ایجاد انجمن جدید

skh_med

Member
سلام به همگی . من تازه عضو شدم . فقط هم به خاطر اینکه جای خالی یه انجمن رو دیدم . انجمن آموزش الکترونیکی . که رشته تخصصی منه . لطفا یه انجمن جدید با نام آموزش الکترونیکی راه بندازین تا این آموزش یه جورایی خودش رو بشناسونه . من خادم هستم و فلوی elearning رو دارم . دارم رو سایت تخصصی آموزش مجازی کار می کنم .

skh_med

Member
می شه حداقل میران سات یه جوابی بدن . من فکر کردم می توانم اطلاعات اندکی رو که دارم به توسط انجمن های شما به اطلاع همه برسونم . چرا کسی جوابی نمی ده

ToFaN

Well-Known Member
ایجاد انجمن جدید فقط بدست مدیران ارشد قابل اجارست
که اونم 2 تا از مدیران ارشد نیستن و یکیشون هم فکر کنم سرش شلوغه دوست عزیز

skh_med

Member
چرا نیبستن خوب ؟ می دونین تو دنیا برترین راه انتقال علم و حتی آموزش استفاده از فروم ها هست . منم فکر کردم که می توانم اینجا یه همچین انجمنی باز شه اما انگار ... خوب به هر حال ممنون . سعی می کنم تو سایت باشن .

ToFaN

Well-Known Member
skh_med گفت:
چرا نیبستن خوب ؟ می دونین تو دنیا برترین راه انتقال علم و حتی آموزش استفاده از فروم ها هست . منم فکر کردم که می توانم اینجا یه همچین انجمنی باز شه اما انگار ... خوب به هر حال ممنون . سعی می کنم تو سایت باشن .
والا در توان بنده نیست ایجاد این انجمن ولی حتما مطرح میکنم

skh_med

Member
خیلی ممنون . بازم از شما تشکر می کنم که وقت می کنین و پیگیر هستین و سرتون شلوغ نیست .

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
دوست عزیز ما نمیتونیم برای هر مورد خاص یک انجمن جدا بزنیم و زدن انجمن های مختلف ما رو از شعار و هدف اصلی این سایت دور میکنه امیدوارم متوجه منظورم شده باشید

ممنون از نظرتون

موفق پیروز باشید

علی

skh_med

Member
شما درست میگین . اما به نظرتون آیا e-learning و distance learning جزو مباحثی هستند که نباید مطرح بشن و تو متفرقه باید باشن ؟ من فکر کنم وجود چنین انجمنی باعث قویتر شدن فوروم شما و ایجاد بحث و گفتگو پیرامون یکی از به روز ترین مباحث خواهد شد . به یاد بیارید که اساس آموزش و اصلا این فوروم خودش یکی از قسمت های آموزش الکترونیکی است که شما استفاده می کنین . به هر حال از توضیحاتتون ممنون .

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز ما نمیتونیم برای هر مورد خاص یک انجمن جدا بزنیم و زدن انجمن های مختلف ما رو از شعار و هدف اصلی این سایت دور میکنه امیدوارم متوجه منظورم شده باشید
دوباره بخونید جواب خودتون رو میگیرید !

skh_med

Member
پس در حقیقت شما یه تعداد انجمن محدود دارین و دیگه افزایش نمی دین .

Parham

Well-Known Member
دقیقا ! خوشحالم که به اصل مطلب رسیدین ! البته اگر نیاز حس بشه توسط مدیران ایجاد خواهد شد نه اینکه هرکس یه انجمن جدا بخواد، ایجاد بشه !

skh_med

Member
حدقالت بگین که تو کدوم قسمت می شه راجع به آموزش المترونیکی بحث ها رو مطرح کرد و اینکه شما لطف می کنین کمی تبلیغش کنین . مطمئن باشین که پر محتوات خواهد بود

Parham

Well-Known Member
شما اگر نیاز به قرار دادن آموزش یا مقاله ای در این سایت دارید میتوانید در انجمن ' مقالات و آموزش ها ' که برای همین موضوعات ایجاد شده است تاپیک و آموزش یا مقاله خودتون را ارسال کنید !

skh_med

Member
باشه . اگه اجازه بدین می شه تو همین php هم بذارم . چون lms ها و سیستم ها یادگیری کاملا به مبحث php ربط دارند .

Parham

Well-Known Member
دست من نیست که شما اینجا بذاری یا نزاری ! سایت و انجمن ها مجید آنلاین یکسری قوانین داره که باید وقتی‌ عضو این سایت می‌ شوید از اونها را رعایت کنی‌، اگر مطلب شما جنبه آموزشی‌ و مقاله ای داره باید در اون انجمن باشه طبق قوانین این سایت و نه تنها این مساله بلکه هر موضوع باید در انجمن خودش مطرح بشه تا سایت نظم داشته باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا