ایده بدین ( طراحی لوگو برای شرکت سینمایی ! ؟ )

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
سلام دوستان
من میخوام برای یه شرکت سینمایی که تازه تاسیس هست لگو 3d طراحی کنم،چند تا نمومه زدم ولی خودم خوشم نیومد:green: چون لگو خیلی مهمه همیشه قرارِ بمونه ،فکر کردم از شما دوستان هم که تو این کار هستید کمک بگیرم
خلاصه اینکه اگه ایده ای دارین یا عکسی یا هر چی که بتونم ازش الهام بگیرم ممنون میشم
راستی اسم شرکت آرَنگ هست
منتظرم

پیشنهاد بجای آرَنگ کلمه " آرنیان ""

مد بالای الف اول کلمه بصورت بزرگ نوشته بشه بطوریکه کل اندازه کلمه را بپوشاند

البته خواستم یه لوگویه پیشنهادی بکشم وقتم نرسید

از این طرح هم (برای پیش زمینه ویا با تغییراتی برای لوگو )خوشم اومد امیدوارم کمک بکنه :rose:

پیوست ها

• 0000000.JPG
    0000000.JPG
    37.7 کیلوبایت · بازدیدها: 31
ببین لوگوت هرچه یه شکل خنده دار و یا یه شکلی که تو ذهن همه هست بساز مثل این لوگو
65899366797239169372.jpg

یکجا بشین تو ذهنت فکر کن که چه چیزی هست که همیشه ما میدیدم خوب شما بکشش بعد با نرم افزار ها 3d کن یه شکلی که هرکس دیدش براش جالب باشه براش یه یادگار باشه نه یک چیز دوتا نوشته به هم بچسبه اسمش بشه لوگو.

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
فیلمساز جان اسم شرکت ثبت شده،اگه بازم از این عکسها داری بزار یا لینک بده
http://forum.majidonline.com/member.php?u=292998
hooseindesign جان اتفاقا منم میخوام فقط یه شکل خاص باشه نه اینکه با خود اسم درسش کنم،فکر کردم چیز خاصی به ذهنم نرسید واسه همینه که اومدم از شما کمک خواستم.یه مشکل دیگه هم هست اینکه بهم گفتن باید ساده باشه تا تو مُهر خوب دربیاد

ممنون بابت کمکتون

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
من چند ساعت بیشتر نبود که این تاپیک رو زدم ولی خیلی سریع تو صفحه ی اول سایت (آخرین ارسالهای انجمن) اومد پایین همین باعث میشه که تاپیک دیده نشه،چون لیست کوچیکه این مشکل پیش میاد.آدم نمیشه که همش بره کل انجمن رو بگرده ببینه کی تاپیک جدید زده
لطفا یه فکری واسه این مشکل بکنید من یکی رو که خیلی داره اذیت میکنه:cry:

جدیدترین ارسال ها

بالا