ایجاد گروه طراحی وب در استان اصفهان !

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
با سلام:razz:
دوستان عزیز که در استان اصفهان هستند و در هر زمینه طراحی وب توانایی دارند در اینجا خودشون رو معرفی کنن
این گروه به این هدف ایجاد می شود که در جهان برتر شود نه در ایران امید است با تشکیل گروهی قدرتمند به قولی پوز خارجی ها رو هم بزنیم:D:eek:
اونایی که عناصر زیر رو ندارن اصلا اعلام همکاری نکنن:shock:
1- صبر زیاد:razz:
2- اطلاعات خوب در زمینه کاری خود:cool:
3- اعتماد به نفس:lol:
4- قدرت تحمل دوران سخت کار:cry:
....

حالا هر کی پایه است
یا علی بگه و بیاد:)

شروعه پاياني دوباره!!!

از اين جور بحث ها زيادشده.اول که ميان آتيششون داغه ولي بعد از گروه خبري نيست.
بهتره به جاي ایجاد گروه طراحی وب در استان اصفهان ، يک گروه درست کنيد به عنوان گروه خدمات web Servis اصفهان.

با اينکه ميدونم عاقبت خوبي نداره و مثل دفعات پيش ميشه، ولي يک جورايي دلم ميخواد حمايتتون کنم.

به عنوان Leader و Support شايد بتونم کاري براتون انجام بدم!!!1

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
متشکرم دوست عزیر من خودم1ساله دارم روی ایجاد گروه کار می کنم تا حالا با خیلی ها مشورت کردم در مورد وب سرویس هم بگم که میتونه یک بخش از خدمات ما باشه که به کار بران می دیم در ضمن من خودم نفر اول المپیاد طراحی وب استان اصفهانم :razz:
اگر بشه واقعا و مردنه گروهی تشکیل داد که درست مدیریت بشه نتیجه خواهد داد - البته نمی دونم شما چه تجربه دارید که این رو می گید:sad:
ولی به هر حال هر جا که گروهی واقعا تشکیل شده به نتیجه رسیده میتونم چندیدن نمونه رو مثال بزنم یکیش پرشین گرافیک که الان بیشتر پروژهای دولتی رو می گیره
البته طرح کاری ایجاد گروهی است که خدماتشون به ایران ختم نمی شه بلکه گروهی جهانی بشه و این حرف رو از روی شور شوغ نمی زنم بلکه اعتقاد دارم چیزی از گروه های خارجی که کم نداریم هیچ تازه زیای هم داریم
البته که کارهای بزرگ نیاز به همتی بزرگ داره :)

احتمالا بعد از تشکیل گروه و بستن تمام تخصص های مورد نیاز با شما هم در این مورد بحث می کنیم با تشکر از حسن نظر شما:wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا