انجمن هاي تخصصي مامبو فارسي

mambo.ir

Member
راه اندازي مجدد انجمن هاي تخصصي مامبو فارسي

با توجه به مشکلات سرور قبلی که انجمن بر روی آن راه اندازی شده بود و تعطیلی انجمن با شادی بسیار به آگاهی دوستان گرامی میرسانیم که انجمن تخصصی مامبو فارسی که حاصل تلاش ۲ ساله دوستان در پروژه مامبو فارسي می باشد مجددا شروع به کار کرد .

به دلیل اینکه اطلاعات موجود در انجمن ها کامل و واضح می باشد، از دوستان در خواست می کنیم قبل از ارسال موضوع جدید در انجمن تخصصي جستجو کنند و در صورت پیدا نکردن جواب سوال خود، موضوع جدید را ارسال کنند .

برای ورود به انجمن تخصصی مامبو فارسي کلیک کنید .

joomla

Member
توجه

دوست عزیز این پست را باید در انجمن " معرفی‌ وبسایت ها و وبلاگ ها میزدی " نه اینجا !

S4DEGH

Well-Known Member
البته به مامبو ربط داره !
پس يجورايي مرتبط هست !

Aftabgardan-cc

Active Member
آقا من مي‌خوام يه سئوال كنم، چون ملاك انتخابم اين قضيه‌ست، فقط خواهش مي‌كنم نگيد اينجا جاش نيست...

ببينيد، مامبو چند تا كادر ثابت در صفحه اول داره و بعد بخش اخبار جدا از صفحه اول هست و فقط لينك‌هاش در صفحه اول قرار مي‌گيره!
مي‌خوام بدونم راهي وجود داره كه بشه بخش اخبار ماژول ثابت صفحه اول بشه؟
مثل سايت خودتون كه اخبار ارسالي در صفحه اول نمايش داده مي‌شه...
يا مثل نيوك كه اخبار در صفحه اول نشون داده مي‌شه

من مي‌خوام ببينم مامبو به درد يه سايتي كه مثلا در روز چند تا خبر قراره در صفحه اولش نشون داده بشه، مي‌خوره يا بايد برم سراغ سيستم‌هاي ديگه...

ممنون مي‌شم جوابمو بديد :)

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز طبق قوانین سایت باید در هر موضوع در مورد همون محتوا بحث بشه و لطف کن این پست را در تاپیک دیگه در همین انجمن قرار بده ، به هر حال قوانین انجمن ها هستش و شامل همه می‌شه

mambolearn

Active Member
Aftabgardan-cc عزیز

من درست متوجه منظور شما نشدم . اگر ممکنه همون طور که پرهام گفت سوال خودت رو توی یه تاپیک دیگه به صورت کامل تر مطرح کن تا انشاالله مشکلت حل بشه ...

در این مورد توی انجمن مامبولرن http://www.mambolearn.com/forum هم میتونی جستجو کنی شاید قبلا بچه ها پرسیده باشن .

یا علی
فیروزمندان

Aftabgardan-cc

Active Member
ممنون، مي‌رم تو انجمن‌هاي خودتون مي‌گردم اگه نبود، سئوال مي‌كنم :)

پارهام عزيز، خيلي معذرت مي‌خوام...

جدیدترین ارسال ها

بالا