ایجاد فایل pat

movafeg

New Member
سلام دوستان
1- حواسم نبود اشتباهی اینجا سئوال پرسیدم لطفا خودتون جابجا کنید
2- میشه بفرمائید چطور میشه یک فایل pat ایجاد کرد ؟ ( جستجو کردم ولی چیزی پیدا نکردم )

آخرین ویرایش:

movafeg

New Member
منظورم فایل ها با پسوند pat که وقتی fill رو انتخاب می کنیم با pattern می خوایم قسمتی را پر کنیم از این فایل ها استفاده می کنیم . می خوام بدونم چطور میشه فایل دلخواه خودم را ایجاد بکنم ؟

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
شما کافیه اول پترن خودتون رو درست کنید بعد مسیر Edit > Define Pattern رو انتخاب کنید تا تصویرتون بعنوان پترن ذخیره بشه.

حالا هر جا رو که خواستید با این پترن پر کنید کلیدهای Shift + F5 رو بزنید و از پنجره ی Fill پترن مورد نظر رو انتخاب کنید و ok کنید.

Fa

Well-Known Member
شما کافیه اول پترن خودتون رو درست کنید بعد مسیر Edit > Define Pattern رو انتخاب کنید تا تصویرتون بعنوان پترن ذخیره بشه.

حالا هر جا رو که خواستید با این پترن پر کنید کلیدهای Shift + F5 رو بزنید و از پنجره ی Fill پترن مورد نظر رو انتخاب کنید و ok کنید.

Oh!!OM... من فكر كردم path ميگه

mozhgan75

New Member

سلام!
حالا اگه خواستیم پترنی که ساختیمو به دیگران هم بدیم باید چه کار کنیم؟ مثل همین پترن هایی که دان می کنیم!

ArTaBaZ

Well-Known Member
سلام!
حالا اگه خواستیم پترنی که ساختیمو به دیگران هم بدیم باید چه کار کنیم؟ مثل همین پترن هایی که دان می کنیم!
روش زیر رو دنبال کنید

learn-pattern-save.gif

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا