انتقال کل دیتا ازهاست قدیم به جدید(یک مشکل خاص)

hamids68

Member
علت انتخاب اون هاست این بود که نوشته بود 3000 گیگ پهنای باند و 300 گیگ فضا میده من فکر میکردم که چون زمانی زیادی میخواد که ما به 3000 گیگ ترافیک برسیم پس تا چندین سال نگرانی از بابت هاست نداریم... غافل از اینکه این اعداد فریب دهنده هست و به محض اینکه احساس کنند به سرورشون داره فشار میاد ( حتی با 50 گیگ پهنای باند ) جلوی ادامه فعالیت اون سایتو میگیرن ... و البته حق هم دارن و هر چی مشتری میگه من که من به 3000 گیگ ترافیک درماه نرسیدیم cpusage سایتش رو به رخش می کشند...

من قبل از خرید , متوجه محدودیت mysql اونها شدم با چندین نفر صحبت کردم ( تاپیکی هم در همین تالار هست) اما همه گفتن که مینویسن فلان قدر محدودیت mysql اما در عمل توجهی نمی کنند... این بود که این مسئله منتفی شد...

به هر حال حق با شماست بهتره از اون پنل صرف نظر کنم و اون کارهائی که اشاره کردین لزومی نداره باید به فکر جای جدید باشم.همان طور که شما گفتین همه اون کارها برای این هست که به سرورشون فشار نیاد چون علاقه ای به برداشتن محدودیت و
دریافت پول به ازای mysql مصرفی هم ندارند... اما خیلی از هاست ها اینکار رو می کنند مثلا با brinkster.com که هاست نسبتا معروفی هست صحبت می کنم میگه محدودیت ما تا 250 مگ هست و به ازای هر 50 مگ مصرف اضافه 2.5 دلار میگیرم... و خودمون هم restore میکنیم...

به هر حال از اظهارنظر های شما و حسن توجهتون تشکر می کنم

چشم. اما باز هم تو همه اعداد توجه کنيد تا دوباره دچار مشکل نشيد.

با تشکر
علی اميری

mohsenshahbazi

Active Member
بهتره از سرویس دهنده هایی با انعطاف بیشتر سرویس بگیرید .

من معذرت میخوام که منظور شما رو بد متوجه شدم ! فکر کردم مشکل شما در انتقال هست !

hamids68

Member
بهتره از سرویس دهنده هایی با انعطاف بیشتر سرویس بگیرید .

من معذرت میخوام که منظور شما رو بد متوجه شدم ! فکر کردم مشکل شما در انتقال هست !

اشکالی نداره ... اینهم برای خودش تجربه ای بود.من تلاش خودمو انجام دادم...حالا یا من نتونستم منظورمو درست برسونم یا اینکه
اونهائیکه سراغش رفتم تجربه کافی نداشتن و یا اینکه نخواستن راهنمائی درستی کنند... که البته در مورد شما مورد اوله.خوشبختانه تونستم هاست ایرانی با شرایط خوب پیدا کنم. مشکلی از نظر پس دادن پول از طرف 1and1 نیست...خودشون گفتن که مشتری اگه تا سه ماهه اول قرارداد انصراف بده هر چی پرداخت کرده بهش عودت داده میشه... فقط کمی وقتم تلف شد . اشکال اصلی کار اینجاست که من هم مسئول مسائل علمی سایت هستم هم مسائل مدیریتی سایت و هم انجام مسائل فنی سایت...

IranPardakht

Well-Known Member
من اين مشكلات رو براتون عرض كردم. همونطور كه ميبينيد دوستان ديگر هم راه حل قابل قبولي پيدا نكردند. 1and1 براي كار با انجمن vb انتخاب خوبي به نظر نمي رسه.

شيرازي

hamids68

Member
من اين مشكلات رو براتون عرض كردم. همونطور كه ميبينيد دوستان ديگر هم راه حل قابل قبولي پيدا نكردند. 1and1 براي كار با انجمن vb انتخاب خوبي به نظر نمي رسه.

شيرازي

چون پشتیبانی اونها اشاره به یک روش کرده بود من فکر میکردم ممکنه یکی پیدا بشه که بتونه اون محدودیت رو دور بزنه...

سرویس های اونها خوبه منتها چون برای سرویس های SHARING خودشون محدودیت گذاشتن... به درد من نمیخوره اگر زمانی نیاز به سرور داشته باشم میرم سراغشون

جدیدترین ارسال ها

بالا