اين خطا براي چيه ؟

HamidSHS

Active Member
سلام
ضمن عرض تبريک به مناسبت تولد حضرت زهرا ( سلام الله عليها ) و امام خميني (ره) خدمت تمامي دوستان.:)
مشکلم اينه که وقتي ميخوام رندر بگيرم توي محيط افتر افکت , ( يعني کليد صفر 0 رو ميزنم ) اين خطا رو ميده =

attachment.php

در صورتي که پروژه من زمانش بيشتر از 20 ثانيه هست !​
فکر ميکنين مشکل از کجاست ؟
موفق باشيد
ياعلي

پیوست ها

• AE-ERROR.JPG
    AE-ERROR.JPG
    8.5 کیلوبایت · بازدیدها: 102

irnei

Member
سلام حمید جان من هم دقیقا همین مشکل رودارم بسته به سیستم و رمی که دارم Intel Core 2Due 4400 3Gb DDR2 Ram 500Gb Hardفکر کنم که افتر افکت برای رندرکردن پروزه های سنگین یعنی وکتور ا و افکتها ی زیادکم میاره من برای حل این مشکل پروزه ها رو به 5 ثانیه ای تقسیم کرده:razz: و رندر میگیرم.:wink:

amirmc

Member
اصلا ربطی به این چیزهایی که irnei گفته نداره جواب اینه که شما زمانیکه comp یک فریم تعریف شده باشد همچین پیغامی میده بر تو compositing setting و Frame پروژت رو از یک فریم تغیر به چند فریم بده همین .

در واقع این خطا برای Play back کردن .

irnei

Member
اصلا ربطی به این چیزهایی که irnei گفته نداره جواب اینه که شما زمانیکه comp یک فریم تعریف شده باشد همچین پیغامی میده بر تو compositing setting و Frame پروژت رو از یک فریم تغیر به چند فریم بده همین .

در واقع این خطا برای Play back کردن .

دوست عزیز اگه به مطالب حمید جان بیشتر دقت کنی ایشون میگه کامپش 20 ثانیه به بالاس پس چطور شما فکر میکنی ه او فقط یک فرم در کامپ داره :eek:به نظر من این مشکل به خاطر کم اوردن رم هست عزیز:cool:

HamidSHS

Active Member
ضمن تشکر از همه دوستان عزيز
من پروژم رو قبلا خيلي راحت با زدن کليد 0 رندر ميگرفتم.
اما حالا ظاهرا خراب شده !
امير جان طول پروژه من دقيقا 30 ثانيه هست :) اما نميدونم چرا اينطوري شده ؟!:sad:
irnei جان از شما هم ممنون
اما من از لحاظ قدرت سي پي يو و رم و هارد و گرافيک و از اينطور چيزا خدارو شکر مشکلي ندارم.
مشکلم اينه که قيلا ( همين چند روز پيش ) خيلي راحت انجام ميشد ولي حالا نميشه :sad:

الان هم که امتحان کردم , هر پروژه اي رو درست ميکنم ( حتي سبکه سبک ) و ميخوام اين کار رو انجام بدم با خطاي بالايي مواجه ميشم !!!!!!!!!

حالا چي کار کنم ؟!!! :sad:

موفق باشيد
ياعلي

irnei

Member
آیا شما از پلاگین Nucleo Pro 2 استفاده میکنی . اگر جواب مثبت پلاگین رو uninstall کن شاید درست شد. من قبلا این کارو کردم جواب داد .:)

HamidSHS

Active Member
شما از پلاگین Nucleo Pro 2 استفاده میکنی . اگر جواب مثبت پلاگین رو Uninstall کن شاید درست شد. من قبلا این کارو کردم جواب داد .:smile:
آهااااااااااااااا
خدا خيرت بده
فکر کنم از همون باشه
چون خودم هم يه حدسايي ميزدم
ميرم پاک ميکنمش ببينم چي ميشه
باز انشالله جوابشو ميدم
موفق باشيد
ياعلي

HamidSHS

Active Member
من پاکش کردم
حل شد
دستت درد نکنه
=-=-
اما وقتي دوباره نصبش کردم باز خطا داد
راه حلي نيست که بتونم از اين پلاگين استفاده کنم و گير نده ؟
موفق باشيد
ياعلي

irnei

Member
خوشحالم از اینکه درست شد.:D اما ممکنه دوباره به این مشکل برسی:sad: چون این مشکل در واقع همش به خاطر پلاگینNucelo نیست.:)
خیلی چیزا میتونه باشه مثل نوع source footage CoDec وارد شدهResolution یا صدا Audioیا یکسری فرمتها در فایلهای وارده و حتی یکسری افکتها.
برای امتحان میتونی یکی یکی افکتها رو خاموش کنی و ببینی مشکل از کجاست معمولا افکتهای Key
اما کلا همه بر میگرده به کم اوردن رم یعنی اون افکتها رم رو دچار مشکل میکنن.
لطفا این رو هم چک کن بر تو Edit>Preferences>memory and Cache

بایدMaximum memory Usage 120و Maximum RAM Cache size 60باشه.

HamidSHS

Active Member
خوشحالم از اینکه درست شد.:D اما ممکنه دوباره به این مشکل برسی:sad: چون این مشکل در واقع همش به خاطر پلاگینNucelo نیست.:smile:
خیلی چیزا میتونه باشه مثل نوع source footage CoDec وارد شدهResolution یا صدا Audioیا یکسری فرمتها در فایلهای وارده و حتی یکسری افکتها.

برای امتحان میتونی یکی یکی افکتها رو خاموش کنی و ببینی مشکل از کجاست معمولا افکتهای Key
اما کلا همه بر میگرده به کم اوردن رم یعنی اون افکتها رم رو دچار مشکل میکنن.
من رمم 4 گيگ هست مشکلي با رم ندارم
آقا خدا خيرت بده
درست شد
البته با اين روشي که گفتي در پايين :
لطفا این رو هم چک کن بر تو Edit>Preferences>memory and Cache
بایدMaximum memory Usage 120و Maximum RAM Cache size 60باشه.
دقيقا وقتي من مقدار Maximum Ram Cache Size رو ديدم , روي 10 بود !!!
عوضش که کردم و پلاگين رو نصبيدم درست شد :D
با هم ممنون از کمکي که کرديد
انشالله بتونم جبران کنم
موفق باشيد
ياعلي

irnei

Member
من رمم 4 گيگ هست مشکلي با رم ندارم
آقا خدا خيرت بده
درست شد
البته با اين روشي که گفتي در پايين :

دقيقا وقتي من مقدار Maximum Ram Cache Size رو ديدم , روي 10 بود !!!
عوضش که کردم و پلاگين رو نصبيدم درست شد :D
با هم ممنون از کمکي که کرديد
انشالله بتونم جبران کنم
موفق باشيد
ياعلي

سلام
خیلی خوشحالم مشکلت حل شد
مخلصیم
:wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا