انیماتور bip می خوام

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ENP

New Member
با عرض سلام و خسته نباشید بنده و گروهمون(بازی سازی) نیازمند به یک فرد یا دو نفر انیماتور متخصص به bip هستیم درصورتی که تمایل به همکاری دارید لطفا اعلام کنید
تعداد گروه الان 12 نفر هست
هر هفته جلسه های آنلاین داریم و ...
برای اولین بار هم با روشی نوین همکاری آنلاین و اینترنتی رو برقرار کردیم
و تا به حال کارمون هم شروع شده
تنها چیزی که نداریم انیماتور هست
در رابطه با هزینه هم بگم که کار ما دنبال سرمایه گذار هست و احتمالا بنیاد سرمایه گذارش بشه
(بنیاد ملی بازی های رایانه ای)و ماداریم یک مرحله از بازی رو برای بنیاد طراحی می کنیم تا هم بتونیم نظر اونها رو جلب کنیم و اگر نظرشون جلب نشد که بعید می دونم اون وقت شرکت هایی نظیر تبیان هم روی کار سرمایه گذاری می کنند که اونم خیلی راحت کار رو قبول می کنند ولی تا زمانی که چیزی رو نسازیم نمی تونیم دنبال سرمایه گذار باشیم پس اگر کسی با این شرایط آماده همکاری هست اعلام کنه اگر هم قبول کنه با این که وضعیت خوبی ندارم
ولی مبلغی رو هم از جیب خودم می دم ولی متاسفانه نه به اندازه ای که یک انیماتور می تونه مبلغش هم توافق می کنیم ولی این مبلغی هم که می دم فقط برای اطمینان طرف از کار ماست و این مبلغ نشان می ده که کار ما جدیه و بعد از پیدا کردن اسپانسر از خجالت انیماتور در میایم
امیدوارم این تاپیک بی نتیجه نباشه
بدرود
برای اطلاعات بیشتر هم به من ایمیل بزنید
ایمیل من ...(ویرایش شده توسط انیمیشنز)...
در ضمن من مبلغ دقیق انیمیت کارکتر رو نمی دونم اگر مبلغش رو هم اطلاع بدید ممنون می شم شاید بتونم کل مبلغ رو بدم و نیاز به انتظار برای سرمایه گذار نباشه ولی خیلی ضروریه لطفا هرکسی می تونه اعلام کنه یا راهنمایی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Pars 3d

Member
با درود فراوان
من Cat کار میکنم ، البته با biped کمی آشنا هستم .
اگه کمکی از دستم ساخته است در خدمتم.
در ضمن توی ساخت بازی انیماتور کارش فقط انیمیت دادن به کاراکترهاست ، منظورم اینه که نیازی نیست که کدنویسی یا اینجور چیزی انیماتور بلد باشه ؟
خوشحال میشم کمکتون کنم .
سپاسگذارم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا