اونایی که می خوان جملات فارسی رو از ایکسمل بیارن تو فلش ، بیان تو !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

++Hadi++

Active Member
[FONT=&quot]سلام دوستان[/FONT]
[FONT=&quot]امیدوارم هر جا هستین شاد و سلامت باشین
توجه : فایل های دو مثال ورود رشته های فارسی از ایکسمل به فلش رو در انتهای این صفحه و برای فلش کارهای CS3 آپ کردم .

[/FONT]
[FONT=&quot]همون جوری که قول داده بودم ، امروز می خوام استفاده از فارسی استایل آقای مرتضی - [/FONT]Unknownuser[FONT=&quot] رو در جهت ورود اطلاعات داینامیک فارسی از ایکسمل به فلش و اونهم در اکشن اسکریپت 3، بهتون نشون بدم . در ابتدای امر باید به سهم خودم از آقا مرتضی به خاطر نوشتن این کلاس مفید تشکر کنم و یه خسته نباشید جانانه به ایشون بگم .[/FONT]
[FONT=&quot]استفاده از این کلاس خیلی راحت هست . این راه ، یکی از بهترین راه های ورود اطلاعات فارسی در فلش هست و کارآیی زیاد و مفیدی رو در ساختن سایت های مولتی مدیا های فلش داینامیک با اطلاعات فارسی داره .[/FONT]
[FONT=&quot]ما برای استفاده از کلاس فارسی استایل ، باید دو چیز خیلی مهم رو در دست داشته باشیم:[/FONT]
[FONT=&quot]1: فونت های مخصوصی که آقا مرتضی زحمت کشیدند و اونها رو طراحی کرده اند و برای دانلود آزاد ، اونها رو [/FONT]public[FONT=&quot] کرده اند. اسامی این فونتها با [/FONT]FS[FONT=&quot] شروع می شه .[/FONT]
[FONT=&quot]2: سه کلاس اصلی به نام های [/FONT]ConvertFarsiStyle.as[FONT=&quot] و [/FONT]FarsiStyle.as[FONT=&quot] و [/FONT]Fixer.as[FONT=&quot] ، ( البته برای اکشن اسکریپت 3 ) این 3 کلاس در فولدری به نام [/FONT]farsi[FONT=&quot] قرار می گیرند و فولدر یاد شده در کنار سورس فلش و کلاس اصلی فلشمون قرار می گیره . [/FONT]
[FONT=&quot]برای دانلود فونتها و کلاسهای یاد شده ، به آدرس زیر مراجعه کنید و دانلود کنید :[/FONT]
[FONT=&quot]من ، کلاسهای آقا مرتضی رو در مثال [/FONT]XML FARSI[FONT=&quot] که آماده دانلود هست قرار دادم . برای نصب فونتهای یاد شده در ویندوز ایکس پی ، باید ابتدای امر اونها رو از حالت زیپ در بیاریم و در یه فولدر بریزیم. بعد به [/FONT]control panel[FONT=&quot] بریم و در در گزینه های اون ، آیکن [/FONT]Font [FONT=&quot]رو انتخاب کنیم . بعد وارد پنجره ای می شیم و از منوی [/FONT]file[FONT=&quot] گزینه [/FONT]Install new fonts[FONT=&quot] رو زده و فولدر فونت های فارسی استایل رو [/FONT]Browse[FONT=&quot] می کنیم و همشونو نصب می کنیم .[/FONT]
[FONT=&quot]البته در سیستم های [/FONT]Mac[FONT=&quot] ، کمی نصب فونت فرق داره . این دقیقا عین کلام آقا مرتضی هست :[/FONT]
[FONT=&quot]"ساختار فونت فارسی تو[/FONT] mac [FONT=&quot]با[/FONT] win [FONT=&quot]فرق داره پس نمی تونین تو[/FONT] mac [FONT=&quot]فونت رو [/FONT]embed [FONT=&quot] کنین . کاری که باید انجام بدین اینه که تمام فونت ها یی رو که نیاز دارین رو داخل[/FONT] embed win [FONT=&quot]کنین و از[/FONT] swf [FONT=&quot]ای که داخلش فونت رو[/FONT] embed [FONT=&quot]کردین تو[/FONT] Mac [FONT=&quot]به عنوان[/FONT] font [FONT=&quot]استفاده کنین . مثالش رو می تونین تو[/FONT] sample [FONT=&quot]ای که برای ماژول[/FONT] PTC [FONT=&quot]در سایت[/FONT] irdevs [FONT=&quot]گذاشتن ببینین فکر می کنم عنوانش " استفاده از فونت های[/FONT] embed [FONT=&quot]شده در[/FONT] PTC " [FONT=&quot]بود."[/FONT]
[FONT=&quot] در نهایت ما یه فایل ایکسمل رو در کنار سورس قرار می دیم . برای ساختن فایل ایکسمل می تونیم برنامه [/FONT]notepad[FONT=&quot] رو باز کرده و تگ های ایکسمل رو داخل اون بنویسیم . به کدهای ایکسمل زیر توجه کنید . داخل تگ [/FONT]description[FONT=&quot] ، رشته فارسی نوشته شده :[/FONT]
HTML:
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<items>
    <item>
        <description>
        امروزه کامپيوتر ها در هر زمینه اي کار را براي کاربراني با ذائقه ها ي مختلف آسان کرده اند  . 
        </description>
    </item>
</items>
[FONT=&quot]بعد فایل ایکسمل رو در جایی کنار فایل سورس فلشمون با پسوند [/FONT]save ، xml[FONT=&quot] می کنیم و حتما فرمت اونو از نوع [/FONT]UTF-8[FONT=&quot] قرار می دیم[/FONT][FONT=&quot] :[/FONT]
[FONT=&quot]
Pic001.JPG

