انداختن بافت روي چهره

sorosh

Active Member
سلام دوست عزيز

من فكر مي كنم اگر متن آموزش اين بخش از كتاب را

اسكن كني و تصوير آن را در اين جا بگذاري زياد وقت

شما را نمي گيرد .....

.ولي به هر حال خيلي جالب بود

مرسي.

Masih

Well-Known Member
sorosh گفت:
سلام دوست عزيز

شما را نمي گيرد .....

مرسي.

قانون كپي رايت هم هوتوتو ديگه؟! :roll:

مسيح.

0nline

New Member
برا بعضي ها سخته اموزش!!!! :!:
هر كسي از بروبچ كه وارد يا علي آموزشش بده
تا مجید انلاینیها حآل کنن

sorosh

Active Member
Masih-Evanescence گفت:
sorosh گفت:
سلام دوست عزيز

شما را نمي گيرد .....

مرسي.

مسيح.

دوست عزيز در ايران صحبت از قانون كپي رايت كردن اگر مسخره نباشد

خنده دار است :D

ImanYari

Member
درسته اينجا ايرانه! كپي رايت هم خنده داره!
ولي دليل نميشه ما رعايت نكنيم
بالاخره بايد از يه جايي شروع بشه
ما بايد اول خودمون رو درست كنيم. مگر اينكه كلا اصل قضيه رو قبول نداشته باشين! كه بحثش جداست!!

Masih

Well-Known Member
sorosh گفت:
Masih-Evanescence گفت:
sorosh گفت:
سلام دوست عزيز

شما را نمي گيرد .....

مرسي.

مسيح.

دوست عزيز در ايران صحبت از قانون كپي رايت كردن اگر مسخره نباشد

خنده دار است :D

آقا من هم همين نظر رو دارم ولي اين ديگه واقعا ضايع هست كه ميگين بياد صفحات كتاب رو اسكن كنه بگذاره اينجا! باز 2 تا از جالباش رو اگر اين كارو بكنه اشكالي نداره اما نه ديگه همه‌اش رو! 8O

مسيح.

anti-life

Active Member
اقا لينك رو گرفتيد يا نه .......ميگم انگار ما خيار كنار ديواريم ديگه ...... بابا لينك رو گذاشتم بريد حال كنيد . :دي

sorosh

Active Member
anti-life گفت:
اقا لينك رو گرفتيد يا نه .......ميگم انگار ما خيار كنار ديواريم ديگه ...... بابا لينك رو گذاشتم بريد حال كنيد . :دي

آقا مرسي ...من لآموزش آن را اين پايين ميگذارم فقط اينگليسي است

......ضمنا مسيح عزيز مثل اينكه متن نوشته من را كامل نخوانديد من عرض كردم فقط آن

قسمت را اسكن كنه ......

sorosh

Active Member
anti-life گفت:
http://www.freephotoshop.com/html/tutorials.html

سوروش جان اين لينك آموزش همين عكسي هست كه ايشون گذاشته بودن براي تبليغات اون كتاب..

عزيز من آموزش آن عكسي كه ايشان گذاشتند را پيدا نكردم ولي آن آموزشي كه پيدا كردم و

متن زيپ شده آن را كذاشتم را كار كردم نميدونم بهش رسيدم يا نه

پايين را ببينيد

imanksg

Member
سلام دوستان
بزودي شركت ماناسافت (2ماه ديگه) نرم افزاري به بازار عرضه ميكنه كه شامل 15 سي دي ميباشد كه سير تا پياز تكنيك هاي حرفه اي فتوشاپ رو توضيح داده كه اين تكنيك در مقابل اونا چيزي نيست اين نرم افزار براي اولين بار در ايران توليد شده كه به صورت مالتي مديا و آموزش قدم به قدم به فارسي توضيح داده شده كه فقط قيمتش كمي بالاست حدود 35000 تومان ولي به نظر من ميارزه من خودم سعي ميكنم اين نرم افزارو تهيه كنم (از صدتا كتاب بهتره).

Masih

Well-Known Member
imanksg گفت:
سلام دوستان
بزودي شركت ماناسافت (2ماه ديگه) نرم افزاري به بازار عرضه ميكنه كه شامل 15 سي دي ميباشد كه سير تا پياز تكنيك هاي حرفه اي فتوشاپ رو توضيح داده كه اين تكنيك در مقابل اونا چيزي نيست اين نرم افزار براي اولين بار در ايران توليد شده كه به صورت مالتي مديا و آموزش قدم به قدم به فارسي توضيح داده شده كه فقط قيمتش كمي بالاست حدود 35000 تومان ولي به نظر من ميارزه من خودم سعي ميكنم اين نرم افزارو تهيه كنم (از صدتا كتاب بهتره).

8O فقط 35000 تومان؟!!!! آقا شما مطمئن هستي كه يه صفر كم نگذاشتي؟! يعني سي و پنج هزار تومان هست يا سيصد و پنجاه هزار تومان؟ اين قيمتي كه شما ميگي واقعا مفته!

مسيح.

imanksg

Member
بله دوست من قيمت اين مجموعه اينطوري كه من تو نمايشگاه از مدير شركت مانا سافت پرسيدم گفت بين 35 تا (حداكثر) 40 هزار تومان به نظر منم مفده چون من نمونه كاراي آموزشي اين مجموعرو ديدم واقعا عاليه و خيلي بيشتر از اين ميارزه .
من به محض اينكه اين نرم افزار وارد بازار شد تهيه ميكنم و هر هفته يكي از صد (100) آموزش اين نرم افزار رو در اين انجمن آموزش ميدم . (اگه بتونم!)
راستي اين شركت يه نرم افزار در زمينه چاپ توليد كرده كه اونم واقعا عاليه كه اسمش هست كارگاه چاپ كه در قالب 4 سي دي و قيمتشم حدود 9000 تومان است .
اين نرم افزار فردا روز دوشنبه 21 ارديبهشت به بازار عرضه ميشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا