اگر به دنبال همکار هستید فقط و فقط اینجا مطرح کنید

amir.nemati63

کاربر VIP
سلام ...وقت به خیر.
من برای شبیه سازی معماری به یه نفر مسلط به تری دی مکس ( مدلسازی * تکسچرینگ * نورپردازی و رندر و پست پروداکشن ) نیاز مندم.
ساعت کاری صبحها از 9 صبح تا 1 و بعد از ظهر ها هم از 5 تا 9 هست.
به کسی که برای این کار انتخاب بشه، حقوق و بیمه تعلق میگیره.
اولویت انتخاب با کسانی هست که تحصیلکرده در رشته ی معماری باشن و به نرم افزار های جانبی دیگه از جمله اتوکد و فتوشاپ و راینو آشنایی داشته باشن.
محل کار هم در خیابان میر اصفهان هست.
اگر کسی به کار علاقمند هست... رندر از نمونه کار های معماری خود رو به ایمیل من بفرسته تا باهاش تماس بگیرم.

[email protected]

khatarat

Member
سلام
در صورتی که مایل هستید در گروه بازی سازی مجتمع حسان همکاری داشته باشید نمونه کارهاتون رو ارسال کنید
[email protected]

goodzila46

Active Member
سلام، بنده مهدی افراسیابی هستم، شغلم آموزش مکس و وی.ری جهت رندر صحنه های داخلی ظرف مدت ده روز هست، دقیقا عنوان شغل بنده همینه، علاقه مند به همکاری با هر گروه در تمامی شاخه ها مثل انیمیشن، فیلم، تیزر و یا پروژه های دیگه مثل گیم و همینطور علاقه مند به همکاری با هر ارگان و یا سازمان هستم. لازم به ذکر هست که یک سیستم مناسب هم جهت همکاری در اختیار دارم. این هم شماره تماس بنده. 09384077899

hajhosssein

Member
سلام یه طراح سه بعدی میخوام برای طراحی یک جایگاه همایش و طرح گنبد قدس (فلسطین) کار تقریبا ساده است ، قیمت مناسب میخوام ، کار روهم زود میخوام
با این شماره تماس بگیرید
09380802619

elya3

Well-Known Member
سلام خدمت دوستان گل
ما یه شرکت فعال در زمینه انیمیشن سه بعدی رو اداره میکنیم
تیزر های شما و مدلهای شما رو به بهترین قیمت انجام میدیم
اگر مدلسازی با حجم بالا و زمان محدود دارید میتونین تمام یا بخشی از مدلسازیتون رو به ما بسپارین
آدرس سایت www.afarineshpouya.com
برای سفارش میتونین با شماره های داخل سایت تماس بگیرین
موفق باشین

ado

New Member
با سلام
برای ارائه پیش طرح یک وسیله ی مواد غذایی نیاز داشتم که تصویری سه بعدی از ایده تهیه و ارائه کنم. این ایده شامل یک نی پلاستیکی به صورت شش وجهی است که دارای چند ویژگی است. میخواستم این ایده را به صورت تصویر سه بعدی در زاویه های مختلف تهیه کنم و در مرحله بعد به صورت یک انیمیشن سه بعدی شیوه ی مصرف آن را در 30 ثانیه نشان دهم. دوستانی که امکان طراحی این کار رو دارند لطفا اعلام آمدگی و هزینه میانگین رو اعلام کنند.

اگر به خرید لپ تاپ استوک فکر می‌کنید، مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید و از یک فروشنده معتبر مانند رایان مارکت خرید کنید. همچنین باید لپ تاپ را قبل از خرید به دقت بررسی کنید تا مطمئن شوید که در شرایط خوبی است.

فروشگاه لپ تاپ استوک رایان مارکت

جدیدترین ارسال ها

بالا