ایجاد یک تغییر در جعبه ابزار و جعبه آموزشی

نظرتون راجع به ایجاد یک پکیج آموزشی بجای یک جعبه ابزار ?

• مجموع رای دهندگان
    25

:Mohsen:

کاربر باتجربه
نه علي هستش، يعني سر ميزنه ولي پست نميزنه
به همين خاطر يكم اوضاع بهم ريخته
علي جون كجايي بابا ؟؟؟

Sampro

Member
علي جون كجايي بابا ؟؟؟

خوب شد گفتي .
وگرنه مي خواستيم با بچه ها (كدوم بچه ها؟) بيام درشو گل بگيريم . :D

------
علي جان با ترجمه ي help تري دي مكس در چه حالي ، فكر نكم سخت باشه .
اگه هم كمه :)neutral:) بچه ها مي تونن به هش فيلمم اضافه كنم (تاپيك رو كاملا خوندم) .
در ضمن مثل خود help تري دي مكس مي تونيم به چند قسمت (عكس زير) تقسيمش كنيم .

پیوست ها

• Translating.JPG
    Translating.JPG
    53 کیلوبایت · بازدیدها: 3

roohollah

Banned
يعني هر كسي كه كرده، پشيمونه!
ميدوني چاپش چقدر شد؟ ما چاپ كرديم! بيش از 75 سانت ورق A4 !!! حتي فكرشم نكن كه نه حالش هست و نه بدرد نميخوره!!!

ali3dtech

Member
تاپیک رو کاری ندارم

اما یه مدتی خبری از علی نیست کسی میدونه چرا؟ نکنه ما رو تنها گذاشته ؟

علي جون كجايي بابا ؟؟؟

با سلام به تمامی دوستان گلم...

بابت اینکه یه چند روزی نمیتونستم بیام و زیاد پست بدم دلیلش یک سری گرفتاری ها بود که خدارو شکر داره کم میشه....

اما مطمئن باشید روزی نبودش که به این تاپیکها سر نزنم... خداییش حق هم بدید با اینهمه گرفتاری فقط میتونستم بیام و بخونم نمیتونسم زیاد پست بدم...

خب بیخیال... از اینکه اینقدر نسبت به ما لطف دارید ممنونم.

بعد هم از همه دوستان عذرخوهای میکنم بابت اینکه این تاپیک یه مقدار کارش طول کشیده چون خیلی مشکلات زیادی بود که خدا رو شکر رو به حله و فکر میکنم تا هفته دیگه به دست مسئولین برسه تا بره برای فروش...

Sherlock_Holmes

Active Member
حرف علی دو تا نمیشه...
گفت کاراش داره میشه... میبینیم که پشت صحنه داره میشه...
خسته نباشید... هم شما هم احسان هم همه مدیران...
30upn9j.gif

DIMO

Active Member
اونجور که من از حرف های علی دستگیرم شد کار تمام شده و توسط پست هفته دیگه میرسه مشهد دست احسان،آقا علی این حرف من تا چه اندازه حقیقت داره.:) تکذیب میکنی یا تاُیید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:):oops::wink:

خسته نباشید... هم شما هم احسان هم همه مدیران...

واقعاً شرلوک جون این پستت حرف نداشت.. منم به نوبه خودم خسته نباشید میگم به همه.:):)

آخرین ویرایش:

ali3dtech

Member
امید جان حرفتون رو تایید میکنم...

درضمن دوستان عزیز باید از آقا رضای گل (3DTotal) تشکر کنید چون همه زحمتها بر دوش ایشون بود.

در این راستا خیلی زحمت کشیدن.

الان هم یه مقدار کارهای جمع و جور کردنش مونده که دیگه به امید خدا تا چند روزه دیگه به اتمام میرسه.

3DTotal

Well-Known Member
خواهش می کنم علی جان .
شرمنده همه بچه ها هم هستم که این قدر دیر شد چون برای یک سری مشکلات نتونستم سریع تر این کار را انجام بدهم . جعبه ابزار تقریبا کارهایش تمام شده بقیه کارهایش را هم سریع انجام می دهم که دیگه بزاریم توی فروشگاه .

موفق باشید .

Sampro

Member
پس چي شد اين درخواست كمك براي ساخت آموزشي كه بعضي ها (كدوما؟) دادند.
ما منتظر بوديم كه مشخص بشه.
يعني تموم شد ؟
حاضرم شد ؟

Sampro

Member
دست شما درد نكنه ديگه :mad:
من دير متوجه شدم . تازشم چند روز پيش يه پست دادم ...
كه دوستان شما كه مي گيد مي خوايد متن برا ترجمه بزاريد پس كو . هنوز يه ماه بيش تر نشده (يكي دو روز اين ور تر) از وقتي كه اين تاپيك زده شده ...
فكر كردم كه بي خيال شديد .
من حتي اگه ترجمه هم بود قبول مي كردم. (ترجمم بد نيست)

حالا هم كه بي خيال . حيف شد دير متوجه شدم .... :sad:
باي

ali3dtech

Member
Sampro جان ببین دوست خوبم ما از دوستان خواستیم تا برای کمک توی این زمینه همیاری کنن و هرکدوم یه سری آموزشی بزارن. در این راستا هم تعدادی از دوستان کمک میکنن که ازشون هم واقعا ممنونیم. از جمله شما که توی پستتون فرموده بودین ترجمه هلپ مکس رو انجام بدین... اما این کار یه سوال داره. اونم اینکه میخوای این کارو تنها انجام بدی یا با کمک دوستان؟ چون اگه با کمک دوستان باشه که بحثش قبلا در باره هلپ مکس شده. دوستان زیاد حاضر نبودن این کارو بکنن. توی خوب و بد بودنشم من چیزی نمیگم. ولی نظرم اینکه آموزش بالاخره باید از یه چیزی شروع بشه. حالا میخواد هلپ مکس باشه یا میخواد از این ترجمه های سایتهای دیگه باشه یا هرچیز دیگه ای... این از این مطلب....

در مورد این هم که فرمودین:

پس چي شد اين درخواست كمك براي ساخت آموزشي كه بعضي ها (كدوما؟) دادند.

اولا شما لطف دارید عزیز جان.
اما باید این رو هم بدونید که همه کارهارو هم مدیران نمیتونن (یعنی نمیرسن) که انجام بدن. برای همین هم از دوستان خواستیم تا بیان و برای سایت خودشون و برای پیشرفت خود و دیگر دوستانشون این کار رو بکنن و با هم همکاری کنن و برای آموزشی ها یه کمکی به دوستانی که دارن این کارو میکنن داشته باشن. این رو هم بگم که یکی از دوستانی که توی این زمینه خیلی کمک کردن همین آقا رضا هستش.

و این یکی

بدلیل اینکه قبلا دوستان دربارش نظر داده بودن و زیاد مورد استقبال قرار نگرفته بود من خواستم یه مدت صبر کنم بیبنم دوستان نظری ندارن که دیدم نظر خاصی نیست. (گفتم شاید بچه ها پایه باشن)

حالا هم كه بي خيال . حيف شد دير متوجه شدم ....

دوست خوبم کسی هم بیخیال نشده. شما شروع کن تا شاید دوستان دیگر هم همیاری کنن.

درباره آموزشی هم اگر میبینید میتونید توی زمینه خاصی کمک کنین همه از شما ممنون میشن. البته دوست داشتم این کارها با کمک دوستان انجام بشه که فکر میکنم دوستان زیاد وقت نمیکنن وگرنه بیشتر کمک میکردن.

درهر صورت برای شما دوست خوبم آرزوی موفقیت دارم

بامید موفقیت برای همه شما دوستان گلم

Sherlock_Holmes

Active Member
من همچنان دارم ترجمه میکنم... قسمت سوم "سلام Vary" رو هم آماده کردم امروز احتمالا میزارم رو سایت... نمیدونستم باید ترجمه هامو چیکار کنم... کسی خبری نکرد که چه کرده... من آخر نفهمیدم این جعبه ابزاره یا آموزشی...! (علی ما رو نزنیا...!)

ali3dtech

Member
من همچنان دارم ترجمه میکنم... قسمت سوم "سلام Vary" رو هم آماده کردم امروز احتمالا میزارم رو سایت... نمیدونستم باید ترجمه هامو چیکار کنم... کسی خبری نکرد که چه کرده... من آخر نفهمیدم این جعبه ابزاره یا آموزشی...! (علی ما رو نزنیا...!)

شرلوک جان ما شما رو قبول داریم دوست خوبم... این حرفا چیه...؟؟؟

این هم جعبه ابزاره که داره حاضر میشه.

برای جعبه آموزشی هم اگر دوستان ادامه بدن میاییم و یه کاری میکنیم... به همه میگیم آموزشی هاشونو برامون بفرستن و بعد همرو میزاریم کنار هم و به نام خودشون ثبت میکنیم.

فقط لطفا بزارید کارها دونه دونه و با حوصله انجام بشه.

راستی ترجمه های وی ری شما رو هم خوندم... عالی بودن

بازم برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم

جدیدترین ارسال ها

بالا