انیمیشن مورچه کارگر با نرم افزار مایا ( حتما ببنید )

امین تری دی

Active Member
سلام خدمت تک تک دوستان این انیمیشن در سال 86 و به صورت انفرادی ساخته شده و تمام سنگینی کار از جمله
مدلینک - انیمیت - رندر - و ... حتی صدا گذاری بر عهد خودم بود این اینمیشن اولین کار من با نرم افزار مایا بود .
و همچنین در جشنواره های حرکت 2 جایزه ویژه و در جشنواره طنز طهران 88 مقام دوم را کسب کردم :)

خوشحال می شم دوستان این انیمشن رو ببینم در ضمن باید بگم مدت زمان این انیمشن 8 دقیقه است و برای ساختن آن از

نرم افزارهای
Maya
Comustion
Photoshop
Render : Mentalray and Turtle

استفاده کردم

اگر در سایت Vimeo عضو هستید می توانید انیمشن را دانلود کنید و اگر عضو نیستید می توانید به صورت انلاین آن را ببنید

http://www.vimeo.com/9838983

پیوست ها

• WA.JPG
    WA.JPG
    13.7 کیلوبایت · بازدیدها: 25

pclord

کاربر متخصص
سلام
آقا من انیمیشنو دیدم،واقعا زیبا و حرفه ای کار شده، خیلیخوبه آفرین
این که خودت تنها ساختی خیلی حرفه ، و این که اولین کارت بوده.
،هم داستان خوبی داشت هم این که صدا گذاری و آهنگ گذاری خیلی خوب کار شده بود.جدا از مدل سازی ،تکسچرینگ،نورپردازی و رندرینگ که میتونست بهتر باشه،اما چون داستانش مهم بود،زیاد به چشم نمیخوره، جالبه بدونی من چند وقت پیش یه انیمیشن از پیکسار دیدم،انیمیشن تو تقریبا کیفیتش با اون برابری میکرد،یعین تو اون انیمیشن پیکسار زیاد واقعی نساخته بود،و داستان براشون مهم بود.

فقط یه سوال،مدت زمان ساخت این انیمیشن چه قدر یه طول انجامید؟

اگه یه لینک دانلود گذاشته بودی خیلی خوب میشد.
دوستانی که میخوان دانلود کنن،با Internet Download Manager میتونن به راحتی دانلودش کنن.

موفق باشی.

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام امین عالی بود.دمت گرم.حال کردیم با این مگسهای بد جنس.غورباقتم 1 چشم بود!؟:lol: ولی آخر زحمتت کاملتر میشد یه روایت خو ب داشته باشه.درسته خواستی سزای عمل بد خورده شدن توسط غورباقست اما می تونستی از خود مورچه هم در پایان 1 روایتی بکنی.
فکر می کنی فرق شرک 3 با فیلمی مثل آقای روباه فانتزی چیه؟!
MV5BODMyMTY2MzM3OV5BMl5BanBnXkFtZTcwODQ3MTk4Mg@@._V1._SX640_SY346_.jpg

MV5BMTgwMTE4MTUzOV5BMl5BanBnXkFtZTYwMzU4OTA3._V1._SX485_SY273_.jpg

از نظر هزینه ساخت و گرافیک و جزئیات با هم قابل مقایسه نیستن.اما آقای روباه کاندیدای 2 تا اسکار شد اما شرک 3 رو گذاشتن در کوزه آبشو خوردن.چون آقای روباه داستان بسیار قوی روایت قوی و بی نظیر داشت اما شرک 3 یه انیمیشن بسیار قوی اما داستان بسیار مزخرف داشت.

زحمتت بسیار قابل تقدیره.اما چقدر خوبه قبل از شروع کار چند تا استوری بورد بزنی و بدونی چی قراره بسازی و با یک داستان خوب و اجرایی که در حد توان داری( که با امکانات ایرانی ها همین عالیه) بتونی جذابیت بیشتری خلق کنی.

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
سلام امین جان

من قبل از این که اینجا بزاریش دان کرده بودم

میتونم بگم عالی بود.... ولی کاش موچه هم حرف میزد...

من 10 بار دیدم ... هر بارم خیلی حال کردم...... اینقدر از اون صدای اسی خوشم اومد که نگو (چی داداش!)

با آب ریختن روی سر اسی هم خیلی حال کردم....

فیزیک کار هم خوب بود

صدای کار برای مخاطب ایرانی دلنشین بود ولی آخراش دیگه داشت ...... درضمن کل صدا رو یه فرکانس و یه میزان نبود و بعضی وقتها Volume کم یا زیاد میشد

کلا صدا خیلی بهت کمک کرد تا کار رو طنز آلود کنی....

میگم صدای داداشتم تو کار بود؟ اسی بود یا جواد؟

دمت گرم.... واقعا میگم خسته نباشی پسر

Mehdi_Lover3dsmax

مسئول مدرسه گرافیکی سه بعدی
سلام

امین جان کار زیبای شده
من شما رو از جونیام میشناسم از 4 سال پیش که اون انیمیشن ترسناک رو با مکس زدی .
همونی که با یه سیستم قدیمی و کلی پارتیکل زدی . نسبت به اون موقع خیلی پیشرفت کردی
همت بالایی داری . البته مثل اینکه این کارم مال 86 هست

مثل همیشه موفق باشی

یا علی

امین تری دی

Active Member
سلام

امین جان کار زیبای شده
من شما رو از جونیام میشناسم از 4 سال پیش که اون انیمیشن ترسناک رو با مکس زدی .
همونی که با یه سیستم قدیمی و کلی پارتیکل زدی . نسبت به اون موقع خیلی پیشرفت کردی
همت بالایی داری . البته مثل اینکه این کارم مال 86 هست

مثل همیشه موفق باشی

یا علی

ممنون رفیق نظر لطف شماست ا:rose:

kamifa1986

Well-Known Member
تبریک. واقعاً محشر بود. چه مدت طول کشیده؟ اگه 4 تا مثل شما اینجا پیدا شه دیگه حله. موفق باشی

1835ali

Well-Known Member
جالب بود بخاطر اینکه با لاخره یه انیمیشن از بچه های اینجا دیدم واقعاً بهت خسته نباشید می گم
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا