اين دو كد رو تو ياهو اجرا كنين!

يك سوال:

چون خيلي ها در حالت invisible وارد مي شوند آيا مي شود طوري عمل كرد كه بدون متوجه شدن فردي كه آن لاين اما invisible هست آن لاين بودن او را متوجه بشويم؟

mostafa_az

Well-Known Member
اينم اگه بگي محمودي جان ديگه آخر مدير انجمني

دستت طلا
مخلصيم
مصطفي

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
برنامه هايي در اين رابطه هست من سعي ميكنم پيدا كنم و لينكشو اينجا بذارم ولي تو رو خدا عجله نكنيد

موفق باشيد

علي

armanbm

کاربر VIP
درود (سلام)

ببخشيد آقا علي شايد چون آي كيوم ٫ايينه اينو ميپرسم ولي لطفا شما جواب بديد
اون دستورايي كه گفتيد تو روم بزنيد - كجاش بزنيم
منظورتون محله فرستادن پيامه؟
خوب اينجوري ما كه نميدونيم طرف تو كدوم رومه !
ميخوايم پيداش كنيم - بتيد چي كاركنيم؟
مرسي

mostafa_az

Well-Known Member
علي آقا خيلي چاكريم
دستت درد نكنه . هواي همرو داري
بابا دست مريزاد

مخلصيم
مصطفي

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
اون دستورايي كه گفتيد تو روم بزنيد - كجاش بزنيم
منظورتون محله فرستادن پيامه؟

بله اون دستورات رو بايد در قسمت فرستاده مسج روم وارد كنيد

خوب اينجوري ما كه نميدونيم طرف تو كدوم رومه !
ميخوايم پيداش كنيم - بتيد چي كاركنيم؟
مرسي

و در مورد سوال دومتون شما با انجام اينكار به رومي ميريد كه طرف در اون روم حضور داره
شما حتي ميتونيد ادليستتون رو هم تو هر رومي باشه پيدا كنيد كافيه يه روم بزنيد و اون دستور رو انجام بدين به همون رومي ميريد كه طرف در اون حضور داره

اين روش در واقع همون Join Room ياهو 5.6 هست

موفق باشيد
علي

amir_210

New Member
ّرای فهمیدن اینکه کاربر مورد نظرتون invisible هست یا نه از منوی contacts گزینه
invite to conference رو انتخاب کنید . اگه انلاین باشه یا وارد کنفرانس میشه یا تقاضاتون رو رد میکنه یا اصلا جواب نمیده . ئر غیر این صورت خود یاهو میگه که اون شخص در دسترس نیست .

rahgouzar

Member
amir_210 گفت:
invite to conference رو انتخاب کنید . اگه انلاین باشه یا وارد کنفرانس میشه یا تقاضاتون رو رد میکنه یا اصلا جواب نمیده . ئر غیر این صورت خود یاهو میگه که اون شخص در دسترس نیست .
دقيقا درسته.
اين مطلب تو انجمنهاي ديگه مطرح شده بود رو نت.
-----

H-assan

Well-Known Member
amir_210 گفت:

این روش می شه ولی حال اش توی این طرف نفهمه که ما از چه روشی فهمیدیم من یک برنامه از سایت irchatan گرفتم ولی جواب نداد شاید برای شما جواب بده این هم لینک مستقیم :
***لینک رو بر می دارم چون که مدیران سایت نرم افزارهای که توسط کاربر آپ می شود رو چک نمی کنن و چند نمونه تروجان به عنوان برنامه هک معرفی شده بودن ! *****
فقط اول باید عضو بشید

آخرین ویرایش:
با سلام وخسته نباشيد :

كمك كنيد : من به يك فرم نظر سنجي و يك فرمي كه سايت خود را بازديد كننده ها به دوستانشان معرفي كنند مثل همين سايت مجيد آنلاين ( معرفي سايت به دوستان ) كه كلا با Php باشد .

با كمال تشكر::::::::::::[email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا