اولین نرم افزار رایگان مدیریت هاستینگ

Usefi

Member
عزیزم آدرس پوشه بک آپ چی هست؟
متاسفانه امکان پشتیبان گیری در نسخه فعلی منظور نشده .
اما شما میتونین هر لحظه که بخواین بانک اطلاعاتی خودتون رو (data) در محل مناسبی از حافظه copy کرده و در صورت لزوم مجددا به پوشه خود نرم افزار paste کنید .
ان شاء الله قابلیت تهیه پشتیبان از بانک اطلاعاتی در نسخه بعدی نرم افزار گنجانده میشه . ممنون از دقت نظر شما

vatanmusic

Well-Known Member
واقعا همه چيز عاليه
و ممنون بابت زحماتي كه كشيديد

فقط تنها مشكلي كه دااشتم فونت ها در بعضي از قسمت ها خراب هستند و به شكل فونتهاي چيني هستند ممنون ميشم راهنمايي كنيد

بسيار عاليست تست شد
فقط در سرويس پك 2 قابل اجرا نميباشد
حتي با نصب ران تايم ويژوال و اكسس
كه در اون صورت ميتونيد تو فايل زيپي كه در برنامه موجوده دنبال فايل
Hosting Manager 1.exe
بگرديد و اجراش كنيد

Usefi

Member
واقعا همه چيز عاليه
و ممنون بابت زحماتي كه كشيديد

فقط تنها مشكلي كه دااشتم فونت ها در بعضي از قسمت ها خراب هستند و به شكل فونتهاي چيني هستند ممنون ميشم راهنمايي كنيد

خواهش میکنم , شما دارین شرمنده میفرمایین . فکر نمیکنم لایق این همه تعریف باشم .
برای اینکه مشکل فونتهای فارسی نرم افزار حل بشه میتونین با رفتن به کنترل پنل ویندوز و قسمت زبان , زبان فارسی رو در سیستم نصب و فعال بفرمایید .

Usefi

Member
چه جوری کوپی و پیست کنم؟

میتونین با مراجعه به پوشه اصلی نرم افزار , فایلی به نام data رو که بانک اطلاعاتی اصلی برنامه هاست رو پیدا کرده و به طور هفتگی یا ماهیانه یه نسخه از اون رو در محل مطمئنی از حافظه کامپیوترتون نگه داری کنین (کپی کنین) تا در مواقع ضروری دوباره با بازگردانی (paste) اون به پوشه اصلی نرم افزار , اطلاعاتون رو بازیابی کنید .

:cool: اگه باز هم سوال و یا پیشنهادی بود , بنده در خدمت همه دوستان هستم . خوشحال میشم که از نقطه نظرات دوستان برای بهبود کیفیت کار استفاده کنم . به امید موفقیت روز افزون برای تمام جوانان ایرانی

آخرین ویرایش:

Usefi

Member
بسيار عاليست تست شد
فقط در سرويس پك 2 قابل اجرا نميباشد
حتي با نصب ران تايم ويژوال و اكسس
كه در اون صورت ميتونيد تو فايل زيپي كه در برنامه موجوده دنبال فايل
Hosting Manager 1.exe
بگرديد و اجراش كنيد

با نسخه جدید فایل نصب کننده نرم افزار , دیگه همچین مشکلی نخواهد بود . همونطور که توی همین انجمن هم گفتم با تغییرات جزیی در فایل نصب کننده نرم افزار علاوه بر اینکه حجم اون از 24 مگابایت به 4 مگابایت تغییر یافت , این امکان رو پدید آوردیم که نرم افزار روی تمام نسخه های ویندوز از 98 تا ویستا قابل اجرا باشد . نسخه جدید رو میتونین با لینک مستقیم از آدرس www.iamonline.ir دریافت کنید .

بازم اگه سوال و یا مشکلی بود بنده در خدمت هستم . . .

آخرین ویرایش:
بسيار عاليست فقط يك پيشنهاد
معمولاً مديران هاستينگ سفارش كاربران را بر اساس يوز آنها پيگيري ميكنند
اگر اين امكان را اضافه كنيد كه در زمان جستجو سفارش از طريق يك كامبو باكس
سوال شود كه جستجو بر اساس يوزر باشد يا آدرس سايت
عالي ميشود.

Usefi

Member
بسيار عاليست فقط يك پيشنهاد
معمولاً مديران هاستينگ سفارش كاربران را بر اساس يوز آنها پيگيري ميكنند
اگر اين امكان را اضافه كنيد كه در زمان جستجو سفارش از طريق يك كامبو باكس
سوال شود كه جستجو بر اساس يوزر باشد يا آدرس سايت
عالي ميشود.
ممنون از پیشنهاد خوبتون
به امید خدا در نسخه جدید , حتما این مورد تعبیه خواهد شد .
با کمال تشکر

vatanmusic

Well-Known Member
خواهش میکنم , شما دارین شرمنده میفرمایین . فکر نمیکنم لایق این همه تعریف باشم .
برای اینکه مشکل فونتهای فارسی نرم افزار حل بشه میتونین با رفتن به کنترل پنل ویندوز و قسمت زبان , زبان فارسی رو در سیستم نصب و فعال بفرمایید .

جدي ميتونم بگم واقعا عالب بود يعني من كه خوشم امد
اينستالر هم بسيار عالي بود
باز هم از زحمات شما متشكرم

راستي زبان سيستمم فارسي هست ولي نميدونم چرا اينجوري نشون ميده!!!!!

آخرین ویرایش:

Usefi

Member
جدي ميتونم بگم واقعا عالب بود يعني من كه خوشم امد
اينستالر هم بسيار عالي بود
باز هم از زحمات شما متشكرم

راستي زبان سيستمم فارسي هست ولي نميدونم چرا اينجوري نشون ميده!!!!!
خواهش میکنم . نظر لطفتونه .
اجازه بدین راهکار رو جویا بشم . در اولین فرصت توی همین انجمن میذارم تا بقیه دوستان هم استفاده کنن .

موفق و موید باشید .

Usefi

Member
نسخه دوم نرم افزار در مرحله جمع آوری مستندات میباشد و در آینده نزدیک پس از برنامه نویسی و آماده سازی خدمت دوستان تقدیم میگردد .

Cyber-DL

Member
با وجود نصب Runtime Error Vb6 اما باز هم نتوانستم برنامه را باز کنم !

ارروی که میده :

کد:
Run-time error '13': Type mismatch

به نظر شما باید چه کار کرد ؟! اگه میشه کتابخانه هایی که لازم هست برای اجرای برنامه هم نیاز هست را حداقل نام ببرید یا لینکی بدید !

adoodak

New Member
سلام و خيلي ممنون از اين نرم افزار خوبتون فقط وقتي كه باز مي كنم منو ى تايتل عجق وجق ميشه يعني نه اينكليسي نه فارس !؟!؟!؟!؟

gb_shahin

Member
عزيز كاش به تاريخ آخرين پست نگاه مي كردي شما دو سال بعد اومدي تازه پست مي دي !!
تاريخ آخرين پست اين آقاي يوسفي بر ميگرده به دو سال پيش‌ !!!
نكته آخر اين نرم افزار بسيار كاربردي بود اما خيلي جاي كار داشت و چند سوال كه مشخصات اكانت ها رو براي جايي ارسال مي كنه يا نه چون ببينيد اين روزا به نرم افزاري كه خودت بنويسي نمي توني اعتماد كني چه برسه مال ديگران !!!
به هرحال من از آقاي يوسفي واقعآ ممنونم كه اين نرم افزار رو به صورت رايگان در اختيار ما قرار داد !!!

جدیدترین ارسال ها

بالا