه دريافت كرديد و پرشين گيگ الان دوباره نميفرسته يه ايميل ديگه بديد تا به اون براتون بفرستم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا