قالب ~~~~ ایستک ~~~~ bottle ~~~~

yas_d

Member
سلام :rose:
ابنم یه کار دیگه با cinema4d + photoshop
3تا فایل آپ کردم یکیش خام هستش فقط رندر و 2تای دیگه رو با ps روشون کار کردم:rose:

:rose::rose::rose: رندر جدید با توجه به نظرات دوستان اضافه شد :rose::rose::rose:

scr:

34656740646792232687.jpg

پیوست ها

• istak bottle in ice.jpg
    istak bottle in ice.jpg
    835.2 کیلوبایت · بازدیدها: 30
  • bottle.jpg
    bottle.jpg
    458.4 کیلوبایت · بازدیدها: 31
  • istak bottle splash.jpg
    istak bottle splash.jpg
    322.8 کیلوبایت · بازدیدها: 45
آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام
چه خبره اینجا!
خیلی کارهای توپی شده.مدلش خوب شده.
اما فضا سازی و استدیو عالی شده.دقت به رفلکت های مناسب از نقاط قوت کار هست
دیتیل خیلی بالا هستن.از قطرات آب گرفته تا ذرات که دور بطری در حال چرخش هستن.( رندر آخری خیلی خلاقانه شده‌)
اما رندر توی سطل چندتا ایراد دراه.مدل یخها خوب نیست.شاید به خاطر IOR نا مناسب برای یخ باشه اما کیفیت کار رو پائین آورده.
خود سطلش رو بهتر انتخاب میکردی یا شیدرش رو عوض میکردی.مثلا شیشه میشد فکر کنم بهتر میشد
به این کار خیلی خوب از 10 میشه 9 داد.1 نمره هم به خاطر ایرادهای موجود توی سطل هست.
کارهای این تیپ خیلی ببین.باید سایتهایی مثل اورموشن یا 3d total بخش گالریشو شخم بزنی. موفق باشی

madmaster_3d

Well-Known Member
کاره خیلی خیلی قشنگی شده. اون تکسچر سطل ایراد داره. یخ ها خوب نشده و سطل رفلکت داره. ولی در کل خیلی قشنگه. باز هم کار هات رو بزار ببینیم

آخرین ویرایش:

hesam_sn

کاربر VIP
در بطری خوب نشده ولی بقیه چیزا رو خوب انجام دادی
خسته نباشی

ALI_TAKHTI

Active Member
عالیه.فقط یک کم بالای شیشه باید جم تر بشه. یهنی یکم بارک تر. در بطری هم.....

.:BehzAd:.

Active Member
کاره خوبی شده فقط مل و شیدر درش خوب نشده و یه مقدار دیگه هم رو شیدر یخ کار کن.

موفق باشی

Fa

Well-Known Member
خوب شده . مدلت خوبه ولی رندرات و متریالات جای کار داره . در کل خوبه :)))

Mehroo

Member
سلام
کار خوبی شده خسته نباشید
درش اصلا خوب و طبیعی نشده
قطرات روی شیشه شبیه به دانه های یخ شدن فکر کنم بهتره به قطرات آب شبیه بشن_طبیعی و روتین تره

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.رندر اصلاحی خیلی بهتر از رندر قبلی شده اما سطلش low poly هست انگار
به نظرم برای بهتر شدن کار Caustic بده
و اینکه اینکه اسم بزرگ حسین رو از وسط کار بردار.همون روی خود بطری که هست امضاء محسوب میشه.
موفق باشی

hdnsoft

Well-Known Member
خیلی زیبا شده مخصوصا قطرات آب روی جداره بطری اما به قول دوستان درب بطری خیلی زخیم شده ! باید نازک تر باشه
اصلا میتونی از این مدل شامپاین ها استفاده کنی ! فکر کنم مبترکه کارت ! واقعا عالی شده

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام. خیلی خوب شده، تبریک و خسته نباشید.
وقتی یه کاری اینجوری قراره حرفه ای انجام بدین، بهتره روی تک تک جزئیاتش وقت بذارین نه فقط روی سوژه اصلی کار.
اون ظرفی که ایستک رو گذاشتین توش یه کم ضایعست، جنسیتشم رو بنده که تشخیص ندادم. روی تکسچر چوب کفتم باید بیشتر وقت میذاشتین، آخه کیفیت کارتون رو به صورت فاحشی پایین آورده. یخ ها هم لازم بود روی متریال هاشون بیشتر وقت می ذاشتید. توی اون دو تا رندر دیگه هم استودیوتون مشکل داره انگاری، یا اینکه کیفیت سایه هاتون پایینه که اینجوری شده اون استودیوتون.
کاراتون همیشه جالبن، پیشرفتتون در آینده کاملا قابل پیش بینی هست. بیشتر روی جزئیات کاراتون وقت بذارید، بیشتر کارای حرفه ای ببینید، به دنیای واقعی هم بیشتر توجه کنید، مطمئنا اینطوری کاراتون خیلی خیلی پیشرفت می کنه.
شاد باشین و موفق تر.

soroushdesign

Well-Known Member
درود بر yas عزیز

کار بسیار زیبایی زدی

کلا همه تو جو مسابقه نوروزی هستن، 1 حال اساسی به گالری دادی

.: آرزوی موفقیت :.

Mehroo

Member
یه درپوش ساختم که رندر و فایل سه بعدی لایه بازش رو پیوست میکنم
البته yas_d عزیز شما خودتون استادین و صرفا جهت یه کمک دوستانه این کار رو انجام دادم

پیوست ها

• darposh.jpg
    darposh.jpg
    68.3 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • darpoosh.rar
    106.7 کیلوبایت · بازدیدها: 4

جدیدترین ارسال ها

بالا