اواتور سایت مشکل داره ؟؟؟؟؟؟؟؟

Parham

Well-Known Member
والا برای من که مشکل نداره ... یه چند بار صفحه را Refresh کن - ctrl+F5 هم میتونی‌ استفاده کنی‌ - اگر باز هم نشد مشخصات خودتو از طریق پیغام خصوصی‌ برای من بفرست به همراه لینک آواتارت که برات آپلود کنم ...

L.NAZ.P:P

New Member
ممنونم ولی حل نمیشه من تازه ثبت نام کردم توی این سایت از کسانی هم پرسیدم ولی مثل اینکه این مشکل جدید شما مخواین یک نام جدید باز کنید بعد متوجه میشین

Parham

Well-Known Member
نه دوست عزیز مشکل نداره من شخصا برای یکی‌ 2 نفر که همین مشکل را داشتن آواتار را نصب کردم شما هم اگر مشکل داری مشخصات خودتو به همراه عکسی‌ که می‌خوای در یک پیغام خصوصی‌ برای من ارسال کن تا من برات قرار بدم ...

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
پرهام جان طبق بررسي هايي كه كردم ظاهرا دوستاني كه توي سيستم جديد عضو ميشن اين مشكل رو دارن..

من اين مشكل رو با بخش ساپورت vb در ميان گذاشتم هنوز جواب خاصي نگرفتم.. به محض اينكه مشخص شد و رفع شد اطلاع ميدم

مجيد

Parham

Well-Known Member
یکی‌ 2 تا از دوستان هم که تازه عضو شده بودن مثل اینکه همین مشکل را داشتن که نمیدونم از چی‌ بود همونجوری که در بالا گفتم من برای یکی‌ 2 تا از اونها آپلود کردم یا از طریق لینک هم امتحان کردم کار کرد ... ممکن هستش این مشکل از زمان آخرین ارتقا باشه چون من زمانی‌ که انجمن ها Rc3 بود امتحان کرده بودم ... امیدوارم که این مشکل به زودی حل بشه ...

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
خب اين كه به خاطر اينه كه امكان آپلود عكسهاي gif‌متحرك نيست

مجيد

justin

Member
من که دیگه تو سیستم جدید عضو نشده بودم... من الان 9 ماه که عضو شدم ولی هر وقت میرم که آواتر بذارم با صفحه زیر مواجه میشم...

justinn.jpg

یعنی اصلاً دگمه browse واسه انتخاب آواتر وجود نداره....این دیگه واقعاً عجیبه

justin

Member
آقا تا اونجا که من فهمیدم مشکل من یه چزه دیگس..من حالا خیلی مدت که تو سایت عضوم ولی از اون اول ( حدودان 10 ماه پیش) میخواستم آواترا بذارم ..صفحه زیر میومد :

justinn.jpg

یعنی اصلاً browse نبود که من آواتر بذارم بعد این error رو بده...اول فکر میکردم ممکنه تو تنظیمات اشتباه کردم...ولی دیدم نه چون آخه اواتر گذاشتم که کاره شاخی نیس...

میگم پرهام جان منم مشخصاتمو بدم...با آواتارمو واسه منو امتحان کنی ببینی گذاشته میشه یا نه...:D

مرسی...

جدیدترین ارسال ها

بالا