اين افكت‌هاي نوري كه در تلويزين مي‌بينيم با چه نرم افزاري كار مي‌شه؟

Aftabgardan-cc

Active Member
آقايون!
اگه توجه كرده باشيد. جديدا در بعضي تبليغات‌ها و يا اول بعضي فيلم‌ها (مخصوصا روي بسم الله مانور مي‌يان) يه افكت جالبي روي نوشته‌ها مي‌زنن كه نور از يك طرف صحنه تا طرف ديگه مي‌چرخه!
نمي‌دونم چطوري بگم. براي ديدن اين قضيه من الان يادمه كه برنامه آفتاب شرقي ظهرها اول برنامه روي بسم الله پياده كرده.

اگه متوجه شديد. بگيد با چه نرم افزاري مي‌شه اين كار رو كرد؟ (فكر كنم يه سري plug in براي premiere باشه. آره؟)

ممنون.

ye_mojud

Member
سلام . دوست عزيز اين افكت رو با پريمير نميشه گذاشت تصولا پريمير يه برنامه تدوين و مونتاژ هست و براي افكت گذاري رو فيلم از افتر افكت استفاده ميشه . اين هم يكي از افكت هاي مجموعه پلاگ اين بوريس رد و بوريس كانتينيوم هست كه روي افتر افكت سوار ميشه . علاوه بر اون افتر افكت پلاگ اين هاي بسيار زياد ديگه اي نيز داره كه براي اين جور نورپردازي ها استفاده ميشه مثل شاين . استار گلو و تراپكود و غيره . براي لينك دونلود هم متاسفانه روي اينترنت چيز كاملي پيدا نميشه و اگه پيدا كني نسخه هاي ازمايشي و ناقص هست چون حجم برنامه بالاست و روي سي دي عرضه ميشه ولي اگه به بازارهاي كامپيوتر بري و نرم افزار بوريس رد يا بوريس كانتينيوم رو بپرسي احتمالا نسخه هاي قديمي تر يعني نسخه دو بوريس رد و نسخه يك كانتينيوم رو ميتوني پيدا كنيد . در ضمن در سرور امول هم اين برنامه ها هست كه دريافتش از اين سرور نياز به خط اينترنت اي دي اس ال هست و با خط ديال اپ نميتوني دونلود كني چون حجم فايل زياد و سرعت پايينه . ولي همه اينايي كه گفتم منوط به اين هست كه افتر افكت رو هم بلد باشي . موفق باشي .

ببخشيد ميان بحثتون من قبل از اينكه هاردم بسوزه يه برنامه از سوني دانلود كردم با حجم بسيار بالا 2 هفته با ديل آپ دانلود مي كردم مي گن اين برنامه خيلي گرونه و باسه صدا سيماست من در دانلود آخرين بايتها هاردم سوخت كسي لينكي توضيحي چيزي داره؟
البته ببخشيد فكر كنم به بحث اين تاپيك ربطي نداشته باشه

ye_mojud

Member
مجيد جان اسم نرم افزار رو يادتون نيست ؟ اگه اسمش رو بگيد پيدا كردنش زياد سخت نيست . راستش معروفترين برنامه اي كه از شركت سوني براي ويرايش و افكت گذاري تصوير من ديدم برنامه وگاس سوني هست كه الان ورژن 6 اون اومده منظورتون همين نرم افزار هست يا نه ؟ درباره گرون بودنش هم دروغ ميگن تو ايران شايد ميوه و گوشت و كرايه خونه گروون باشه ولي نرم افزار خيلي ارزونه . البته اين رو هم بگم كه وگاس اگه اشتباه نكنم 800 دلار هست و قيمتش كه خيلي زياد تر از قد و قواره اين نرم افزار هست در مقايسه با پريمير و افتر افكت . موفق باشيد .

maxpal97

Active Member
من فکر کنم تو صدا و سیما مستقیما از این نرم افزار ها استفاده نکنن و بیشترش سخت افزار باشه
مخصوصا برای پیام های بازرگانی و مخصوصا با این وقت بسیار کم و حجم بالای کاری

mamali132002

Active Member
در primier شما باید از Plug in trapcode برای اینکار استفاده کنین... در after effect هم همین طور.
در فلش هم چند وقت پیش یک فایل گذاشتم که همین کار رو میکرد با action script اگر بگردید می یابیدش.

siavash427

New Member
سلام
در مورد افکت نرم افزار Illusion خیلی عالیه برین به سایتش اونجا دانلودش کنید حتی میتونید افکت ها رو دستکاری کنید یا افکت جدید بسازید. خیلی قویه تو سایتشم افکت هاشو به صورت کتابخانه داره اونا دانلود کنید خیلی جالبه من که خیلی حال می کنم باهاش
قیمتشم 399 دلاره
http://www.wondertouch.com/default.asp

digixmedia

New Member
سلام خدمت همه دوستان اولین تبادل اطلاعاتم رو در این سایت شروع می کنم به امید خدا.
افکتی که شما دیدید و در تلویزیون بشدت (بی ربط یا با ربط)ازش استفاده میشه افکت shine از شرکت trapcode هست که یکی از پلاگینهای قویه افتر افکته . میتونید نسخه دموش رو از سایت شرکت دانلود کنید اگر هم نسخه کامل رو خواستید ندا بدید ببینم چیکار میتونم براتون بکنم.
در ضمن در کمال فروتنی در مورد نرم افزار بسیار قوی After effect اطلاعات زیادی دارم که اگر خواستید در خدمتتون هستم.

Aftabgardan-cc

Active Member
آقا، بي‌زحمت پيفام‌هاي خصوصيتون رو چك كنيد، من يه سئوالي پرسيدم، منتظر جوابم.
متشكر

Amin_noroozy

New Member
این نرم افزار تا جائی که بنده info دارم از package کاناپوس است اسم سافتور هم edois میباشد افکت های زیادی داره تبلیغات بانک کشاورزی با این سافتور است

samadi_ir

New Member
من نمي تونم وارد سايت آفتابگردون بشم اگه ميشه يه لينك ديگه از اين برنامه بگذاريد

maxpal97

Active Member
اگه عضو بشین اونجا و فرمش را پر کنید می تونید افکت شاین را ( افکت نوری ) دانلود کنید

فکر می کنم این تاپیک قدیمی باشه ...

FLASH-CLICKER

Active Member
دوست عزیز صد در صد با افکت شاین هست که در برنامه افتر افکت کار شده
که اگه کسی خواست من لینک برنامه و کرک رو براش میزارم

جدیدترین ارسال ها

بالا