انجمني با هدف سود رساني به كاربران

car20

Member
با درود و عرض ادب خدمت تمامي دوستان خوبم در مجيد آنلاين
بالاخره فروم ايران گين هم با كمك تعدادي از دوستان خوبم شكل گرفته و به جمع انجمن هاي ايراني دنياي پهناور وب پيوست ، انجمني كه ايده اش را خيلي خيلي پيشترها در ذهن داشتم ولي بستر مناسب براي ايجاد آن مهيا نمي شد .

ما معتقديم بها و ارزش تمام انجمن ها به كاربرانش بستگي داشته و در اين ميان تمامي همت و تلاشمان را خواهيم كرد تا با همدلي و مشاركت با كاربرانمان انجمن هايي بسازيم بي همتا .

تمامي سود و در آمد انجمن هاي ايران گين بين مديران ، صاحبان و كاربران سايت به نسبت هاي مشخص به اشتراك گذاشته مي شود تا كاربرانمان بدانند كه ما تنها به فكر سود خود نبوده و در فكر سود رساني به كاربران عزيز خود نيز هستيم .

از دوستان و بزرگان اين فروم خصوصا مجيد عزيز ، مديران انجمن و كاربران عزيز با كمال افتخار دعوت مي كنم تا در انجمن هاي ايران گين حضور سبزشان را جشن بگيريم .

كاربران با ثبت نام در انجمن ها ابتدا كاربر ساده ي سايت مي باشند اما با ارسال 100 پست به سهامدار سايت تبديل شده و در درآمد هاي سايت كه فعلا از راه تبليغات بوده و در ادامه با همفكري با خود كاربران گسترش داده خواهد شد ، روش هاي ديگري چون فروشگاه و ... اضافه خواهد شد .
هر كاربري حداكثر تا 10 سهم مي تواند داشته باشد .
صاحبان سايت : 30 درصد ، مديران انجمن ها 20درصد به استثناي سهمشان به عنوان سهامدار ، صندوق سايت 10و سهامداران 40 درصد سود خواهند برد .
موارد هزينه كردن درآمد صندوق نيز در ايران گين به اطلاع دوستان و كاربران خواهد رسيد .

منتظر ديدارتان در ايران گين هستيم .
با سپاس شهريار سلطاني

www.irangain.com

gif1.gif
 
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا