اولین دور مسابقات مدلینگ و رندرینگ / موضوع : دوربین عکاسی

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
من با اجازه بقیه می گم می شه مدل کرد چون دوربینن هست دیگه.یه ربات دوربین آقا استارت کارو بزن
شرمنده از دوستان که بی اجازه نظر دادیم.

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
من يه پيشنهاد دارم...
بهتر نيست اين بار اول وقت مسابقه رو تمديد کنيد؟ چون بعضيا دير متوجه شدن بعضيا سرشون شلوغه...

سینا جان :

10. هر گونه انتقاد و پیشنهاد و نظر در مورد مسابقات رو در این تاپیک مطرح کنید و از مطرح کردن ان در تاپیک مسابقه خود داری کنید.

اگه بخوایم هم امکانش به هیچ وجه وجود نداره چون زمانبندی مسابقه به هم میریزه...کسایی که دیر به مسابقه رسیدن سعی کنن برای این مسابقه یک مدل ساده انتخاب کنن..ولی از دفعات بعد با قدرت در مسابقه شرکت کنن....
یه نکته دیگه اینکه رندر اصلی رو در این تاپیک قرار ندید..فکر کردم لزومی نداره بنویسم ولی ..الان فکر کنم باید اینم به قوانین اضافه کنم...
.
.
موفق باشید

آخرین ویرایش:

javadgonbadi

Well-Known Member
سلوم دوستان

به به من که هر موقع به مسابقه می رسم تموم شده شانس ما هسته دیگه

منم یه چی می زنم برا خنده حال کنین

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
من یه پیشنهاد دارم امیدوارم مقبول واقع بشه
پیشنهادم اینه که:

....................تمام کسانی که کارشون به مرحله داوری مسابقه رسید 10 امتیاز از امتیازات خودش رو به نفر اول تقدیم کنه تا به این شکل مسابقه هم جذاب تر بشه و هم دوستان انگیزه بیشتری داشته باشند هر چند هنوز کسی نفهمیده این امتیازات و سطح بندی ها به چه دردی می خوره ولی فکر کنم به درد چنین کاری بخوره

مثلا 21 نفر هم که در مسابقه شرکت کنن و کارشون به مرحله داوری برسه نفر اولشون در نهایت 200 امتیاز کسب میکنه و حداقل یک سطح میاد بالاتر

موفق باشید

پیشنهاد جالبیه..ولی اینجا جای این بحث نیست..دوستان خواهش میکنم قوانین رو رعایت کنید این به خاطر خودتونه که تاپیک به هم نریزه..پستتون رو از اینجا پاک کنید و به تاپیک نظرات ببرید اونجا
در موردش بحث میکنیم ولی اینجا دیگه هیچ جوابی داده نمیشه..

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ

عزیزم شما پست اول رو خوندی؟ جایی نوشته که وایر فریم رو در تاپیک قرار بدید؟ اینجا فقط برای گذاشتن مراحل کاره نه برای رندر نهایی و وایر فریم...اگه کارتون تموم شده باید رندرها + وایر فریم رو برای من پیغام خصوصی کنید..

aroen

Well-Known Member
سلام به همه
منم میخوام تو مسابقه باشم درسته از مدلینگ تقربیا چیزی نمی دونم ولی خب به نفر آخری هم تو هر مسابقه ای نیاز هست :green: کی بهتر از من؟!
میخوام یه آیفون - دوربین مدل کنم اینم عکسش (امیدوارم مشکلی از لحاظ قوانین نداشته باشه هر چند فکر نمی کنم بتونم تا جمعه تمومش کنم)

پیوست ها

• IMG_0346.JPG
    IMG_0346.JPG
    52.9 کیلوبایت · بازدیدها: 13
آخرین ویرایش:

Mehran coyote

Well-Known Member
نشستم ی نصفه روز رو یه دوربین کار کردم یهو یه سری کار گنده ریخت رو سرم :shock:
بیس مدلو زدما مونده بود جزئیات که دیگه وقت نمیکنم به مسابقه برسم:sad:
اگه تمومش کردم بعدا میزارم گالری
خوش باشین دوستان

HOSSEIN.D

Well-Known Member
ای وای!
سلام.
من دیر این تاپیکو دیدم.
اگر تونستم و وقت کردم Canon EOS Rebel T3i رو مدل میکنم.

پیوست ها

• $(KGrHqIOKpcE19IhCD6MBNqo(,!Uzg~~_35.JPG
    $(KGrHqIOKpcE19IhCD6MBNqo(,!Uzg~~_35.JPG
    18.1 کیلوبایت · بازدیدها: 6

Mehroo

Member
به به
میبینم که دوستان شدیدا مشغول هستن
خسته نباشید
خب من دوربین خودم رو انتخاب کردم
اگر فرصت مسابقه بیشتر بود خیلی دوست داشتم pentax-kx مدل کنم
ولی خب به دلیل فرصت محدودمجبورم یه مدل ساده تر رو انتخاب کنم ولی باز هم مطمئنم زمان کافی برای ساخت جزئیات رو نخواهم داشت ولی مطمئنا در مسابقه حضور خواهم داشت
در نتیجه تصمیم دارم nikon-fe2 رو مدل کنم
مجید جون میدونم اینجا جاش نیست ولی لازمه بازم بگم پنج روز زمان مناسبی برای کسانی که شاغل هستن نیست اینطوری یکی مثل من که علاقه داره حضور داشته باشه ضربه میخوره

پیوست ها

• pentax-kx-red-rm-eng.jpg
    pentax-kx-red-rm-eng.jpg
    13.7 کیلوبایت · بازدیدها: 4
  • FE2.jpg
    FE2.jpg
    10.5 کیلوبایت · بازدیدها: 5

<<SAJJAD>>

Well-Known Member
سلام به همه دوستان رقیب :green:
اینم کاره من تا اینجا الان مونده جزئیات روی لنزش ، بندش و پاینش و رندرر.
----------------
پیرو حرف مهرو جان و بقیه منم میگم زمان مسابقه یخورده خعلی کمه.

پیوست ها

• step 2.jpg
    step 2.jpg
    58.7 کیلوبایت · بازدیدها: 24

جدیدترین ارسال ها

بالا