[phpNuke] ايمن ترين Nuke

وضعیت
موضوع بسته شده است.

narenj

Member
ايمن ترين Nuke كه تا حال ارائه شده كدام هست؟

مشهد تيم؟ ايران نوك؟ .... ؟

Parham

Well-Known Member
نظر شخصی‌ من ایران نیوک هستش ، البته من زیاد با این سیستم کار نکردم در حد اینکه رو چند تا از سایت ها نصب کردم و یکم بهش ور رفتم ، زیاد نمیتونم نظر به اون صورت بدم اما باز هم نظر شخصی‌ من هستش ...

S4DEGH

Well-Known Member
ببينيد از نظر امنيت ! ايران نيوک !( نگهبان نيوک )

از نظر امنيت و امکانات زياد ! آفاق ! ( داراي دو آنتي اسپم و نگهبان نيوک )

در کل سيستمي که داراي نگهبان ناک و همچنين به آخرين نسخه انجمن مجهز باشه ! محاله هک بشه !

بيشتره ناک هايي که هک مي شوند بخاطر انجمنشون هست !

در واقع ناک پلاتينوم و معمولي ايران نيوک در يک سطح اند چون هر دو داراي نگهبان ناک و به آخرين نسخه انجمن مجهز هستند .

izone

Active Member
البته گفته شما درست صادق جان. ولي پچ امنيتي را هم هميشه بروز رساني كردن از مهمترين كارهاست. راستي پج كنوني نيوك شما چند است؟

S4DEGH

Well-Known Member
باتوجه به سيستم پلاتينيوم آخرين پچ آن 3 مال فرانسه است که من بروز کردم و گذاشتم براي دانلود .
Jul-04-2005

پچ 2 هم مال آمريکا هست که اونم قبلا گذاشته بودم !

izone

Active Member
sadeghkhafan گفت:
باتوجه به سيستم پلاتينيوم آخرين پچ آن 3 مال فرانسه است که من بروز کردم و گذاشتم براي دانلود .
Jul-04-2005

پچ 2 هم مال آمريکا هست که اونم قبلا گذاشته بودم !

جالب بود. نه من منظورم پچ chatserv بودش. پچ امنيتي.

S4DEGH

Well-Known Member
ببينيد يکم فايل هاي پلاتينيوم فرق داره ! يعني چيز هايي که شبيه ! مثلا نگهبان ناک يا Anti-Spam و IP Tracking آخرين نسخ آن است .

فرومش هم که آپديت شده هست !

narenj

Member
پس نتيجه ميگيريم كه IranNuke و آفاق از همه ايمن تر و بهتره

ممنون از همه دوستان

آقا . حرفهای همتون قبول ... اما برای امنیت نیوک پلاتینیوم رو پیشنهاد می کنم . مخصوصا اینکه جدیدترین نسخش واقعا محشره و هیچکی نمی تونه بهش نفوذ کنه ...

S4DEGH

Well-Known Member
سهراب جون ! ميخواي منو اخراج كنن ؟!:d

حالا هي تاپيك هاي قديمي رو بالا بيار !
من ميدونم هدفت جز خير خواهي چيزه ديگه اي نيستو ممنون هستم ! اما مراعات هم بكن ! داري قوانين رو نغض ميكني !
----------
قفل مشيه !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا