اهل کجایی ؟!!

azita

Member
سلام
دوستان من خیلی دوست دارم که بدونم بچه های سایت اهل کجا هستن . لطفا خودتونو معرفی کنید که کجا دنیا اومدین و کجا زندگی میکنید .
مخصوصا مجید ، علی ، سامان ، سعید ، شادی ، نگین ، رضا ، امیر ، بابک و....

ممنون

Saeid Taheri

Active Member
azita گفت:
سلام
دوستان من خیلی دوست دارم که بدونم بچه های سایت اهل کجا هستن . لطفا خودتونو معرفی کنید که کجا دنیا اومدین و کجا زندگی میکنید .
مخصوصا مجید ، علی ، سامان ، سعید ، شادی ، نگین ، رضا ، امیر ، بابک و....

ممنون
اگه منظورتون از سعيد من هستم
من مشهد به دنيا اومدم و در خود مشهد هم زندگي ميكنم و همچنين 17 سال دارم
با تشكر موفق باشيد

azita

Member
سعيد جان دستت درد نكنه
بقيه كجان ؟؟؟؟
مجيد ، علي ، ......
آقا سامان من اونو ديدم ولي خواهش كردم كه بگيد كجا دنيا اومدين و الان كجا هستين

ممنون

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

منم در سبزوار به دنيا اومدم الان مشهد زندگي ميكنم 22 شهريور هم وارد 20 سالگي شدم

مجيد

ACTIVE

Active Member
سلام
دوست گرامي اگه منظورتون هم از رضا منم { البته رضا زياده مثلا سرور عزيزه كم لطف جناب رضا چيذري }
بايد بگم من خودمو كامل تو لينك گفته شده معرفي كردم .
منم بچه رضاييه هستم و 21 سال سنمه ٬ الآ نم ساكنه اورميه هستم . در خدمتتونم .
موفق باشيد .

من تو مشهد به دنيا اومدم ولي خودمو يك مشهدي نميدونم !!!!
الان هم همونجام

منم امير حسينم.15 سالمه.اهل اهوازم.از اون موقع كه سايت آقا مجيد سفيد تشريف داشتن حدود دو سال پيش من همراهشون بودم.يه سال هم ايشون رو تو تهران زيارت كردم.چاكر همه مجيد آنلاني ها هم هستم.

Negin_ET

Member
سلام آزيتا جون;
يه دونه نگين كه بيشتر اينجا نيست پس حتما منظورت از نگين من بودم ديگه نه؟ :wink:
منم تهران به دنيا اومدم و هنوز در تهران زندگي ميكنم...سنمم كه 21 سال هستش...
يكساليم ميشه كه با اين سايت آشنا شدم...خيلي چيزا از بچه هاش ياد گرفتم...همشون رو دوست دارم و به وجود تك تكشونم افتخار ميكنم ...

موفق باشي

Pooriya_Online

Active Member
منم كه پوريا هستم. نميدونم چطوري شد كه با اين سايت آشنا شدم ولي اينو ميدونم كه از لوگوي سايت خوشم اومد و روش كليك كردم بعدشم عضو شدم و... تا امروز كه در خدمت شما هستم.
15 سالم 18 آذر 1367 به دنيا اومدم. تو تهران به دنيا اومدم و الانم همين دورو ورام.
مخلص هرچي مجيد آنلايني هم هستيم.

درضمن به شما هم تبريك ميگم كه در اين سايت عضو شدين چون خيلي سايت خوب و مفيد و آموزشي و درضمن خوشگلم شده (قبلا بود ولي الان يه چيزه ديگه اي شده)

موفق و پيروز باشيد...

Scorpio

Member
اي بابا ... من كه انگشت نماي خاص و عامم ...
محل تولد : بازار مشترك
محل سكونت : رو زمين دنبالم نگرد ، شايد تو آسمون پيدام كني ... :lol: :lol:

موفق باشيد

علي

سلام
منم كه چه عرض كنم از ما بهترون بيشترن وخيلي هم عاقلتر
عرض كنم منم امير هستم وتازه 22 ساله شدم در شهر زيباي اذربايجان (انا يوردم) اروميه بدنبا اومدم وهم اكنون هم در همين شهر مشغول به تحصيل و زندگي مي باشم .يه 15 ماهي ميشه با اين سايت اشنا شدم وخيلي خيلي چيزها از بچه هاش و يا استادان وبزرگوارنم ياد گرفتم واميدوارم در كنار هم بتونيم به جاهاي بلند نه سر كوه .... بلكه .......... برسيم
اميدوارم زياده گويي نكرده باشم
به اميد ديدار تك تكتون در شهر سرسبز وزيباي اروميه (رضائيه )

سلام
منم كه چه عرض كنم از ما بهترون بيشترن وخيلي هم عاقلتر
عرض كنم منم امير هستم وتازه 22 ساله شدم در شهر زيباي اذربايجان (انا يوردم) اروميه بدنبا اومدم وهم اكنون هم در همين شهر مشغول به تحصيل و زندگي مي باشم .يه 15 ماهي ميشه با اين سايت اشنا شدم وخيلي خيلي چيزها از بچه هاش و يا استادان وبزرگوارنم ياد گرفتم واميدوارم در كنار هم بتونيم به جاهاي بلند نه سر كوه .... بلكه .......... برسيم
اميدوارم زياده گويي نكرده باشم
به اميد ديدار تك تكتون در شهر سرسبز وزيباي اروميه (رضائيه )

magid

Member
با سلام
خوب من هم كه magidهستم كپي majid
اهل شورآباد :wink: البته فكر كنم فقط شما زندان معتادينشون براتون آشنا باشه
بخاطر اينم كه همش به من انگ معتادي و اعتياد نزنند از شورآباد كوچ كرديم آمديم
شابدلعظيم(شهرري) :wink:
ولي هيچ كجا شورآباد نمي شه :wink:
لاكردار عجب مواد نابي داشت :oops:
تازه رفتم توي 23 سال والان هم كه تازه ترك ديار كرديم شب ها همش ياد شورآبادم :( :(
شورآباد خوب دياري بود ما قدرش ندانسيم....

با تشكر

مجيد( 8O )

MnavidM

Active Member
با سلام.

منم گفتم بيام خودم روبيشتر معرفي كنم مگه چي ميشه ... :wink:

من نويد اهل سنندج هستم .

و الان هم 16 ; 17 سالم است . از اين سايت هم خيلي چيز ها ياد گرفتم و از همون اول ها

با سايت بودم (منظورم اينكه سايت رو مي شناختم :roll: ) .

تو كار برنامه نويسي هم كه باشه من از كوچيك و بزرگ كار كردم

Basic , VB , Pascal, Delphi , JavaScript , PHP

و يه خورده از همه چي :wink:

سلام
من محمد حسن تازه رفتم تو 18 سال اهل و ساكن شيرازم اگه از خودم تعريف نباشه خيلي خاكي و خودموني هستم انقدر خاكيم كه وقتي بارون مياد گِلي مي شم :lol: :lol:
:idea: از بچگي به فتوشاپ علاقه داشتم و تو كار گرافيك بودم (از لوگوم معلومه) هر چي برنامه گرافيكي بگيد كار كردم بعد كه بزرگ تر شدم افتادم دنبال برنامه نويسي Basic , VB , Pascal, Delphi , JavaScript خوب يه كمي از اين چيزا بلديم
يادم نيست كه چطور با مجيد آنلاين آشنا شدم ولي فكر كنم تو سايت دانش بود كه مقاله هاي آقا مجيد رو مي خوندم
درسته كه دانشجو الكترونيكم ولي عاشق كامپيوترم ولي از ترس سربازي ديگه رفتم الكترونيك
خوب ديگه ما مخلص همتون هستيم دربرابر شما بزرگواران هيچي بلد نيستيم (به خدا راست ميگم) خدمت اقا مجيد همه مجيد آنلايني ها ارادت داريم
فكر كنم ديگه زياد حرف زدم :wink:
موفق وپيروز
محمد حسن :wink: 8)

rouhollah

Member
منم كه همه ميشناسن

روح الله هروي نژاد

ملقب به رولي . ميكاپيل . هكر آواره .

بچه خاك پاك مشهد اونم چي !!!پايين شهر

25 سالمه از همه تون بزرگترم !!!

متاهلم 2 تا بچه هم دارم

زماني كه مجيد داشت دومين مجيد آنلاين رو ثبت ميكرد من اون موقع داشتم هاست ميفروختم

فوتوشاپ رو از زمان ورژن 3 اش ميشناسم

ولي باهاش كار نميكنم

ديگه عاشق سيخكولك كاري با ويندوزم

kami_mz

Well-Known Member
من يه بار ديگه نوشتم. ولي بازم مي نويسم چون يه فرقايي كردخ.
كامبيز مظفزي- 20 ساله.
امروز از سربازي معاف شدم. تخصصم خراب كردن كارهايي كه با تمام وجود روشون كار مي كنم.

جدیدترین ارسال ها

بالا