انتقاد از ناظمان محترم

BEHESHT

Well-Known Member
سلام

من یه عکس رو حدود یه ماه هستش گذاشتم اما هیچ ناظشمی تاییدش نکرده امروز هم تو نیازمندی ها داد زدم

کسی به فریادم نرسید.:cry:

اول خودمو زدم به اون راه که یعنی من نمی دونم گفتم مدارا کنم چه خبره تایید دست کیه اما باز هم توجه نشد:-?

چرا عکس تو آلبوم من یه ماه منتظر تایید بمونه:mad:

و این جمله هم پایینش بخوره.:mad:

Picture Waiting Moderator Approval

معنی این رو که مدیران عزیز خوب می دونند

این عکس منتظر تایید ناظم است

خب می خوام به اعتراض هم رسیدگی بشه:snap:

متشکرم:rose:

the_king

مدیرکل انجمن
البته بابت تاخیر در رسیدگی حق با شما است، اما بهتر بود می نوشتید انتقاد از مدیران ارشد.
سمت های مرتبط با مفهوم Moderator در این فروم گسترده از صرفا سمت ناظم است.
در اختیارات و مسئولیت های دو ناظم فروم به مورد تایید تصاویر آلبوم های کاربران اشاره ای
نشده، در هر صورت انجمن نیازمندی ها برای مطرح کردن این مساله کارایی مناسبی ندارد،
بهتر بود که مساله را با پیغام خصوصی به اطلاع یکی از مدیران ارشد می رساندید.

BEHESHT

Well-Known Member
می بخشید اگه من نمی دونستم Moderator اینجا یه چیز دیگه تعریف شده چون به انگلیسی معنیش ناظم هستش:shock:

من از ناظم ها عذر می خوام گلایه ام رو به سمت مدیرانی که قدرت این کار رو دارند:-?

متشکرم از لطفتون جناب the king:wink:

اگر جسارت هم شده همه ی ناظم ها بنده رو عفو بفرمایید.:cry:

امیدورام مدیران محترم جواب قانع کننده ای داشته باشند.:mad:

Mandana

Active Member
سلام دوست جان خوبین؟ ^.^
اولن که نه برادر ما که این حرفها رو با هم نداریم ما و ناظم نداریم بنویسین به حساب ناظم ها :دی
بی شوخی ناظم ها هم مثل می در این مورد کاملن بی تقصیر اند.والاه می چندین دفعه در جاهای مختلف عرض کردم اگر میخواید عکستون تائید بشه یا پیغام خصوصی بزنید یا عکس رو ریپورت بدین تا تائید بشه.آخه صد و اندی یوزر نمیشه دائم آلبوم هاشون رو چک کرد که حبیبی ^.^ خودتون هر دفعه عکسی در آلبوم گذاشتین کافی ئه پیغام خصوصی بزنید به می یا مجید و بگید تا اون رو تائید بهاینیم...اما بهر حال تاپیکی که گفتین زده بودین در این باره رو ندیده بودم ( محتملن مربوط به زمانی استش که می دسترسی به نت نداشتم) و بابت این قضیه شدیدن مهذرت خواهی می کنم دوست جان
موفق بباشی همیشه ی همیشه :rose:

BEHESHT

Well-Known Member
خواهش می کنم احتیاجی به معذرت خواهی نیست.

ولی بهتر نیست این محدودیت تایید کردن عکس رو در صورت امکان از بین ببرید که دیگه نه مشکلی پیش بیاد نه شما اذیت شید؟:-?

ممنون که تاییدش کردید:rose:

Mandana

Active Member
چرا خوب عذرخواهی لازمه بهر حال معطل شدین چند وقت...
اما نه در مورد عدم نیاز به تائید امکانش نیست.چون صد و چند هزار عدد یوزر در سایت وجود داره که امکان کنترل آلبوم همه اونها وجود نداره.اگر یکیشون عکس های سیاسی و مستهجن و غیره بذاره کل فروم فیل*تر میشه.بخاطر همین در حال حاضر این تنها راه استش حبیبی
موفق بباشین :Rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا