اولين سالگرد تاسيس مجيد آنلاين !!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Pooriya_Online

Active Member
منم تولد سايت رو به همه كاربران به خصوص مجيد تبريك ميگم. :wink:

موفق و پيروز باشيد.

راستي مجيد جان تولد سايتت هم مبارك !
انشاالله شيريني جشن عروسي شما را بخوريم !

ميگم اگه انمزد شما هم يك ايدي اينجا بسازد زن ذليلي شما خيلي خنده دار ميشه................... :oops: :p

amirnezhad

Member
مجيد جان شلام :)

من هم به نوبه خودم تولد سايتت رو تبريك ميگم و اميدوارم كه تو هم هميشه مثل سابق موفق باشي :wink:

shaar

Member
غلط املاپي!

چي ميشد اگه اين پارسا چغلي نمي كرد! اگه اونهم (عابر دانشمند) متوجه نشه لابد شما بهش PM ميدي كه اي واي شار چي كار كرد!
ضمنا اينجا هم مثل ساير انجمنها٬ ملت به درست نوشتن كم عادت هستن و غلط هاي املايي بعضي وقتها چنان زياد و بيريحت ميشه كه خوندن يه پست 2 سطري يك دقيقه طول مي كشه!! حيف وقتشو ندارم اينجا هم معلم ادبيات بشم!!! والا

Zanguei

Member
سلام داداش مجيد!
منم صميمانه بهت تبريك ميگم!
ان شاالله هم اين سايت هميشه بهترين باشه!
و هم ان شاالله زندگي خودت هميشه اونطوري كه دوستداري و به صلاحت هست باشه.
مجيد جون دوستت دارم!
07.gif

siana

New Member
:D شكرانه بازوي توانا بگرفتن دست ناتوان است.

مجيد جان اميدوارم همواره توانا باشي.

تولد majidonlin مبارك :p :p :p

drritalin

Member
مباركه...!

سلام به شما.مبارک باشه ايشالله.
مجيد جان فقط مي تونم بگم آشنايي با تو برام افتخار بزرگي بود.
هميشه در خدمتم.

دوست تو : ارم (دکتر ريتالين)

با سلام:
آقا مجيد من هم اولين سالگرد تاسيس سايت را بهت تبريك مي گويم و اميدوارم كه هر چه سريعتر تمامي قسمت هاي سايت فعاليتشون را دوباره آغاز كنند.

miladmovie

Active Member
مجيد جون واقعا گل كاشتي
من هم تبريك مي گم
و اما نكته نمي خواهي يك قرار عمومي براي اين مناسبت بگذاري؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

اول از همه دوستان تشكر ميكنم بابت تبريكات و لطفي كه دارن :oops:

در مورد قرار عمومي اتفاقا من هم يك همچين چيزي در نظر داشتم... اما خب چون بصورت پرا كنده هستيم من با خودم فكر كردم اگر بشه در يك شب و در يك ساعت در شهرهاي مختلف كه كاربرها هستند قرار عمومي رو بذاريم كه بچه ها جمع بشن و همديگه رو ببينن..
مثلا ما در مشهد بر گذار ميكنيم بچهاي تهران در تهران خودشون بر گذار كنند اصفهاني ها در اصفهان شيرازي ها در شيراز شمالي ها در شمال جنوبي ها در جنوب و ...

من نظرم اين بود اگر بشه عملي كرد كه يك قرار عمومي هماهنگ كسوري بر گذار كنيم توپ ميشه :wink: بعد هم عكسهاي تمام قرارها رو در سايت قرار ميديم كه ديگه همه كاربرها بتونن با هم آشنا بشن..

مجيد

مجيد جان منو كه تهديد به اخراج كردن مديران گرامي كه نوكرشونم هستيم ! اما اين شار عزيز ميهمان بود ! به اونم گير داديد ؟ آخه ما كه از 255 حرف امضامون تجاوز نكرد كه ! :? :cry:

Re: غلط املاپي!

shaar گفت:
چي ميشد اگه اين پارسا چغلي نمي كرد! اگه اونهم (عابر دانشمند) متوجه نشه لابد شما بهش PM ميدي كه اي واي شار چي كار كرد!
ضمنا اينجا هم مثل ساير انجمنها٬ ملت به درست نوشتن كم عادت هستن و غلط هاي املايي بعضي وقتها چنان زياد و بيريحت ميشه كه خوندن يه پست 2 سطري يك دقيقه طول مي كشه!! حيف وقتشو ندارم اينجا هم معلم ادبيات بشم!!! والا
دست شما درد نكنه آقاي شار ! يك شوخي كرديم 100 تا حرف پشتمون زديد ! به خدا قسم اگه عابر پياده بويي برده باشد ! من به هيچ احدي نگفتم شما اومدي اينجا ما هر جور راحتيد !

salmanclever

Well-Known Member
Majid گفت:
سلام

اول از همه دوستان تشكر ميكنم بابت تبريكات و لطفي كه دارن :oops:

در مورد قرار عمومي اتفاقا من هم يك همچين چيزي در نظر داشتم... اما خب چون بصورت پرا كنده هستيم من با خودم فكر كردم اگر بشه در يك شب و در يك ساعت در شهرهاي مختلف كه كاربرها هستند قرار عمومي رو بذاريم كه بچه ها جمع بشن و همديگه رو ببينن..
مثلا ما در مشهد بر گذار ميكنيم بچهاي تهران در تهران خودشون بر گذار كنند اصفهاني ها در اصفهان شيرازي ها در شيراز شمالي ها در شمال جنوبي ها در جنوب و ...

من نظرم اين بود اگر بشه عملي كرد كه يك قرار عمومي هماهنگ كسوري بر گذار كنيم توپ ميشه :wink: بعد هم عكسهاي تمام قرارها رو در سايت قرار ميديم كه ديگه همه كاربرها بتونن با هم آشنا بشن..

مجيد
آقا مجيد سلام و خسته نباشيد
آقا مجيد من شديد با اين نظر و پيشنهاد شما موافقم آقا من در تكميل گفته هاي شما يك پيشنهاد دارم اونم اينكه در شهرهايه ديگر غير از مشهد كساني كه به گردن سايت حق دارن و توي سايت حق آب گل دارن يعني منظورم اينه كه توي سايت يا مديرن ياهمكار سايت يا كاربر بسيار فعال يا .... خلاصه دراون شهر از بين افراد ديگه از اون شهر فعال ترند را شناسايي كني يا يك پيغام بدي كه خودشون را معرفي كنند و پس از هماهنگي با شما و برنامه ريزي آنها را در سايت اسامي يا آيديهاي آنها رااعلام كنيد و مكان و برنامه قرار عمومي را همون افراد در شهر خودشون به شما اعلام كنند و مكان قرار عمومي را در همون شهر ها در سايت اعلام كني
و كلا مسئوليت قرار در شهر را همون افراد بر عهده بگيرند چون آنها بيشتر از شما با شهرشون و مكانها و شرايت شهرشون آشنا هستند و در سايت قيد كنيد كه هر كس هر سوالي مشكلي چيزي داره بره با مسئول قرار در همون شهر در ميان بزاره اينجوري هم يك بار سنگيني از دوش شما برداشته ميشه هم فكر كنم تعداد افرادي كه براي قرار ميان بيشتر ميشه چون سر در گم نيستند و ميدونند كه كسي هست كه توي اون شهر براشون برنامه ريزي كرده البته اين يك پيشنهاده من فكر ميكنم اينجوري بهتر باشه...
با تشكر
سلمان...!

ealy

Member
مجيد جان منم سالگرد تولد سايت رو تبريك ميگم اميدوارم همينطور با قدرت به كارت ادامه بدي. :wink:

miladmovie

Active Member
Re: غلط املاپي!

shaar گفت:
شار جون اينجا پرشين تولز نيستا 8O
اگر جرمي مرتكب شدي خودم مي شم قاضي محكمه 8O
اون وقت اينجا كسي هم نيست كه بياد وكيلت بشه 8O

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا