اینوایت PersianGig

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alierfan84

Member
سلام دوستان یه بار گفتم دوره پرشین گیگ دیگر تمام شد .
از این سایت ها استفاده نمایید .

www.box.net
1 گیگابایت فضا

www.gigasize.com
1.5 گیگابایت فضا

www.divshare.com
نامحدود

www.filexoom.com
2 گیگابایت فضا با پهنای باند نامحدود - دادن لینک مستقیم برای فایل ها و عکس و ...

این سایت هم فضای بیشتری می دهند هم پهنای باند بالاتری . موفق باشید

h.khafan

Active Member
سلام:

اره خوب اینها هم سایتهای خوبی هستند ولی پرشین گیگ لینک مستقیم میده ولی انها به صورت مجانی لینک مستقیم نمیدن.

من خودم شخصا با باکس دات نت خیلی حال میکنم.(البته الان عضویت رایگکانش ته کشیده.)

در ضمن اون چیزی هم که دوستمون گفت که میشه به راحتی از پرشین گیگ دعوتنامه گرفت.من امتحان کردن جواب داد.

alierfan84

Member
www.filexoom.com
2 گیگابایت فضا با پهنای باند نامحدود - دادن لینک مستقیم برای فایل ها و عکس و ...

h.khafan
اره خوب اینها هم سایتهای خوبی هستند ولی پرشین گیگ لینک مستقیم میده ولی انها به صورت مجانی لینک مستقیم نمیدن.

www.filexoom.com
اون بالا هم گفتم لینک مستقیم میدهد برای همه چی . پرشین گیگ 100 مگ می ده این 2 گیگ میده ، پرشین گیگ پهنای باند ماهانش 1 گیگ است ، این پهنای باند برات در نظر نمی گیره .

*sina*

New Member
اول اینکه به مجید انلاین خوش اومدی :)

دوم اینکه فرستادم.:wink:

سلام h.khafan عزيز
ازت خيلي تشكر ميكنم ولي دوست عزيز شرمنده چون اون ايميلي كه قبلا نوشته بودم در روزي شما دعوتنامه رو فرستاديد غير فعال بود مي خواستم خواهش كنم اگر برات امكان داره به اين ايميلم بفرستي خيلي ممنون ميشم اگه نفرستاديم بازم ممنون . [email protected]

h.khafan

Active Member
سلام:

والا الان دعوتنامه ندارم . هر وقت دعوتنامه دار شدم برات میفرستم. البته شاید تا اون موقع یکی برات ارسال کنه. .:wink:

موفق باشی
حامد

من موندم پرشین گیگ راحت میشه هک کرد انوقت 76 صفحه نظر دادن در مکوردش اگه می خوای طرز هکشو بدونی برو به انجمن "انجمن وبلاگنویسان" : www.parstheme.com/forum/
بخش هک انجمن انقدر راحته

znurobotic

New Member
PLease give me one

سلام به همه. اگر امکان داره یکی برای من دعوتنامه بفرسته. خیلی ثواب داره. تورو خدا. یک عمر دعاتون می کنم.
ممنون (;

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا