Fa انجام دستور در ساعت مشخص

mohamadarab

Active Member
سلام به همه دوستان..
دوستان می خواستم توی برنامم قسمت هایی رو اضافه کنم که کاربر بتونه برای برنامش مدیریت داشته باشه:
1-بتونه برای برنامش تعیین کنه یکه از این ساعت تا این ساعت نرم افزار کار نکنه
2-یک ساعتی رو خودش انتخاب کنه و در اون زمان براش یک پیغام نمایش داده بشه
بطور کلی می خوام بدونم که چه جوری میشه بر اساس زمان و ساعت به نرم افزار دستور داد که در ساعت های مشخص شده یه دستورهایی رو اجرا کنه..
ممنون از راهنمایی هاتون
:rose:

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
من یه نمونه ساده کد نوشتم براتون به این شکل عمل کنید این رو توی یه اسکریپت بنویسید و یه تایمر بزارید و هر 10 میلی ثانیه این رو اجرا کنید اگه ساعت سیستم برابر با مقدار های شرط ما بود یه کاری رو براتون انجام میده

کد:
H=CBK_Hour
M=CBK_Minute
S=CBK_Second
If (H=12 & M=25 & S=21) Then
  Show("Object")
Else
  Hide("Object")
End

mohamadarab

Active Member
مرسی آقا محمود از راهنماییت
فقط اینکه من می خوام این ساعت رو خود کاربر تعیین کنه نه اینکه من از قبل براش تعیین کنم؟..به نوعی خودش کار با نرم افزار رو مدیریت کنه..

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
خب سه تا ادیت باکس قرار بدید تا کاربر ساعت و دقیقه و ثانیه رو توی اونها وارد کنه
کد:
H=CBK_Hour
M=CBK_Minute
S=CBK_Second
If (H=EditBoxH & M=EditBoxM & S=EditBoxS) Then
  Show("Object")
Else
  Hide("Object")
End

mohamadarab

Active Member
ممنون از راهنماییتون..
ولی من دستور رو توی ادیت باکس گذاشتم کار نکرد و بعضی اوقات هرچی توی ادیت باکس می نوشتم اون شی رو برام نشون می داد.دستور درست کار نکرد.
ممنون میشم اگه یک نمونه مثال قرار بدید

Aref_Alikhani

Well-Known Member
سلام
این موضوع به دفعات در انجمن مطرح شده و همشون هم به نتیجه رسیدن...یه سرچی می کردید می یافتید!!!

دو تا نمونه براتون آپ کردم که هر دو تا از کارای آقا سامان هست البته یکی شو (Mini) من کمی درش دست بردم و یه سری قابلیت بهش اضافه کردم...

پیوست ها

• autoactionsource.zip
    453.8 کیلوبایت · بازدیدها: 41
  • miniautoaction.rar
    10.3 کیلوبایت · بازدیدها: 15

جدیدترین ارسال ها

بالا