اين phpbb optimized رو به امان خدا ول کردن(Help me please)

با سلام

ببخشيد دو تا پرسش داشتم:

1: آیا شما با نسخه phpbb optimized کار کردید یا خیر ؟ اگر کار کردید آیا اطلاع دارید کجا میتوان عمل ويرايش و حذف بر روي topic ها را انجام داد؟

2: کاربران مهمان به راحتی میتوانند به نام های گوناگون و بدون نام کاربری topic بسازند . چرا؟

4shir

Member
ببينم عنوان از اين بهتر نبود!
چه ربطي داره اخه عنوان شما بلد نيستيد تنظيم كنيد بي بي رو چرا ميندئازين گردن ديگران در ضمن اگر موافقت نامه رو موقع دانلود ميخونديد ميديدن نوشته
سايت آموزش هيچ تعهدي در قبال پشتيباني دائم از اين برنامه ندارد
سايت آموزش هيچ تعهدي در قبال مشكلات ناشي بعد از استفاده از اين برنامه ندارد و شخص كاربر با مسئوليت خود ميتواند از اين برنامه استفاده كند
در مورد اينهاي هم كه گفتي شما بايد از توي تنظيمات انجمن اجازه ويرايش و يا اينكه مهمان بتونه پست كنه يا نه رو تنظيم كنيد
چيزي نميدونيد ديگران رو خراب نكنيد

ببخشيد شما مدير اين انجمن هستید؟؟؟؟؟؟؟

p.s

1-فکر نمیکنم نوشته من چنین انتقاد شدیدی بهش وارد باشه؟؟؟؟

2-یکم هم مودب تر باشید بد نیست

naderali

New Member
با سلام
من برنامه فارسی نیوز رو دریافت کردم ولی نحوه نصب وکار با این برنامه را بلد نیستم اگه کسی بلده لطفا کمکم کنه
mer30

d@nial

Well-Known Member
Mahtab2005 گفت:
با سلام

ببخشيد دو تا پرسش داشتم:

1: آیا شما با نسخه phpbb optimized کار کردید یا خیر ؟ اگر کار کردید آیا اطلاع دارید کجا میتوان عمل ويرايش و حذف بر روي topic ها را انجام داد؟

2: کاربران مهمان به راحتی میتوانند به نام های گوناگون و بدون نام کاربری topic بسازند . چرا؟
عمل ویرایش و حذف تاپیک ها رو میشه انجام داد، البته فکر نمیکنم ربطی به phpBB optimize داشته باشه، تو هر تاپیکی که شما مراجعه میکنید ، البته بعنوان مدیر کل، بالای اون تاپیک برای شما دکمه Delete و Edit وجود داره که این کار رو انجام میده

در مورد ورود افراد مهمان شما باید تنظیمات رو درست کنید، از کنترل پنل مدیریت، تنظیم دسترسی، میتونید مشخص کنید که امکان ارسال و یا .......... فقط برای چه گروهی باشه؟ ( مدیران، میهمانان ، اعضا)

ببينم عنوان از اين بهتر نبود!
چه ربطي داره اخه عنوان شما بلد نيستيد تنظيم كنيد بي بي رو چرا ميندئازين گردن ديگران در ضمن اگر موافقت نامه رو موقع دانلود ميخونديد ميديدن نوشته
سايت آموزش هيچ تعهدي در قبال پشتيباني دائم از اين برنامه ندارد
سايت آموزش هيچ تعهدي در قبال مشكلات ناشي بعد از استفاده از اين برنامه ندارد و شخص كاربر با مسئوليت خود ميتواند از اين برنامه استفاده كند
در مورد اينهاي هم كه گفتي شما بايد از توي تنظيمات انجمن اجازه ويرايش و يا اينكه مهمان بتونه پست كنه يا نه رو تنظيم كنيد
چيزي نميدونيد ديگران رو خراب نكنيد

آقا یه مقدار بیشتر توجه کن
23.gif

با سلام
من برنامه فارسی نیوز رو دریافت کردم ولی نحوه نصب وکار با این برنامه را بلد نیستم اگه کسی بلده لطفا کمکم کنه
mer30

دوست عزیز، ضمن تبریک به خاطر ورودتون، مشکلتون رو تو یه مقاله جدا عنوان کنید، و در انجمن مربوطه

4shir

Member
اخه چيزي رو كه نميدونيد در مورد پست نديد ميدونم تند رفتم اما طرف اومده وقت گزاشته كاري كرده بعد شما اومدي اينطوري !! به قول دانيال چه ربطي به اپتامايز داره نميدونم والا ببخشيد در هر صورت

جدیدترین ارسال ها

بالا