اگر به دنبال همکار هستید فقط و فقط اینجا مطرح کنید

شروع موضوع توسط hamed-ddd ‏23 آگوست 2007 در انجمن برنامه‌ها و مسائل مربوط به گرافیک سه‌بعدی

1. amir.nemati63

amir.nemati63 کاربر VIP

امتیاز دستاورد:
    16
    سلام ...وقت به خیر.
    من برای شبیه سازی معماری به یه نفر مسلط به تری دی مکس ( مدلسازی * تکسچرینگ * نورپردازی و رندر و پست پروداکشن ) نیاز مندم.
    ساعت کاری صبحها از 9 صبح تا 1 و بعد از ظهر ها هم از 5 تا 9 هست.
    به کسی که برای این کار انتخاب بشه، حقوق و بیمه تعلق میگیره.
    اولویت انتخاب با کسانی هست که تحصیلکرده در رشته ی معماری باشن و به نرم افزار های جانبی دیگه از جمله اتوکد و فتوشاپ و راینو آشنایی داشته باشن.
    محل کار هم در خیابان میر اصفهان هست.
    اگر کسی به کار علاقمند هست... رندر از نمونه کار های معماری خود رو به ایمیل من بفرسته تا باهاش تماس بگیرم.

[email protected]

نوشته شده توسط amir.nemati63 در ‏19 ژوئن 2014
  2. khatarat

khatarat Member

امتیاز دستاورد:
    6
    سلام
    در صورتی که مایل هستید در گروه بازی سازی مجتمع حسان همکاری داشته باشید نمونه کارهاتون رو ارسال کنید
    [email protected]

نوشته شده توسط khatarat در ‏5 دسامبر 2014
  3. goodzila46

goodzila46 Active Member

امتیاز دستاورد:
    43
    سلام، بنده مهدی افراسیابی هستم، شغلم آموزش مکس و وی.ری جهت رندر صحنه های داخلی ظرف مدت ده روز هست، دقیقا عنوان شغل بنده همینه، علاقه مند به همکاری با هر گروه در تمامی شاخه ها مثل انیمیشن، فیلم، تیزر و یا پروژه های دیگه مثل گیم و همینطور علاقه مند به همکاری با هر ارگان و یا سازمان هستم. لازم به ذکر هست که یک سیستم مناسب هم جهت همکاری در اختیار دارم. این هم شماره تماس بنده. 09384077899

نوشته شده توسط goodzila46 در ‏30 ژوئن 2015
  4. hajhosssein

hajhosssein Member

امتیاز دستاورد:
    16
    سلام یه طراح سه بعدی میخوام برای طراحی یک جایگاه همایش و طرح گنبد قدس (فلسطین) کار تقریبا ساده است ، قیمت مناسب میخوام ، کار روهم زود میخوام
    با این شماره تماس بگیرید
    09380802619

نوشته شده توسط hajhosssein در ‏1 نوامبر 2015
  5. elya3

elya3 Member

امتیاز دستاورد:
    16
    سلام خدمت دوستان گل
    ما یه شرکت فعال در زمینه انیمیشن سه بعدی رو اداره میکنیم
    تیزر های شما و مدلهای شما رو به بهترین قیمت انجام میدیم
    اگر مدلسازی با حجم بالا و زمان محدود دارید میتونین تمام یا بخشی از مدلسازیتون رو به ما بسپارین
    آدرس سایت www.afarineshpouya.com
    برای سفارش میتونین با شماره های داخل سایت تماس بگیرین
    موفق باشین

نوشته شده توسط elya3 در ‏25 نوامبر 2015
  6. ado

ado New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    با سلام
    برای ارائه پیش طرح یک وسیله ی مواد غذایی نیاز داشتم که تصویری سه بعدی از ایده تهیه و ارائه کنم. این ایده شامل یک نی پلاستیکی به صورت شش وجهی است که دارای چند ویژگی است. میخواستم این ایده را به صورت تصویر سه بعدی در زاویه های مختلف تهیه کنم و در مرحله بعد به صورت یک انیمیشن سه بعدی شیوه ی مصرف آن را در 30 ثانیه نشان دهم. دوستانی که امکان طراحی این کار رو دارند لطفا اعلام آمدگی و هزینه میانگین رو اعلام کنند.

نوشته شده توسط ado در ‏7 ژانویه 2016

به اشتراک بگذارید