اولین انجمن کاملا تخصصی فتوشاپ در ایران

A2D3D

Well-Known Member
سلام به همه دوستان عزیز
پس چند هفته مذاکره با دوستان ، تصمیم کرفتیم تا سایتی کاملا تخصصی و فارسی فتوشاپ راه اندازی کنیم .
چنین فرومی که فقط و فقط فتوشاپ باشه ،هنوز در ایران نیست .
منتظر فعالیت گسترده شما در این انجمن هستیم .
با تشکر : محمد
www.baft-ps.ir
www.iran-ps.com
موفق باشید

pro.ps

New Member
سلام سوالی داشتم در رابطه با فتوشاپ

من اگه بخوام پوستر فیلمای خارجی رو به اصطلاح تایپو گرافی کنم باید چیکار کنم لطفا آموزش دهید
بذارید واضحتر بگم مثلا فیلمی داریم به نام پدر خواند که در پوستر اصلی آن نوشته the god father حالا من میخوام با همون فونت سایز و شکل شمایل مانند godfather بنویسم پدر خوانده که از نظر شکل ظاهری و گرافیکی دقیقا قونت و رنگبندی و غیره اش مانند god father شود
به عنوان مثال به عکس زیر نگاه کنید

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/4/4d/Godfather.jpg

من دقیقا میخوام با همون فونتی که نوشته گاد فادر به فارسی همونو بنویسم با همون فونت و غیره یعنی یه جورایی شبیه اسم انگلیسی اون بنویسم پدر خوانده
امیدوارم توسنته باشم منظورمو برسونم

zaraksis

New Member
سلام دوستان،کسی میدونه چطور میشه از یک تصویر چهره رو حذف کرد به صورتی که جای چهره خالی بمونه و عکس رو به صورت قالب ذخیره کرد؟!!یعنی بعدا بشه این تصویر رو روی تصاویر دیگه paste کرد و چهره ی خالی عکس روی چهره ی عکس جدید قرار بگیره!گرفتین؟یه سری فریم آماده هست توی بعضی از موبایلا واسه عکس گرفتن،منظورم اینه عکس بشه مثل اون فریما
ممنون میشم راهنمایی کنید:-?

lotfi1008

New Member
سلام من چند وقته یه مشکل برام پیش اومده هر عکسی که توی فتوشاپ باز می کنم دیده نمیشه لایه ی عکس توی پنل لایه ها هست ولی در صفحه اصلی عکس دیده نمیشه لطفا کمکم کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا