اين برنامه رو ببينين!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Aliok

Member
سلام

اين برنامه رو تو اين سايت ببينين در عرض 5 دقيقه ميتونين باهاش يه سايت خوب بسازين كه هم فلش داشته باشه هم صفحه هاي html خودتون ببينين در اين سايت نمونه هاش اونجا هست بعد اگر خوشتون اومد از همونجا اينستالرشو بگيرين من كركشو ميدم بهتون

http://www.show-kit.com/

blobfir.gif

totia1

Member
Aliok گفت:
سلام

اين برنامه رو تو اين سايت ببينين در عرض 5 دقيقه ميتونين باهاش يه سايت خوب بسازين كه هم فلش داشته باشه هم صفحه هاي html خودتون ببينين در اين سايت نمونه هاش اونجا هست بعد اگر خوشتون اومد از همونجا اينستالرشو بگيرين من كركشو ميدم بهتون

http://www.show-kit.com/

blobfir.gif

Aliokعزيز لطف كن و بيشتر توضيح بده شايد آدمهاي با هوش مثل تو زياد باشن ولي مثل من خنگ هم هستن كه نمي دونن كدوم قسمت رو بگيرن كه تو كركشو داري :wink:

ario

Member
لطفا آدرس دقيق بده ما كه هرچي گشتيم غير از يه demoچيزي نديديم

saman_sweden

Active Member
Aliok گفت:
سلام

آقا مجید ببخشید و اجاره بدهید به این دوستمون یک جواب درستی بدهیم که مردم سرکارمیگذاره

واین دوستمان خیلی ناشی تشریف دارند مثل چوپان دروغگو که بعد از مدتی کسی بهش مهل نخواهد گذاشت

آخه دوست عریز یکم مخت را بکار بگیر همه که مثل تو اعلاف نیستند که از این سایت به اون سایت میپری و آدرس قلابی میدهی

اگه میخواهی سایت خودت را معرفی کنی که راهش اشتباه اومدی بدو به گوگل با یاهو اونجا میتونی خوب سایتت را معرفی کنی

سامان

امروز: سه شنبه 30 ارديبهشت 1382

Aliok

Member
متاسفم

خوب مگه چي ميشه من سايتمو معرفي كنم اينجا مشكلتون چيه خو اينترنت يعني همين چه مشكلي دارين شما چرا همه چيز رو اينجوري ميبينين من بهت قول ميدم اينجام اگر نيام و اگر انرژي بزارم در عرض 3 ماه 3 برابر سايت مجيد آن لاين آدم جمع ميكنم مثل الان كه در اون يكي سايتمون ميتوني ببيني چند نفر در روز آدم مياد منتها من اونجا يه كارايي رو نميتونم بكنم كه تو سايت شخصيم ميكنم

در ضمن چه آدرس غلابي دادم لطفا برين به آدرش و خوب دقت كنين

ديگم من نميام اينجا من 13 ساله با بچه هاي تمام دنيا چت ميكنم و تو فوروم ميرم هيچ جا اينجوري نبوده بهتره مجيد اول قوانيني براي سايتش مقرر ميكرد در ضمن مشكل شما چيه
حتما اگر دم پرتون بودم سرمم ميبريدين

ولي من به هيچ وجه از كسي ناراحت و دلخو نيستم

thumbs.gif

PIROOZIAN

Member
سلام دوست عزيز

اين را مي خوام بهت بگم كه فقط شما نيستي كه سايت داري.
حداقل 50٪ دوستان سايت دارن و همه دوست دارند سايتشون معروف بشه!!! 8)

ولي همه دوستان انجمن ها را با جاي ديگه اشتباه نمي گيرن. خدا كنه كه شما ديگه اشتباه نگيري

saman_sweden

Active Member
Aliok گفت:
سلام
بنظر من مشکل این نیست که تو سایت معرفی میکنی مشکل اینکه حرفهایی که مینویسی از رشد مخ ناقصت بیشتر نیست ادعا داری که 13 ساله با بچه هاي تمام دنيا چت ميكنی و تو فوروم ميری . بچه من ۷ سالشه دوبار پشت کامپیوتر نشسته و همه چیز را یاد گرفته اونوقت تو با اون ادعای ۱۳ ساله ات هنوز اول خطی منکه با چندین سال تجربه کاری و در برنامه نویسی و غیره به این سایتهای بچه ها سر میزنم به این خاطر که اونی که بلدم به هموطنانم کمک کنم و اگه موضوع تازه ای است یاد بگیرم و مثل شما هم ادعایی ندارم و نداشته ام پش کلاهت را قاضی کن ببین باکی طرف هستی
سامان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا