اگر اینترنت پر سرعت داشتین از چه سایتهایی چه چیزیهایی رو دانلود می کردین؟

سلام

راسیاتش این تایپ را زدم که هر کس هر نظر یا برنامه ریزی ای برای استفاده از اینترنت پر سرعت داره بیان کنه.

من امروز پهنای باندم 1 مگ شد قبلا 64 کیلو بایت بودم

راسیاتش و حقیقتا اصلا اینترنت پر سرعت استفاده خانگی نداره و کمتر سایتی می تواند با این سرعت به شما پاسخ دهد مثلا قبلا که سرعت دانلود تورنت هام 5-8 بود الان 8-15 شده !!!! زیاد چشم گیر نیست

قبلا که از سایت Rapidshare به صورت فری دانلود می کردم سرعتم 7-8 بود الان 15-25 هستم زیاد چشم گیر نیست

فقط محدود سایتهایی هستند که می توانند به تمام پهنای باند پاسخ بدن

به نظر من یک اینترنت 128 یا حد اکثر 256 خیلی کافی هست.

اما نا گفته نماند در برنامه Google Earth اصلا کمبود سرعتی احساس نمی شه کاملا Online همه جا می پرم و زوم می کنم شگفت انگیز هست رم دستگام 1 گیگ هست نمی تونم بیشتر از 30 دقیقه این برنامه را باز نگه دارم تمام رم رو پر می کنه.

اینم عکس از نمونه دانلودم از سایتی بوده که سرورش قوی بوده:

حالا شما بگید اگر اینترنت پر سرعت داشتین از چه سایتهایی چه چیزیهایی رو دانلود می کردین؟

Robert7

New Member
سلام

راسیاتش و حقیقتا اصلا اینترنت پر سرعت استفاده خانگی نداره و کمتر سایتی می تواند با این سرعت به شما پاسخ دهد مثلا قبلا که سرعت دانلود تورنت هام 5-8 بود الان 8-15 شده !!!! زیاد چشم گیر نیست

قبلا که از سایت Rapidshare به صورت فری دانلود می کردم سرعتم 7-8 بود الان 15-25 هستم زیاد چشم گیر نیست

فقط محدود سایتهایی هستند که می توانند به تمام پهنای باند پاسخ بدن

خیر مشکل از سرویس اینترنت شماست که فقط گاهی مواقع سرعت خوبی داره. بنده خودم از دانشگاه با سرعت 1500 کیلو بایت بر ثانیه از همین رپیدشر دانلود کردم (چند تا دانلود همزمان). بیشتر سایت ها هم به سرعت های بالا جواب میدن همون طوری که باید به چند هزار بازدید کننده همزمان جواب بدن.

MJ Rayaneh

Well-Known Member
خیر مشکل از سرویس اینترنت شماست که فقط گاهی مواقع سرعت خوبی داره. بنده خودم از دانشگاه با سرعت 1500 کیلو بایت بر ثانیه از همین رپیدشر دانلود کردم (چند تا دانلود همزمان). بیشتر سایت ها هم به سرعت های بالا جواب میدن همون طوری که باید به چند هزار بازدید کننده همزمان جواب بدن.
من هم با شما موافقم.

Robert7 شاید شما اکانت داشتین. چون بدون اکانت نمی شه بیش از 1 دونه دانلود کرد.

نمی دونم؟؟!!1

ramin2004

Member
منم adsl دارم با سرعت 96k. من معمولا برنامه هایی که می خوام رو از اینترنت می گیرم یا ویندوز رو آپدیت می کنم.
البته فکر نکنین که هر چقد دلتون می خواد میتونین دانلود کنین، یه محدودیت ترانسفر وجود داره.

MJ2008

New Member
یعنی اصلا هیچ مزیت دیگه ای نسبت به بقیه پروتکل ها نداره ؟

آخه من دیدم که خیلی براش سر و دست می شکنن

تورو خدا توضیحات تکمیلی تر بدید

:-?

MJ Rayaneh

Well-Known Member
یعنی اصلا هیچ مزیت دیگه ای نسبت به بقیه پروتکل ها نداره ؟
پروتکل؟
اگر منظورتون adsl هست باید بگم که این نوع اتصال امکانات زیادی رو فراهم میکنه و فقط اینترنت نیست. مثل ویدئو کنفرانس، وی پی ان، ... . علاوه بر اینها adsl یک نوع اتصال اینترنت پرسرعت هم هست!

navidba

Well-Known Member
تهران adsl مفته... ما بد بخت بیچاره ها... اراک که adsl با پول خرید ماشین یکی هست...

راسیاتش این تایپ را زدم که هر کس هر نظر یا برنامه ریزی ای برای استفاده از اینترنت پر سرعت داره بیان کنه.

اول بگو اینترنت پرسرعت را از کجا گیر بیاریم ما که همون 128 هم نداریم

جدیدترین ارسال ها

بالا