انجمن ساز Fireboard برای مامبو و جوملا

mambolearn

Active Member
fireboard.ir/component/option,com_fireboard/Itemid,3/
persialearn.com/forum/

این دو لینک نمونه

یا علی

arashonline

Well-Known Member
بابت لينك ها ممنونم !
يك سوال چكاري مي شود كرد كه به جاي اينكه فروم رو بندازه وسط قالب ديفالت، جدا بندازه تو يه صفحه خالي ؟

آخرین ویرایش:

hitman45

New Member
بابت لينك ها ممنونم !
يك سوال چكاري مي شود كرد كه به جاي اينكه فروم رو بندازه وسط قالب ديفالت، جدا بندازه تو يه صفحه خالي ؟
این سوال من هم هست.

پ ن : سایتتون واقعا زیباست نه که بگین چوبکاری میکنم ها!واقعا زیباست و قالبش رو خیلی جالب طراحی کردین .راستی اون بالا هدر سایت کل بالا رو ÷وشش میداد بهتر تر میشد
راستی قالب رو خودون طراحی کردین؟یا اما ده است؟

لینک انجمن من
ایرادشو بگین لطفا

آخرین ویرایش:

BANDIT

Member
بابت لينك ها ممنونم !
با اجازه استاد گرامي آقا محسن

دوست عزيز شما مي بايست به بخش كاربري - مديريت قالب ها - قالب هاي بخش كاربري برويد
يكي از قالب ها را انتخاب كرده و بر روي دكمه اختصاصي كليك كنيد
سپس ليست منو ها باز ميشه كه از اونجا بايد دكمه انجمان خودتون رو حالا هر چند جا كه لينك كرديد انتخاب كنيد
در مورد قالب خالي هم خوب شما بلاخره بايد يه قلب انتخاب كنيد اگه به PHP مسلط هستيد يك قالب ساده بسازيد

BANDIT

Member
این سوال من هم هست.

پ ن : سایتتون واقعا زیباست نه که بگین چوبکاری میکنم ها!واقعا زیباست و قالبش رو خیلی جالب طراحی کردین .راستی اون بالا هدر سایت کل بالا رو ÷وشش میداد بهتر تر میشد

لینک انجمن من
ایرادشو بگین لطفا

دوست عزيز شما مخاطبتون كي هست ؟

arashonline

Well-Known Member
با اجازه استاد گرامي آقا محسن
دوست عزيز شما مي بايست به بخش كاربري - مديريت قالب ها - قالب هاي بخش كاربري برويد
يكي از قالب ها را انتخاب كرده و بر روي دكمه اختصاصي كليك كنيد
سپس ليست منو ها باز ميشه كه از اونجا بايد دكمه انجمان خودتون رو حالا هر چند جا كه لينك كرديد انتخاب كنيد
در مورد قالب خالي هم خوب شما بلاخره بايد يه قلب انتخاب كنيد اگه به Php مسلط هستيد يك قالب ساده بسازيد
ممنونم
ولی من دقیقا متوجه نشدم.
شما منظورتون دقیقا کدوم قسمت هست ؟
شما منظورتون از بخش کاربری چیه؟

BANDIT

Member
ممنونم
ولی من دقیقا متوجه نشدم.
شما منظورتون دقیقا کدوم قسمت هست ؟
شما منظورتون از بخش کاربری چیه؟

شما به administrator برويد وارد اكانت خود شويد از منوهاي افقي بالا روي منو بخش كاربري بايستيد و ادامه كار

آخرین ویرایش:

arashonline

Well-Known Member
شما به administrator برويد وارد اكانت خود شويد از منوهاي افقي بالا روي منو بخش كاربري بايستيد و ادامه كار
دوست عزیز شما دارید ادمین جوملا رو میگید؟
اگر درسته در گزینه منو قسمتی برای قالب وجود نداره !

BANDIT

Member
دوست عزيز شما مطرح نكرديد كه براي جوملا
من براي مامبو گفتم
من با جوملا كار نكردم
اما خوب تو كنترل پنل جوملا شما از كجا قالب اصلي سايت خودتون رو مشخص مي كنيد؟
از همون طريق بايد باشه

arashonline

Well-Known Member
ممنونم
خب قسمتی که برای قالب هست فقط میشه از سه حالت Template رو انتخاب کرد و به فایل css و html دسترسی داشت.
باید منتظر بمونم تا یکی تو جوملا توضیح بده !

آخرین ویرایش:

MG2

New Member
ba salam khedmat hoozar mohtarame
man ye taze kar hastam mamnoon misham age kasi mano rahnamee kone
kasi midoone mambo 4.6.2 che joori nasb mishe?

arashonline

Well-Known Member
این سوال من هم هست.

لینک انجمن من
ایرادشو بگین لطفا
دوست عزيز خيلي ممنونم !
ببينيد اين جزوه قالب هاي پيشفرض بوده كه كمي تغيير بهش داديم !

hitman45

New Member
دوست عزيز خيلي ممنونم !
ببينيد اين جزوه قالب هاي پيشفرض بوده كه كمي تغيير بهش داديم !
با سلام دوست عزیز
برای ایتکه من بتونم بالای سایتمو مثل سایت شما دو قسمت کنم و هر قسمن اخبار و پر بیننده ترین ها رو قرار بدم چکار باید بکنم؟
پ ن : دو حالت بیشتر نیست یا قالب رو بهم قرض میدی یا بهم یاد میدی هر کدوم راحت تره:)
شوخی کردم یه موقع ناراحت نشن :)

آخرین ویرایش:

arashonline

Well-Known Member
با سلام دوست عزیز
برای ایتکه من بتونم بالای سایتمو مثل سایت شما دو قسمت کنم و هر قسمن اخبار و پر بیننده ترین ها رو قرار بدم چکار باید بکنم؟
پ ن : دو حالت بیشتر نیست یا قالب رو بهم قرض میدی یا بهم یاد میدی هر کدوم راحت تره:)
شوخی کردم یه موقع ناراحت نشن :)
دوست عزيز شما بايد بريد تو قمت ادمين جوملاتون بعد در قسمت ماوژول ها ماژول mod_mostread براي پربيننده ترين.
و از ماژول mod_latestnews براي آخرين ارسالات استفاده كنيد در جايي دلخواه !
:wink:

hitman45

New Member
دوست عزيز شما بايد بريد تو قمت ادمين جوملاتون بعد در قسمت ماوژول ها ماژول mod_mostread براي پربيننده ترين.
و از ماژول mod_latestnews براي آخرين ارسالات استفاده كنيد در جايي دلخواه !
:wink:
با سلام
آرش خان ممنون از اینکه جواب بنده را مرقوم فرمودین
ولی من هر کار میکنم نمیشه بالا رو دو قسمت کنم برای دو قسمت کردن بالای صفحه کجا باید تغییرات بدم
پ ن : دیگه قالبتونو نمیخوام نگران نباشید چون با راهنمایی شما دوستان دارم به یه جاهایی میرسم:)

arashonline

Well-Known Member
با سلام
آرش خان ممنون از اینکه جواب بنده را مرقوم فرمودین
ولی من هر کار میکنم نمیشه بالا رو دو قسمت کنم برای دو قسمت کردن بالای صفحه کجا باید تغییرات بدم
پ ن : دیگه قالبتونو نمیخوام نگران نباشید چون با راهنمایی شما دوستان دارم به یه جاهایی میرسم:)
دوست عزيز شما طبق خصوصيات قالبتون كه به چند قسمت تشكيل شده ، در قسمت ماژول ها، ماژولي بسازيد و از قسمت انتخاب Position مكانش رو انتخاب كنيد . شما top یو انتخاب كن !

جدیدترین ارسال ها

بالا