[/FONT]
[FONT=&quot]سپس سورس فلش رو باز کرده و حالت اکشن اسکریپت 3 رو انتخاب می کنیم و مثلا تکست باکسی به نام[/FONT] [FONT=&quot] نمونه ای [/FONT]myTextField[FONT=&quot] در صحنه درست می کنیم و به پیشنهاد آقا مرتضی بهتره حالت [/FONT]no wrap[FONT=&quot] اونو و حالت [/FONT]Show Boarder Around text[FONT=&quot] اونو حذف کنیم ، البته من هر دوی اونها رو فعال کردم و خللی در نوشته ام بوجود نیومد . همینطور به پیشنهاد ایشون بهتره اونو از نوع داینامیک تکست قرار بدیم و باز این مورد رو هم تست کردم و نوع اونو از نوع [/FONT]input text[FONT=&quot] قرار دادم و اشکالی پیش نیومد . بعد در سورس به قسمت [/FONT]library[FONT=&quot] می ریم و طبق شکل زیر ، فلش کوچیک گوشه بالا چپ اونو می زنیم و گزینه [/FONT]New Font[FONT=&quot] رو انتخاب می کنیم .
[/FONT]
Pic002.JPG

[FONT=&quot]
Pic003.JPG

[/FONT]
[FONT=&quot]به پنجره زیر بر می خوریم و در این مورد ، اسم فونت رو در قسمت 1 به دلخواه می گذاریم [/FONT]Font 1[FONT=&quot] (این اسم اهمیت زیادی برای ما نداره ) و در قسمت 2 ، فونت مدنظر رو تعیین می کنیم . باید دقت کرد که در انتخاب فونت مد نظر ، حتما یکی از فونت های مخصوص نصب شده فارسی استایل رو انتخاب کنید یعنی یکی از اونهایی که اسمشون با [/FONT]FS[FONT=&quot] شروع می شه ، همینطور در قسمت 3 ، تیک [/FONT]export for actionscript[FONT=&quot] رو زده و در قسمت 4 ، اسم کلاسی این فونت رو در قسمت [/FONT]Class[FONT=&quot] می گذاریم مثلا [/FONT]Font 1[FONT=&quot] . دقت کنید که اسم کلاسی برای ما اهمیت داره و در حقیقت ، اکشن اسکریپت ، این فونت رو به اسم کلاسی ، یعنی اسمی که در قسمت 4 وارد کردیم می شناسه . همینطوری که قسمت 5 و از فیلد [/FONT]sub class[FONT=&quot] ، می بینیم که فونت ، زیر کلاس فونتهاست .
[/FONT]
Pic004.JPG

[FONT=&quot]بعدش [/FONT]Ok[FONT=&quot] رو می زنیم و در فریم های تایم لاین ، دستورات اکشن اسکریپت زیر رو می نویسیم :[/FONT]
PHP:
import flash.text.*;
//ورود کلاسهای مخصوص تکست در بسته تکست
import flash.net.*;
//ورود کلاس های بسته شبکه
import flash.events.*;
//ورود کلاس رویدادها
import flash.utils.*;
//ورود کلاس  محاسبات
import farsi.FarsiStyle;
//ورود کلاس فارسی استایل

var xml:XML=new XML();
//بوجود آوردن متغیری از جنس ایکسمل
var newFont:Font1=new Font1();
//کرده ایم export for actionscript  آنرا با این اسم  Library بوجود آوردن شی از نوع فونت 1 که در کتابخانه 
var newFormat:TextFormat=new TextFormat();
//بوجود آوردن فرمت تکست
newFormat.font=newFont.fontName;
//فونت فرممت تکست همنام فونت 1 شد 
//فونت 1 در مشخصه فونت فرمت تکست قرار گرفت
newFormat.color=0x111111;
//رنگ فونت مشکی
newFormat.size=12;
//سایز فونت 12
newFormat.align=TextFormatAlign.JUSTIFY;
//حالت چینش فرمت فونت ، تراز از راست و چپ شد
newFormat.align=TextFormatAlign.RIGHT;
//چینش اصلی فرمت فونت از راست شد
myTextField.embedFonts=true;
//حالت اضافه شدن فونت جدید به تکست فیلد صحنه ترو شد
myTextField.defaultTextFormat = newFormat;
//شی فرمت تکست ساخته شده ، جایگزین فرمت تکست فیلد متنی واقع در صحنه شد
var FS:FarsiStyle=new FarsiStyle();
//unknownuser بوجود آوردن شی نمونه جدید از کلاس  فارس استایل آقای مرتضی 
var loader:URLLoader=new URLLoader();
//بوجود آوردن لود کننده یوارال
loader.load(new URLRequest("flashmo_143_news_list.xml"));
//شی لدر ، یو آرال فایل ایکسمل را لود کرد
loader.addEventListener(Event.COMPLETE,loadFunction);
//در حالت خاتمه کار لود کردن ایکسمل ، به شی لودر تابع زیر اختصاص داده می شود.
function loadFunction(evt:Event):void//تابع تبدیل فارسی
{
    xml=XML(evt.target.data);
    //شی ایکسمل ، مقدار داده های لود شده از شی لودر را با فرمت ایکسمل لود کرد .
    var newstring:String=xml.item[0].description.toString();
    //گره اول یا گره 0 از آیتم شی ایکسمل را به فرمت استرینگ در خود نمایش داد.description متغیری از جنس رشته استرینگ بوجود آمد و تگ 
    //شی فارسی استایل ، آنرا به فارسی برگردانیم convert چون این اطلاعات فارسی هستند باید با متد 
    myTextField.text=FS.convert(myTextField,newstring);
    //شی ساخته شده از فارسی استایل convert تکست فیلد متنی برابر شد با تبدیل متن شی استرینگ بالا به فارسی با استفاده از متد
}
[FONT=&quot]
و با گرفتن خروجی مشاهده می کنیم که نوشته فارسی ما به نمایش در می یاد .
syntax اصلی متد تبدیل کننده متون فارسی و قرار دادن اون در فلش (در فارسی استایل ) به شکل زیر هست :
[/FONT]
piccc.GIF

[FONT=&quot]دوست خوبم جناب [/FONT]amird[FONT=&quot] یه سؤال در مورد ورود نوشته فارسی از ایکسمل به فلش پرسیده بودند .[/FONT]
[FONT=&quot]انشاءال... بنده در جلسه آینده و در همین تایپیک ، پست دیگه ای رو خواهم گذاشت و به مثال تابلوی اعلانات خبری فارسی که ایشون آپ کرده بودند ، می پردازم .[/FONT]
[FONT=&quot]مثال امروز رو دانلود کنید ...[/FONT]
[FONT=&quot]در ضمن در انجمن اکشن اسکریپت 3 و در تایپیک آموزش اکشن اسکریپت 3 از صفر ، یه آموزش راجع به ساختن یه پازل در اکشن اسکریپت 3 دادم ، برید و از اون لذت ببرید...[/FONT]
[FONT=&quot]در نهایت با دنبال کردن این پست و تست اون در فلش ، می تونید متون فارسی رو از ایکسمل و فایلهای تکست دیگه ، وارد فلش کنید و در این امر ، قدرت فارسی استایل جناب آقای مرتضی -[/FONT]Unknownuser [FONT=&quot]مشخص می شه ...[/FONT]
[FONT=&quot]با سپاس فراوان از آقا مرتضی...:rose:[/FONT]
[FONT=&quot]بای...[/FONT]

پیوست ها

• FarsiStyle With XML.rar
    56.1 کیلوبایت · بازدیدها: 1,510
آخرین ویرایش:

Mr. LonelY

کاربر فعال
با تشکر از هادی جان
اگه میشه میخوام یه راه خیلی ساده تر بگم
البته با اجازه ی آقا هادی و بزرگان این جمع!

راه حل ساده تر یا بهتر بگم خیلی ساده تر استفاد از نرم افزار nodepad++ هست
این راه نیازی به import کردن هیچ کلاسی نداره، رو همه ی فونت ها جواب میده.
یادتون باش Embeded هم نکنید.
فایل xml تون رو با این نرم افزار باز کنید و مطالب فارسیتون رو توش بنویسید
بعد از اتمام کارتون به مسیر زیر برید و Convert To UTF-8 رو انتخاب کنید و سیو کنید.
Format\ Convert To UTF-8
بعد برید تو فلش و xml تون رو فراخونی کنید.
به همین سادگی!

اینم لینک دانلود notepad++
خودم آپلودش کردم، شاید ورژن های جدید ترم داشته باشه، سرچ کنین بد نیست.​

آخرین ویرایش:

UnknownUser

Well-Known Member
سلام

HadiMetal با تشکر از اینکه انقدر با حوصله توضیح دادی و آموزش خیلی خوبی برای نمایش XML فارسی در Flash هست

اما باید یه چند نکته رو بگم که فکر می کنم متوجه نشدین

این sample ای که طراحی کردین برای آموزش ، sample مناسب و جامع ای نیست در واقع نمایش دهنده ی امکانات FarsiStyle نیست

Convert کردن یک سطر متن تماما فارسی برای نمایش قابلیت های FarsiStyle مناسب نیست
ای کاش ! متن بیشتری ( در حد 20 خط )داخل XML میگذاشتین تا یک مقدار از قابلیت ها دیده بشه و کسانی مثل icwiiw دچار اشتباه نشن !

در حقیقت شما فقط یک method فارسی استایل رو معرفی کردین ( convert )
قابلت های بیشتری وجود داره که اگه با اون ها کار نکردین توصیه می کنم یه بار تجربش کنین !

من Sample شما رو یه تغییر جزئی دادم و براتون پیوست کردم

با تشکر از هادی جان
اگه میشه میخوام یه راه خیلی ساده تر بگم
البته با اجازه ی آقا هادی و بزرگان این جمع!

راه حل ساده تر یا بهتر بگم خیلی ساده تر استفاد از نرم افزار nodepad++ هست
این راه نیازی به import کردن هیچ کلاسی نداره، رو همه ی فونت ها جواب میده.
یادتون باش Embeded هم نکنید.
فایل xml تون رو با این نرم افزار باز کنید و مطالب فارسیتون رو توش بنویسید
بعد از اتمام کارتون به مسیر زیر برید و Convert To UTF-8 رو انتخاب کنید و سیو کنید.
Format\ Convert To UTF-8
بعد برید تو فلش و xml تون رو فراخونی کنید.
به همین سادگی!

اینم لینک دانلود notepad++
خودم آپلودش کردم، شاید ورژن های جدید ترم داشته باشه، سرچ کنین بد نیست.​

پیوست ها

• Sample 2.rar
    54.6 کیلوبایت · بازدیدها: 822
آخرین ویرایش:

++Hadi++

Active Member
سلام
آقا مرتضی عزیز
خیلی ممنون بابت راهنماییتون
از بابت sample هم متشکرم .
این مورد تبدیل متن به فارسی رو خیلی ها مشکل داشتند ، هم اینکه یکی از مهمترین متد های فارسی استایل هست (convert). در ضمن ، من فقط خواستم آموزش اولمو با یه مثال ساده و یه خط متن فارسی شروع کنم وگرنه قصد داشتم این آموزش رو خودم یا شما ، ادامه بدیم.
ارزش کار شما آشکار بود ولی به هر حال گفتم بهتره ارزش کار رو به اونهایی که هنوز با این قضیه مشکل دارند ، روشن تر کنیم و هم یه ثوابی کرده باشیم تا مردم مشکلشون حل شه .
ولی باز به خواست خدا سعی می کنم در آینده کیفیت آموزشهامو در این زمینه بالا ببرم.
در آینده سعی می کنم یه مثال کاملتر و بهتر از یه sample تابلوی اعلانات خبری بگذارم و هم تعداد سطور اونو بیشتر کنم تا مردم بیشتر به قدرت فارسی استایل پی ببرند. قول آموزش مثال تابلوی اعلانات رو به amird عزیز داده بودم.
در مورد الباقی متد های کارآمد فارسی استایل هم خود شما که استاد این کارید ، می تونید در همین تایپیک ، مثالهای بهتر و مفید تری رو همراه با آموزش بگذارید تا کاربران ، به توانایی های فارسی استایل شما بیشتر پی ببرند. البته باز منم سعی می کنم هر چی از این کلاس پیدا کردم آموزش بدم .
اگر هم موافق باشید ، شما قابلیت های این کلاسها رو به من بگید تا من هم با حوصله هر چه تمام تر و به زبان هر چه راحت تر و ساده تر ، اونا رو به مردم انعکاس بدم...
با تشکر از شما دوست خوبم ...
بای...

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

مرسي از دوستان = مرتضي عزيز و هادي عزيز

آموزش خوبي بود

موفق باشيد

++Hadi++

Active Member
آموزش مثال تابلوی اعلانات خبری و ورود ایکسمل فارسی به فلش

سلام دوستان خسته نباشید
من به خاطر قولی که به آقا امیر amird عزیز داده بودم ، تابلوی اعلانات خبری که ایشون آپ کرده بودند رو تماما با کامنت راهنمای فارسی (توضیحات فول فارسی ) آپ کردم که می تونید اونو دانلود کنید و لذت ببرید .
این سورس با اکشن اسکریپت 3 طراحی شده و کنار هر خط کد ، توضیحات فارسی اونو دادم.
ببخشید من می خواستم یه بار کامل چک کنم تا ببینم اشکال تایپی و دستوری و توضیحی در کامنتهایی که نوشتم هست یا نه تا اصلاحش کنم . ولی انقدر سرم شلوغه که واقعا نتونستم این کار رو انجام بدم . از این بابت از همه شما معذرت می خوام .
دوستان ، من سعی کردم مطالب طولانی رو به سفارش جناب آقای مرتضی - Unknownuser بگذارم ولی مطلب زیادی دستم نیومد . این بود که سعی کردم کمی مطالبم رو طنزگونه بگذارم . پس مطالب فارسی داخل ایکسمل رو جدی نگیرید و اونارو خدای نکرده به دیده جسارت و گستاخی بنده حقیر نبینید . غرض فقط آموزش هست و کمی خنده .
البته فکر هم نکنید توشون جک نوشتم فقط سعی کردم یه جوری پرشون کنم همین !. شما می تونید مطالب فارسی و انگلیسی قرار بدین تا از توانایی فارسی استایل آقای مرتضی Unknownuser مطمئن شید .
این سورس تماما داینامیک هست و بسته به تعداد تگ های ایکسمل و طول مطالبتون ، به صورت خودکار قطعه تابلوی خبری اضافه می کنه و این قطعات خبری رو کش می ده تا مطالب به طور کامل در اونها قرار بگیرند .
یه چیز دیگه ، این فلش با cs4 طراحی شده ...:green:
با تشکر از توجه شما ...
با آرزوی موفقیت در همه مراحل زندگی ...

پیوست ها

• Main XML Farsi.rar
    70 کیلوبایت · بازدیدها: 913

++Hadi++

Active Member
توجه
این تایپیک از این به بعد در اختیار دوستانی مثل آقا مرتضی عزیز قرار می گیره تا بتونن این کلاس رو بهتر و استادانه تر معرفی کنند .
ببخشید من فرصت ندارم به متدهای دیگه این کلاسهای مفید بپردازم و نیتم فقط و فقط کمک در مهمترین کاربرد این کلاسها بود ...
شما دوستان می تونید نمونه های دیگری رو از کارآیی های این کلاس بگذارید تا دوستان دیگه استفاده کنند .
اگر هم دوستانی مثل آونگ جان تونستند ، استفاده از این کلاسها رو برای اکشن اسکریپت 2 و در همین تایپیک آموزش بدن تا دوستان عزیز اکشن اسکریپت 2 کار ، استفاده کنند .
در پناه حق...:rose:

++Hadi++

Active Member
سلام دوستان عزیز فلش کار cs3
اینم دو مثال بالا که آخرین بار ، با فلش cs3 ویرایش شده .
امیدوارم مورد رضایت شما واقع بشه .
بای...

پیوست ها

• News Farsi CSs3.rar
    68.6 کیلوبایت · بازدیدها: 572
  • Sample01 CS3 Farsi.rar
    53.4 کیلوبایت · بازدیدها: 516

amird

خبرگان انجمن فلش
حالا یه نکته ای که اینجا برای من پیش اومده اینه که چرا وقتی این فایلا رو می ذارم توی یک صفحه html یا php دیگه کار نمی کنن ؟؟؟!!!

اوه هادی چقدر نمادت ترسناک شده :green:

آخرین ویرایش:

SAEED PRO

New Member
اقا دمتون گرم خیلی اموزش های با حالی بود. من همین مشکل رو داشتم.
:oops:

amird

خبرگان انجمن فلش
فقط باید اون ایکسمل و اون swf رو که در کنار همند در وب هاست قرار بدی ها !!!

اصلا به سرور نمی رسه توی خود ویندوز هم که این کارو می کنم نمی شه فایل های فلش ساده اجرا می شن ولی اینا نه یعنی اصلا نمی تونه از فایل XML استفاده کنه .
فایلی رو که می گم attach کردم لطفا یه نگاهی بنداز در ضمن کلا این مشکلی هست که با فایلایی که JS دارن برام پیش می یاد .

پیوست ها

• xml test.zip
    78.3 کیلوبایت · بازدیدها: 195

++Hadi++

Active Member
سلام امیر جان
من مثال شما رو فقط در خود محیط ویندوز ایکس پی تست کردم :
1: من فونتهای آقا مرتضی رو نصب نکرده بودم چرا که ویندوزمو تازه عوض کردم و هنوز فونتای ایشونو نصب نکردم.
2: من هم از فایر فاکس و هم از IE استفاده کردم . فایر فاکس 2 و خرده ای و اینترنت اکسپلورر 6 .
3: فایل swf شما درست کار کرد و تمام نوشته های فارسی رو بدون کوچکترین اشکال نشون داد.
4: فایل html شما به اسم flashmo_143_news.html رو هم در فایر فاکس و هم در آی ای تست کردم و حتی کوچکترین مشکلی هم در فونت و فارسی نویسیش ندیدم.
الباقی فایلها هم که مشکلی رو نداشتند.
نکته خیلی مهم : البته دوستانی مثل آقا مرتضی در مورد استرینگ سررشته زیادی رو دارند ولی use device font واقع در پنل properties برای اینه که فلش پلیر از فونتهای نصب شده در سیستم عامل کاربران در جهت نمایش متون داخل تکست باکس های فلش استفاده کنه تا حجم فلش رو پایین تر بیاره . در این مورد چون فلش داره از فونتای مخصوص آقا مرتضی استفاده می کنه ، نباید این گزینه رو فعال کرد.
بای...

amird

خبرگان انجمن فلش
ممنون هادی جان پس شاید مشکل از سیستم من هست . من از ie 7 و ff آخرین ورژن استفاده می کنم . نمی دونم مشکل از کجاست :-?
بازم ممنون از راهنمایی های خوبت هادی جان .

++Hadi++

Active Member
سلام
شاید هم از ورژن فلش پلیر باشه یا شاید فلش پلیر مخصوص مرورگرت که یا IE هست یا OPERA,FIREFOX خیلی آپدیت نباشه . چون مثل اینکه فلش پلیر اینا دو گروه مرورگر ها یکم با هم فرق داره .(فلش پلیر مرورگر مایکروسافت IE و فلش پلیر گروه مرورگرهای PHP بیس مثل Opera, fire fox ) .
موفق باشی...
بای...

amird

خبرگان انجمن فلش
ممنون هادی جان فهمیدم مشکل از کجا بود . من توی صفحه htmlی که دشتم کدای JS رو run نمی کردم و این خودش مشکل ساز می شد مثل همون فایل php که ضمیمه کردم .
بازم ممنون از پی گیری و کمک هات
موفق باشی

ghelgholi

New Member
سلام
میگم حالا اگه یه بنده خدایی پیدا شد که خواست این کارارو تو یه تمپلیت با ac 2.0 انجام بده چی؟؟؟
یعنی می خوام بگم برای اکشن اسکریپت 2 چی؟

ghelgholi

New Member
سلام
سایت farsistyle که بسته شده من هنوز موفق نشدم فونت ها رو بگیرم . اگه کسی داره لطفا لینک بذاره من بردارم. مرسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا