اينم يه نمونه كار ديگه از من

mjahani

New Member
با سلام...اينم نمونه كار جديدم...چون زياد ايراد داره نظرات يادتون نره...مرسي
http://www.fc-mazaher.com

راستي اگه كسي بخواد سورسش رو كه با سوييش 2 هستش رو به قيمت خيلي ارزون ميدم.

آخرین ویرایش:

iranmedia

Member
30 هزار تومان برای این !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پس فلش هایی که با حرفه ام ساختم چی؟
البته نه اونقدر حرفه ای در کل دنیا ولی حداقل از فلش کار های مملکت خودمون بهترم نمونه کار خواستید ایمیل بدهید

sepi90

Member
البته نه اونقدر حرفه ای در کل دنیا ولی حداقل از فلش کار های مملکت خودمون بهترم نمونه کار خواستید ایمیل بدهید
خوشگله پسر شما فلش کاراي مملکتتو ميشناسي ؟ ، اکشن اسکريپ کاراشو ؟ طراحاشو ؟ انيماتوراشو ؟ فکر نکنم اون خارجيه که شما کارشو ديدي و کارش بيست باشه هم همچين ادعايي بکنه . نمونه کاراتم نفرست به ايميل ، يه تاپيک باز کن بزار توش تا بقيه بگن از کي بهتري يا بدتري .

mjahani

New Member
اولا سلام....
ثانیا دوست عزیز در اینکه شما بسیار مهارت دارید ما شکی نداریم..ولی فکر کنم نمونه کار بزاری این شک به یقین تبدیل شه بهتر باشه
ثالثا : من که گفتم قیمتش توافقی،اگه شما خریداری قیمت بگو بعد سرش چونه میزنیم
و چهارم اینکه : سوییش نسبت به فلش این امتیاز رو داره که سورس هاش برای کسانی که مبتدی هستن راحت تر قابل ویرایشه در عین حال که از فلش خیلی ضعیفتره،البته حجم سایت های ساخته شده به وسیله این سوییش بسیار کمتر از سایتهای فول فلش هست که این خودش یه دنیا ارزش داره تو ایران که 99% از اینترنت ذغالیه دایال آپ استفاده میکنن.
و پنجم اینکه آرزوی سال خوب و پر از موفقیت واسه همتون دارم

saeedesign

Member
دوست خوبم-مهدی جهانی عزیز
کارتون خوبه وخیلی ساده و قشنگ ولی بهتروخیلی بهتر از این مسئله جسارت شمادراین پست ها بود.انشاءالله کارهای بهتری از شما ببینیم.درضمن برای کارهای تجارت فروش سایت از این روش اقدام نکنید خیلی بهتره(توضیح بیشترخواستید به صورت خصوصی می گم خدمتتون)
و ششم ..... موفق باشید:d

iranmedia

Member
دوست عزیز اولا من نمونه کار را برای هر کس نمی گذارم
ثانیا نمونه کارها بسیار هستند .من بیشتر فلش کار های حرفه ای اران را می شناسم چون من درشرکت ایرانی (خصوصی ) پردیس
رایانه ی مهر که از همه فلش کار ها دعوت به عمل آورده بود من هم با خواندن چنین دعوتنامه ای به آن جا رفتم (البته در تهران هست و کسانی که در شهرستان ها هستند با میل با مدیریت آن شرکت در تماس بودند)نمونه کار من جزو برگزیده شد بنا بر این این حرف را زدم
شاید هم حق با شماست من آن قدر هم حرفه ای نباشم
ولی مسلط کامل به اکشن اسکریپت _ گرافک_انیمیشن_وب
هستم و خوش سلیقه هم هستم (ببخشید از خودم تعریف می کنم به قول شاعر:عطر آن است که ببوید نه آن که عطار بگوید)
به زودی نمونه کار ها را معرف می کنم حدود 30 فلش تبلیغاتی ( تصاویر یک باز را تبدیل به تبلیغ های همچون تبلیغ های خارج
ubisoftوو دیگر شرکت ها می شد و حتی بعضی وقت ها این تبلیغات در سایت پردیس(www.pardisgame.com(ی هست ولی چون مال 2 سال پیش هست ممکن هست که فلش کار های جدید کار هایی کرده باشند که البته شاید 50 در صد فلش های من نباشد(از خود را ضی و خالی بند نیستم) بعدا ثابت می شه به شما

iranmedia

Member
تازه جناب آقای......
شما که می گه این فلش 30 هزار تومان بنده همین فلش را در عرض 10 ثانیه از همون سایت که گذاشتی دانلود و تبدیل به سورس کردم پس بدون دزد های اینترنتی زیاد هستند و بهتره از فروش خود داری کنی یا تبلیغ به صورت گیف یا نمی دونم هر چیز دیگه ای بگذاری نه این شکلی
شاید هم همه مثل من نتونند دانلود کنند ولی نرم افزار ها دانلود و تبدیل کردن به سورس می با شند که من تمامی آن ها را دارا می باشم

mjahani

New Member
با سلام دوباره...برداشتن و تبدیل به سورس کردن (البته سورس ناقص ) از کارهایه ما ایرانی هاست معمولا...و بچه هایی که اینجا کار میزارن فقط و فقط واسه بهبود کاراشونه نه اینکه این چیزهارو ندونن...امیدوارم که منم از جمله کسایی باشم که به دزدی هیچ وقت عادت نکنم که خلاقیتم از بین بره
موفق باشید...
نظر یادتون نره

iranmedia

Member
ولی انصافا حق کارت ضایع نشه خیلی عالی بود شاید ساده بود ولی همون رو هم یک دیزاین خودش را می خواهد
ایده دادن برای ساخت فلش خیلی آسون نیسست
اگر سوء تفاهمی هم شده عذر می خواهم من فقط قصد راهنمایی شما را داشتم
من خاک پای فلش کار های شما هم نیستم ولی دوست دارم کار های من هم ببینید
ممنون می شم

mjahani

New Member
با سلام دوباره
خواهش میکنم.شما سرورید و استاد..از همه دوستانی که نظر دادن ممنون..ولی میخوام اگه میشه یه کم ریز بشید تو کارم و نکان کوچیک و مهم رو بگید که بهتر کنم کارامو..
ممنونم
موفق باشید:)

افكت عكس ها رو يه جا ديده بودم خدايا يه كامپوننت بود اسمش ياد نيست واي خدا.... نه اصلا يادم نيست اما ديده بودمش !!

kodex2

کاربر فعال
سلام دوست عزیز. من کوچیک همه هستم. آقا دعوا نکنید خواهش می کنم. یه چند تا نکته بود دوستانه خواستم به همه بگم. بچه ها ی فروم یه خورده حساسند. لطف کنید توی پست هاتون یه چیزی ننویسید که کار به کل کل برسه. برای ایرانی ها زشته. درظمن توی ایران اون قدر فلش کار قول هست که اسمشون معروف نسیت. دوست عزیز کار شما خوبه ولی برادرانه جای پیشرفت زیاد داری. اینو ببین.

http://2advanced.com

جدیدترین ارسال ها

بالا