انجام فعاليت خاصي در زمان و تاريخ مشخصي

as2009

New Member
با سلام
من مي خواستم بدونم آيا با mmb مي شه يه برنامه بنويسيم که در زمان و تاريخ مشخصي کاري رو انجام بده مثلا يه برنامه بنويسيم که در روز اول سال 2006 يه پيام تبريک بده و اين کار رو به مدت چند روز انجام بده و بعد از چند روز اين پيغام قطع بشه ولي برنامه دستور هاي ديگر خود را اجرا کنه

ممنون

smd7m

Member
در مورد اينکه برنامه شما در زمان و تاريخ خاصي اجرا بشه بايد از خاصيت Scheduled Tasks ويندوز استفاده کنيد.
با استفاده از برنامه autoit مي تونيد کنترل کاملتري بر روي اين پروژه داشته باشيد%

آخرین ویرایش:

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام

در مالتی مدیا بیلدر این عمل به راحتی انجام میشه البته باید این رو هم در نظر بگیری که با تاریخ سیستم کاربر کار می‌کنه. به عکس و مثال زیر توجه کنید.

hw0494.jpg

پیوست ها

• mmb.zip
    503 بایت · بازدیدها: 80
آخرین ویرایش:

as2009

New Member
دوست عزيز اين فايل شما براي نسخه جديد mmb است اگه ممکن واسه نسخه 4.9.6a بذاريد خيلي ممنون مي شم چون من نمي دونم آخرين نسخه آن رو بايد از کجا دانلود کنم 4.9.7
مي گم

در هر حال ممنون از کمک شما

Saman

سلام
شما میتونی همون کدی که تو عکس رو وارد کنی. کل برنامه رو همون می‌چرخه ولی در هر صورت اینم برای 4.9.6a

تا بعد...

پیوست ها

• date.zip
    504 بایت · بازدیدها: 55

smd7m

Member
استفاده از اين مثالي كه سامان جان زدند در صورتي شدني هست كه برنامه شما اكتيو باشه ولي در غير اين صورت مفيد نيست...
و حتما براي اينكه اينكار انجام بگيره شما بايد از خاصيت Scheduled Tasks ويندوز استفاده کنيد.

Saman

سلام
حرف شما درست .

شما میتونی با پلاگین MiscY برنامه تو از دید کاربر مخفی کنی در حالی که اجراست و یه مقدار هم تو ریجستری درست کنی که برنامه رو در استارت آپ (Msconfig) قرار بده. با این ترتیب فک می‌کنم کار حل بشه.

تا بعد ...

جدیدترین ارسال ها

بالا